ساعت کاری ۰۸:۰۰-۱۸:۰۰

شهرک علمی تحقیقاتی صفه اصفهان

31315775 – ۰۳۱ – 09174340218

ساخت برنامه و اپلیکیشن تاکسی اینترنتی

شرکت دانش بنیان طاها تک با توان بالقوه خود در زمینه ساخت برنامه و اپلیکیشن تاکسی اینترنتی آماده خدمت رسانی و انجام پروژه های تاکسی اینترنتی شما عزیزان می باشد.

بدیهی است برای کسب اعتماد شما سروران می بایست کمی بیشتر در مورد ما و خدمات و سوابق ما اطلاعات داشته باشید.

نرم‌افزار تاکسی اینترنتی طاهاتک

طاها تک پیشرو در ساخت برنامه و اپلیکیشن تاکسی اینترنتی

طاها تک یک شرکت دانش بنیان است. می دانید به چه شرکت هایی دانش بنیان می گویند؟

پیشوند دانش بنیان بودن را به محصولات و شرکت هایی منسوب می کنند که با استفاده از تیمی متخصص و دانشمند در شهرک های علمی تحقیقاتی اقدام به نوآوری و ایجاد محصولات و استارتاپ هایی منحصر به فرد می نمایند. دانش بنیان بودن صفت ارزنده ای است که هم به محصولات و هم به شرکت ها نسبت داده می شود.

شرکت دانش بنیان طاها تک با کمال افتخار اعلام می دارد که جز معدود شرکت های دانش بنیانی می باشد که پیشوند دانش بنیانی را هم برای محصولات و هم برای شرکت دارا می باشد.

این افتخار بیان گر آن است که این شرکت از نیروهایی واقعا متخصص و هدف گرا تشکیل شده که بی شک محصولات و خدماتی که ارائه می دهند توان رقابت با بهترین های بازار داخلی و خارجی را دارد.

یکی از بهترین و محبوب ترین خدمات شرکت طاها تک ساخت برنامه و اپلیکیشن تاکسی اینترنتی می باشد که بی تردید می توان گفت از بهترین ها و کم باگ ترین برنامه های تاکسی اینترنتی کشور می باشد.

ویژگی های برنامه و اپلیکیشن تاکسی اینترنتی طاها تک

همان طور که پیش تر گفتیم طاها تک در پروژه ی ساخت برنامه و اپلیکیشن تاکسی اینترنتی یکی از بهترین ها و شاید بتوان گفت بی باگ ترین برنامه های تاکسی اینترنتی را به شما ارائه می دهد.

در ادامه به بررسی و عنوان ویژگی های منحصر به فرد در نظر گرفته شده در ساخت برنامه و اپلیکیشن تاکسی اینترنتی طاها تک خواهیم پرداخت.

 • امنیت فوق العاده برنامه تاکسی اینترنتی :

 • ما در پروژه خود همانند بسیاری از شرکت های رغیب از کد های پیش نوشته استفاده نمی کنیم. تیم تامین امنیت طاها تک با استفاده از بروز ترین معیار های تامین امنیت نرم افزار ها و رصد همیشگی و آنلاین این برنامه نفوذ و هک کردن این نرم افزار را به امری نا ممکن تبدیل نموده اند.
 • ساپورت 7000 درخواست هم زمان در یک لحظه :

 • ویژگی فوق العاده برنامه تاکسی اینترنتی طاها تک ساپورت تست شده و بدون شکست 7000 درخواست در لحظه است. این رتبه در نوع خود می تواند منحصر به فرد تلقی شود.
 • سیستم گزارش گیری پیشرفته :

 • گزارشات آنلاین و دقیق برنامه تاکسی اینترنتی ما همیشه در دسترس هستند.تنوع بالای گزارشات را نباید نا دیده گرفت.هر آنچه از گزارشات نیاز دارید را می توانید تنها با چند کلیک در پنل مدیریتی خود داشته باشید.
 • عدم وابستگی به هیچ سایتی :

