سامانه حمل و نقل انلاین ارس استارتاپی است که در زمینه حمل و نقل هوشمند پیاده‌سازی شده‌است. در این استارتاپ تمامی خدمات حمل و نقل شهری از جمله تاکسی اینترنتی، پیک موتوری، باربری اینترنتی و امداد خودرو انلاین ارائه می‌شود. در این مقاله به بررسی استارتاپ حمل و نقل هوشمند شهری ارس و امکاناتی که این سامانه در اختیار شهروندان قرار می‌دهد، می‌پردازیم.

 استارتاپ سامانه حمل و نقل انلاین ارس

تاریخچه استارتاپ حمل و نقل انلاین ارس

استارتاپ سامانه حمل و نقل انلاین ارس ، قعالیت خود را با هدف ارائه خدمات حمل و نقل شهری در محل آغاز کرده‌است. این استارتاپ علاوه بر راه‌اندازی سرویس تاکسی اینترنتی خود توانسته است از سرویس‌های دیگری در زمینه پیک موتوری آنلاین، باربری انلاین و امدادخودرو رونمایی کند. در واقع کاربران با استفاده از خدمات این سامانه می‌توانند کلیه بسته‌ها و سفرهای خود را در کمترین زمان ممکن و با به صرقه‌ترین هزینه‌ها انجام دهند. طراحی و پیاده‌سازی اپلیکیشن هوشمند حمل و نقل ارس توسط شرکت دانش بینان طاهاتک انجام شده‌است. در ادامه با این سامانه بیشتر آشنا می‌شویم.

با سامانه خدمات جامع حمل ونقل آنلاین ارس دیگر نیازی به نصب برنامه های متعدد جهت دریافت خدمات حمل ونقل روزمره خود نیستید. تمامی اپلیکیشن حمل بار و تاکسی انلاین در قالب یک نرم‌افزار در اختیار کاربران قرار می‌گیرد. با نصب نرم افزار ارس در صورت نیاز به خدمات مورد نیاز کافیست با ارس مبدا و مقصد خود را انتخاب کرده و بعد از مشاهده قیمت و تایید، در کمتر از چند دقیقه نزدیکترین راننده آماده به خدمت ارس، در خدمت شما خواهند بود.

خدمات و ویژگی‌های اپلیکیشن سامانه حمل و نقل انلاین ارس

همانطور که در بالا هم به آن اشاره کردیم سامانه حمل و نقل انلاین ارس ، خدمات خود را در چندین سرویس به کاربران خود ارائه می‌دهد. خدماتی که از طریق هر یک از این سرویس‌ها به کاربران ارائه می‌شود یکسان است و فقط در بعضی موارد به تناسب نوع سرویس‌دهی متفاوت هستند. امکاناتی که از طریق برنامه حمل و نقل هوشمند ارس در اختیار کاربران قرار می‌گیرد، عبارتند از :

ثبت درخواست: کاربران می‌توانند با دانلود و نصب اپلیکیشن ارس بر روی تلفن‌های همراه خود با انتخاب مبدا و مقصد مورد نظر دزخواست خود را ثبت و نوع سرویس دهی را انتخاب کنند.

انتخاب نوع سرویس: پس از آنکه کاربران مبدا و مقصد خود را مشخص کردند، می‌توانند با توجه به نوع درخواست بر روی یکی از سرویس‌های تاکسی انلاین، پیک موتوری و یا باربری انلاین کلیک کرده و درخواست خود را برای آن سرویس ثبت نمایند.

رزرو سرویس: کاربران می‌توانند با استفاده از این ویژگی درخواست‌های خود را از چند روز قبل در سامانه حمل و نقل انلاین ارس رزرو کنند.

پرداخت آنلاین: اگر کاربران برای پرداخت هزینه‌ی درخواستی خود پول نقدی همراه نداشته باشند، هیچ جای نگرانی نیست. در این سامانه می‌توانند از طریق شارژ حساب کاربری خود هزینه سفرها و سفارشات خود را به راحتی پرداخت کنند.

ارتباط با پشتیبانی سامانه حمل و نقل انلاین ارس: کاربران با کلیک بر روی این گزینه می‌توانند به صورت آنلاین و از طریق نرم‌افزار با پشتیبانان در ارتباط باشند و در صورت بروز هر گونه مشکلی در سفرها و حمل بارهای خود آن را به پشتیبانان ارس گزارش دهند.

سیستم ردیابی : ارس با اضافه کردن این قابلیت در نرم‌افزار خود تلاش کرده‌است تا جایی که می‌شود امنیت کاربران خود را افزایش دهد. در واقع کاربران می‌توانند اگر از سرویس درخواست تاکسی اینترنتی استفاده می‌کنند با اشتراک‌گذاری سفرهای خود برای آشنایان و خانواده‌ی خود، آنها را از مسیر خود آگاه سازند و یا اگر برای ارسال محموله و کالاهای خود از سامانه حمل بار ارس استفاده می‌کنند، می‌توانند بار خود را در کل مسیر از طریق اپلیکیشن ردیابی کرده و از سلامت آن اطمینان حاصل کند. با سامانه حمل و نقل انلاین ارس سفری ایمن، ارزان و سریعی را پشت سر بگذارید.

