ساعت کاری ۰۸:۰۰-۱۸:۰۰

شهرک علمی تحقیقاتی صفه اصفهان

32227299 – ۰۳۱ – 09174340218 – 09032033400

طاها تک

حضور طاها تک در بیست چهارمین نمایشگاه اتوکام اصفهان

حضور طاها تک در اتوکام ۲۰۱۸، بیست‌وچهارمین نمایشگاه کامپیوتر، الکترونیک و مخابرات اصفهان است که از ۲۱ تا ۲۵ آبان سال ۱۳۹۷ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی این شهر در پل شهرستان برگزار می‌شود. این نمایشگاه سالانه در فصل پاییز و با تمرکز بر معرفی شرکت‌ها و محصولات مرتبط با حوزه‌های کامپیوتر، اتوماسیون اداری و مخابرات برگزار می‌شود.

طاها تک برنده مسابقات ایده پردازی رویداد بزرگ فراخام در حاشیه نمایشگاه استارت اکسپو

حضور قدرتمند شرکت دانش بنیان طاها تک در نمایشگاه استارت اکسپو و اخذ رتبه سوم ایده پردازی گردشگری برگ زرین دیگری شد بر کارنامه درخشان طاها تک .این رویداد در تاریخ 3 الی 6 مهر ماه سال 1397 در اصفهان برگزار گردید.

طاها تک
طاها تک

بازدید وزیر محترم ارتباطات و فناوری اطلاعات از دستاورد های طاها تک

بازدید وزیر محترم فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور دکتر آذری جهرمی از دستاورد های شرکت دانش بنیان طاها تک و اعلام رضایتشان از این دستاورد های بزرگ برگ زرین دیگری در کارنامه طاها تک رقم زد.

بازدید معاونت حمل و نقل شهرداری اصفهان از پروژه های طاها تک

طی بازدید مهندس علیرضا صلواتی معاونت محترم حمل و نقل و کنترل ترافیک شهر اصفهان از پروژه های اجرایی طاها تک موجبات رضایت ایشان و همکاری های بیشتر را فراهم گشت.

طاها تک
ics2017

نخستین نمایشگاه و جشنواره بین المللی فناوری های نوین شهری (ICS 2017)

حضور قدرتمند طاها تک در نمایشگاه ISC2017 كه به منظور بهره مندی از خلاقيت هاي فناورانه به عنوان موتور قدرتمند رشد اقتصادي در جهت كارآفريني، ترويج نوآوري، افزايش بهره وري و بهبود كيفيت زندگي شهروندان راه اندازی گردید. بنابراين، نخستين جشنواره و نمايشگاه بين المللي فناوري-هاي نوين شهري (ICS 2017) در تاريخ 13 تا 15 مرداد ماه 96 در اصفهان برگزار گردید تا با حضور ده ها شهر توسعه يافته از سراسر دنيا و صدها شركت دانش بنيان از ايران و خارج از كشور، پيشرفته ترين فناوري هاي موجود براي حل مسائل مديريت شهري و افزايش كيفيت زندگي شهري به عرصه نمايش گذاشته شود.

iwmf98

حضور طاهاتک در حاشیه برگزاری جشنواره وب و موبایل ایران

جشنواره وب و موبایل ایران که با هدف شناخته شدن هر چه بیشتر استارتاپ‌های نوپا، انتقال تجربه استارتاپ‌ها و کسب اعتماد مردم شهرها به استارتاپ های محلی خود هرساله فقط در تهران برگزار می‌شد، برای اولین بار در استان اصفهان برگزار شد.

حضور طاهاتک در حاشیه این جشنواره و شرکت در پنل مشکلات کسب و کارهای اینترنتی استان اصفهان، جهت بیان مشکلات و چاله هایی که بر سر راه استارتاپ‌ها و کسب و کارهای اینترنتی استان اصفهان وجود دارد، بخشی از این جشنواره بود که با تلاش همکاران به خوبی برگزار شد.

این جشنواره برای اولین بار در هفت شهر خارج از تهران برگزار می شود.

در این جشنواره در نهایت به برترین استارتاپ‌های استان جوایزی اهدا می گردد.

هم اکنون با ما تماس بگیرید