 • برنامه ما به هیچ سایتی وابسته نیست.از این نترسید که اگر گوگل ما را تحریم کرد دیگر دسترسی به مپ آنلاین نداریم. نه تنها گوگل بلکه به هیچ سایت دیگری وابستگی کامل نداریم و می توانیم با اقتدار تا ابد ماندگار باشیم.
 • سرعت بالای برنامه و اپلیکیشن تاکسی اینترنتی :

 • یکی از پارامتر های اساسی موفقیت شما در هر تجارتی آن است که سرعت برنامه و اپلیکیشن شما موجب خستگی و ناراحتی استفاده کنندگان از این نرم افزار را فراهم نکند. مشتریان شما با استفاده از نرم افزار تاکسی اینترنتی طاها تک بدون معطلی می توانند درخواست تاکسی اینترنتی بدهند.
 • اجرای ظاهری کاربر پسند در ساخت برنامه و اپلیکیشن تاکسی اینترنتی :

 • یک تیم برنامه نویسی خوب میداند که یکی از عوامل موفقیت برنامه ای که تولید می کند ویژگی های user friendly بودن آن نرم افزار است. مشتری نباید از نمای ظاهری برنامه و اپلیکیشن خسته شود و بتواند با آن ارتباط بگیرد. تیم طراحی ما این برنامه را رعایت بهترین اصول UI و UX برای شما ایجاد می کند.
 • قابلیت توسعه و اضافه نمودن هر نوع حمل و نقل هوشمند :

 • امروزه در کنار استارتاپ های تاکسی اینترنتی شاهد رشد استارتاپ های دیگری نظیر باربری اینترنتی و پیک موتوری اینترنتی و امثالهم هستیم. تیم متخصص طاها تک می تواند هر آنچه مد نظر دارید را در بهترین شکل ممکن برای شما ایجاد و به برنامه شما اضافه نماید.
 • قابلیت های پیش بینی شده در ساخت برنامه و اپلیکیشن تاکسی اینترنتی :

 • حرف از تجارت الکترونیک که می شود بی درنگ به یاد رقابت شدید موجود در این تجارت می افتیم. ما می دانیم که باید در ساخت برنامه و اپلیکیشن تاکسی اینترنتی خود فضای رقابتی را در نظر بگیریم و اجازه ندهیم نه تنها از نظر امکانات و قابلیت ها از رقبا عقب نمانیم بلکه همیشه گوی سبقت را در دست خود داشته باشیم و سعی کنیم الگویی برای الگو برداری رقبا باشیم.
 • و ده ها ویژگی منحصر به فرد دیگر :

 • که بی شک با این ویژگی های خاص و منحصر به فرد می توانیم جوابگوی تمام نیاز های شما باشیم.
سرعت بالای اپلیکیشن

سرعت بالای برنامه و اپلیکیشن تاکسی اینترنتی

یکی از پارامتر های اساسی موفقیت شما در هر تجارتی آن است که سرعت برنامه و اپلیکیشن شما موجب خستگی و ناراحتی استفاده کنندگان از این نرم افزار را فراهم نکند. مشتریان شما با استفاده از نرم افزار تاکسی اینترنتی طاها تک بدون معطلی می توانند درخواست تاکسی اینترنتی بدهند.

رابط کاربری آسان

اجرای ظاهری کاربر پسند در ساخت برنامه و اپلیکیشن تاکسی اینترنتی

یک تیم برنامه نویسی خوب میداند که یکی از عوامل موفقیت برنامه ای که تولید می کند ویژگی های user friendly بودن آن نرم افزار است. مشتری نباید از نمای ظاهری برنامه و اپلیکیشن خسته شود و بتواند با آن ارتباط بگیرد. تیم طراحی ما این برنامه را رعایت بهترین اصول UI و UX برای شما ایجاد می کند.

پشتیبانی آسان

پشتیبانی آسان

ویژگی منحصر به فرد برنامه تاکسی اینترنتی طاها تک پشتیبانی آن می‌باشد. تیم پشتیبانی ما آماده‌ی ارائه خدمات در سریع ترین زمان ممکن است. قابلیت پشتیبانی از 7000 درخواست لحظه ای در اپلیکشن ویژگی اصلی سامانه تاکسی اینترنتی طاهاتک است.