سامانه حمل و نقل انلاین ارس

امکانات ویژه‌ی سامانه حمل و نقل انلاین ارس

 1. دارا بودن خدمات ارزنده (خدمات تاکسی آنلاین ، امدادخودرو آنلاین ،اپلیکیشن باربری بین شهری ، وانت بار وپیک موتوری آنلاین) دریک نرم افزار
 2. انتخاب مبدا و مقصد با استفاده از نقشه به صورت دقیق
 3. انتخاب مبدا و مقصد با استفاده از جستجوی آدرس (autocomplete)
 4. مشاهده‌ی خودروهای اطراف روی نقشه و تعداد آن‌ها
 5. امکان انتخاب پرداخت نقدی و اعتباری پیش از سفر
 6. امکان پرداخت اینترنتی و سیستم کیف پول
 7. امکان پرداخت از طریق ussd
 8. محاسبه‌ی هوشمند کرایه قبل از درخواست
 9. امکان دعوت دوستان و گرفتن اعتبار رایگان برای کاربران
 10. امکان مشاهده‌ی سفر‌ها و تراکنش‌های مالی پیشین
 11. ارسال نظر به راننده
 12. سیستم مرکز sms جهت مطلع ساختن کاربر از رخداد‌های سفر
 13. مشاهده‌ی اطلاعات کامل خودرو و راننده قبل از سفر
 14. محاسبه‌ی زمان تقریبی رسیدن خودرو تا مکان مورد نظر مسافر
 15. انتخاب تاکسی بر اساس نزدیکی و الگوریتم بیشترین زمان انتظار
 16. استفاده از نقشه‌ی بروز و هوشمند گوگل
 17. سیستم ردیابی خودرو و مشاهده‌ی نزدیک شدن آن به صورت لحظه‌ای (و زمان باقی مانده تا رسیدن)
 18. امکانات تماس کاربر با راننده بعد از تایید سفر در سامانه حمل و نقل انلاین ارس
 19. مطلع ساختن مسافر از تمامی رخداد‌های ممکن برای یک سفر
 20. سرویس دهی در تمام نقاط کشور

چرا شرکت‌های حمل و نقل سنتی نیاز به آنلاین شدن دارند؟

مینیمال شدن زندگی‌ها دلیلی اصلی و مهمیست که صاحبین کسب و کار به خوبی از اهمیت آنلاین شدن کسب و کارهای سنتی خود آگاه شوند. مینیمال شدن زندگی‌ها به این معناست که افراد دیگر تمایل دارند تا آنجایی که می‌شود فعالیت‌های روزانه خود را تنها با چند کلیک بر روی گوشی‌های هوشمند خود انجام دهند. با حضور استارتاپ‌هایی در زمینه حمل و نقل هوشمند پس طبیعی است که آنها ترجیح دهند کلیه درخواست‌ها و نیازهای حمل و نقلی خود را از طریق این اپلیکیشن‌ها انجام دهند.

اما آیا این برای شرکت‌های حمل و نقل سنتی زنگ خطری به حساب می‌آید؟ آیا باید این شرکت‌ها فاتحه کسب و کار خود را بخوانند؟ مسلما خیر. همواره توصیه ما به صاحبین کسب و کارهای سنتی این است که برای باقی ماندن در بازار کنونی، باید خود را با تکنولوژی و اتفاقات روز جامعه وفق دهند. پس اگر شرایطی به وجود آمده است که دیگر همانند گذشته مشتری ندارند که درآمد کافی کسب کنند، باید تحولی در نوع خدمت‌دهی خود ایجاد کنند. تحولی که نه تنها کسب و کارشان را از وضعیت کنونی نجات می‌دهد بلکه باعث پیشرقت چشمگیری در کسب سود و درآمد آنها می‌شود. حالا که قانع شدید چرا باید کسب و کار سنتی خود را آنلاین کنید، شاید سوالی که برایتان مطرح شود و شما را دچار سردرگمی کند این است که حالا چطور آنلاین شوم؟! در ادامه با ما همراه باشید تا طریقه آنلاین شدن شرکت سنتی خود را بیان کنیم.

مطلب پیشنهادی: نحوه‌ی راه‌اندازی تاکسی انلاین

استارتاپی با اپلیکیشن حمل و نقل هوشمند

اگر به فکر آنلاین کردن شرکت حمل و نقل سنتی خود افتاده‌اید و یا اصلا ایده‌ای در این زمینه دارید و راه پیاده‌سازی آن را نمی‌دانید. باید به شما بگوییم حالا جدا از تمامی مراحلی اعم از : بررسی و تحلیل بازار موجود، نیازسنجی و بازاریابی که برای شروع کار خود نیاز دارید، شما در ابتدا نیازی جدی به تهیه پلتفرم و نرم‌افزاری با کیفیت بالا و با امکاناتی که قابل رقابت با رقیبان باشد، دارید. طاهاتک با شناخت کافی که از بازارهای موجود و رقیبان دارد، به خوبی می‌داند چه پلتفرمی را با چه امکانات و ویژگی‌هایی در اختیارتان قرار دهد.

پس اگر قصد راه‌اندازی استارتاپی دارید که به صورت مکان محور فعالیت می‌کند و برای راه‌اندازی آن نیاز به نرم‌افزار باکیفیتی دارید، می‌توانید از اپلیکیشن هوشمند حمل و نقل طاهاتک استفاده کنید. پلتفرم ما قادر است هر نوع سرویس مکان‌محوری از جمله(تاکسی انلاین، پیک موتوری و باربری آنلاین ) را در اختیار شما قرار دهد. ما اپلیکیشنی را در اختیار شما قرار می‌دهیم که قابل رقابت با تمامی استارتاپ‌های موجود در سرتاسر کشور است. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت دمو می‌توانید با مشاورین ما در تماس باشید.

برای ارتباط با مشاورین ما کلیک کنید

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
0/5 ( 0 نظر )