اپلیکیشن کارواش اینترنتی

آشا نامی است که گروه طاهاتک برای این محصول خود برگزیده است. آشا در لغت به معنای پاکیزگی است.

برنامه و اپلیکیشنی بی نظیر با رعایت پیشرفته ترین متد های کد نویسی و ایجاد امنیت .

ویژگی های اپلیکیشن کارواش اینترنتی

در ادامه بیشتر به بیان این ویژگی ها خواهیم پرداخت:

 امنیت فوق العاده بالای اپلیکیشن کارواش اینترنتی

  • ما در پروژه خود همانند بسیاری از شرکت های رغیب از کد های پیش نوشته استفاده نمی کنیم. تیم تامین امنیت طاهاتک با استفاده از بروز ترین معیار های تامین امنیت نرم افزارها و رصد همیشگی و آنلاین این برنامه نفوذ و هک کردن این نرم افزار را به امری نا ممکن تبدیل نموده اند.

 ساپورت 7000 درخواست هم زمان در یک لحظه

  • ویژگی فوق العاده برنامه کارواش اینترنتی آشا ساپورت تست شده و بدون شکست 7000 درخواست در لحظه است. این رتبه در نوع خود می تواند منحصر به فرد تلقی شود.

 سیستم گزارش گیری پیشرفته

  • گزارشات آنلاین و دقیق برنامه کارواش اینترنتی آشا همیشه در دسترس هستند.تنوع بالای گزارشات را نباید نادیده گرفت. هر آنچه از گزارشات نیاز دارید را می توانید تنها با چند کلیک در پنل مدیریتی خود داشته باشید.

 سرعت بالای برنامه و اپلیکیشن کارواش اینترنتی

  • یکی از پارامتر های اساسی موفقیت شما در هر تجارتی آن است که سرعت برنامه و اپلیکیشن شما موجب خستگی و ناراحتی استفاده کنندگان از این نرم افزار را فراهم نکند. مشتریان شما با استفاده از نرم افزار کارواش اینترنتی آشا بدون معطلی می توانند درخواست کارواش اینترنتی بدهند.

 اجرای ظاهری کاربر پسند در ساخت برنامه و اپلیکیشن کارواش اینترنتی

  • یک تیم برنامه نویسی خوب میداند که یکی از عوامل موفقیت برنامه ای که تولید می کند ویژگی های user friendly بودن آن نرم افزار است. مشتری نباید از نمای ظاهری برنامه و اپلیکیشن خسته شود و باید بتواند با آن ارتباط بگیرد. تیم طراحی ما این برنامه را با رعایت بهترین اصول UI و UX برای شما ایجاد می کند.

 قابلیت های پیش بینی شده در ساخت برنامه و اپلیکیشن کارواش اینترنتی

  • حرف از تجارت الکترونیک که می شود بی درنگ به یاد رقابت شدید موجود در این تجارت می افتیم. ما می دانیم که باید درساخت برنامه و اپلیکیشن کارواش اینترنتی خود فضای رقابتی را در نظر بگیریم و اجازه ندهیم نه تنها از نظر امکانات و قابلیت ها از رقبا عقب نمانیم بلکه همیشه گوی سبقت را در دست خود داشته باشیم و سعی کنیم الگویی برای الگو برداری رقبا باشیم.

 و ده ها ویژگی منحصر به فرد دیگر

  • که بی شک با این ویژگی های خاص و منحصر به فرد می توانیم جوابگوی تمام نیاز های شما باشیم.
اپلیکیشن کارواش اینترنتی
اپلیکیشن کارواش اینترنتی

سفارش ساخت برنامه و اپلیکیشن کارواش اینترنتی

اگر احساس می کنید آنچه بیان کردیم می تواند شما را قانع کند برای راه اندازی کسب و کار و استارپتان کافی همین الان با یکی از شماره های 32664984-031 یا 09174340218 تماس بگیرید . مسئولین روابط عمومی طاهاتک به بهترین شکل جوابگو و مشاور شما خواهند بود.

بازدید: 3