امنیت برنامه تاکسی اینترنتی

امنیت برنامه تاکسی اینترنتی

ما در پروژه خود همانند بسیاری از شرکت های رغیب از کد های پیش نوشته استفاده نمی کنیم. تیم تامین امنیت طاها تک با استفاده از بروز ترین معیار های تامین امنیت نرم افزار ها و رصد همیشگی و آنلاین این برنامه نفوذ و هک کردن این نرم افزار را به امری نا ممکن تبدیل نموده اند.

قابلیت توسعه نرم افزار

قابلیت توسعه و اضافه نمودن هر نوع حمل و نقل هوشمند

امروزه در کنار استارتاپ های تاکسی اینترنتی شاهد رشد استارتاپ های دیگری نظیر باربری اینترنتی و پیک موتوری اینترنتی و امثالهم هستیم. تیم متخصص طاها تک می تواند هر آنچه مد نظر دارید را در بهترین شکل ممکن برای شما ایجاد و به برنامه شما اضافه نماید.

عدم وابستگی به هیچ سایتی

عدم وابستگی به هیچ سایتی

برنامه ما به هیچ سایتی وابسته نیست.از این نترسید که اگر گوگل ما را تحریم کرد دیگر دسترسی به مپ آنلاین نداریم. نه تنها گوگل بلکه به هیچ سایت دیگری وابستگی کامل نداریم و می توانیم با اقتدار تا ابد ماندگار باشیم.

سیستم گزارشگیری پیشرفته

سیستم گزارش گیری پیشرفته

گزارشات آنلاین و دقیق برنامه تاکسی اینترنتی، اطلاعات کافی از روند کاری کسب و کارتان در اختیارتان قرار می‌دهد.هر آنچه از گزارشات نیاز دارید را می توانید تنها با چند کلیک در پنل مدیریتی خود داشته باشید.

نرم افزار تاکسی اینترنتی

برخی از مشتریان برنامه تاکسی اینترنتی طاها تک

طاها تک به عنوان یک شرکت پیشرو در ساخت برنامه و اپلیکیشن تاکسی اینترنتی مشتریان و استفاده کنندگان فعالی از نرم افزار خود دارد که هر یک به موفقیت های پیشرفته و بزرگی در کار خود رسیده اند. بدون شک رسیدن به این موفقیت ها با در دسترس داشتن یک برنامه و اپلیکیشن عالی میسر خواهد بود. که ما آن را برای آنان و برای شما که به دنبال این فرصت هستید فراهم خواهیم کرد.
در ادامه برخی از مشریان و استفاده کنندگان از نرم افزار های تاکسی اینترنتی طاها تک را خدمتتان معرفی خواهیم کرد.

تاکسی اینترنتی اطلس

تاکسی اینترنتی اطلس همدان

تاکسی اینترنتی نتاکس

تاکسی اینترنتی نتاکس ارومیه

تاکسی اینترنتی ارس

تاکسی اینترنتی ارس تبریز

تاکسی اینترنتی سی تکس

تاکسی سی تکس بندر عباس

تاکسی اینترنتی اسپین

تاکسی اینترنتی اسپین اصفهان

تاکسی اینترنتی کرج یار کرج

سفارش ساخت برنامه و اپلیکیشن تاکسی اینترنتی

اگر تصمیم جدی در راه اندازی کسب و کارتان دارید و یا نیازمند مشاوره هستید و اگر نوشته های این مقاله برای شما مجاب کننده و تشویق کننده بود برای سفارش و مشاوره کافی است با ما تماس بگیرید.

تیم روابط عمومی شرکت دانش بنیان طاها تک جوابگوی شما در طاها تک خواهد بود:

031-31315775

09174340218

در آخر تشکر می کنم بخاطر زمانی که برای خواندن این مقاله صرف کردید.