اسپین فعالیتش را تحت عنوان تاکسی آنلاین اصفهان در سال 1396 با هدف تحول در سیستم حمل و نقل شهری آغاز کزد. این سامانه تمامی تلاش خود را انجام داد تا تعریف جدیدی از حمل و نقل را برای شهروندان اصفهانی به میان آورد. تعریفی که در آن مسافران می‌توانستند تمامی سفر را به سلیقه خود انتخاب کنند، از خودرو و راننده گرفته تا موسیقی مورد علاقه. در این مقاله به بررسی این استارتاپ اصفهانی می‌پردازیم.

اسپین، تاکسی آنلاین اصفهان

تاریخچه تاکسی آنلاین اصفهان (اسپین)

اسپین، اولین تاکسی اینترنتی شهر اصفهان با نظارت سازمان تاکسیرانی از 13 مرداد ماه(به مناسبت ولادت حضرت امام رضا علیه السلام) به صورت رسمی فعالیت خود را آغاز خواهد کرد.این اپلیکیشن به صورت کاملا بومی و دانش بنیان در شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان توسعه یافته و با همکاری و حمایت سازمان تاکسیرانی و آژانس های تاکسی تلفنی شهر اصفهان فعالیت خواهد کرد. اسپین بر خلاف دیگر سامانه های ارائه کننده خدمات حمل و نقل تنها یک اپلیکیشن درخواست خودرو نیست که مسافر را به راننده وصل می کند بلکه ضمن آن با مجوز های لازم امنیت مسافر و سفر را نیز تضمین می نماید. ما میخوایم مسیر بخشی از زندگی مسافر باشه ،از اون لذت ببره ، راحت باشه ، و آرامشی بی نظیر رو تجربه کنه، پس شعار ما این خواهد بود.

خدمات تاکسی اینترنتی اسپین اصفهان

ایده‌‌ی تاکسی اینترنتی در ابتدا توسط کمپانی اوبر شکل گرفت. پس از آن استارتاپ‌های زیادی در این زمینه در سرتاسر جهان ایجاد شد که در نوع خدمت رسانی اصلی کاملا شبیه یکدیگر بودند و تنها در چند مورد قابلیت متفاوت، مزیت رقابتی برای رقابت با رقبای خود ایجاد می‌کردند. اسپین هم در نوع خدمت رسانی کار همان اوبر را انجام می‌داد.

اسپین همواره تلاش می‌کرد تا مسیر بخشی از زندگی مسافران باشد. مسیری که مسافر در آن لذت ببره، راخت باشه و آرامش بی‌نظیری رو تجربه کنه. در این قسمت می‌خواهیم با خدمات تاکسی آنلاین اصفهان بیشتر آشنا شویم و ببینیم چگونه این سامانه مسیر سفر را برای کاربران لذت بخش جلوه می‌دهد:

  1. انتخاب مبدا و مقصد از روی نقشه: پس از آنکه کاربران اپلیکیشن تاکسی اینترنتی اسپین را بر روی گوشی‌های خود نصب کردند، میتوانند مبدا و مقصد خود را بر روی نقشه پیدا و تایید نمایند.
  2. ثبت درخواست : کاربران پس از تایید مبدا و مقصد خود بر روی نقشه می‌توانند جهت درخواست سفر خود بر روی دکمه ثبت کلیک کنند.
  3. توقف در مسیر: اگ مسافر در طول مسیر به توقف نیاز داشت، می‌تواند با کلیک بر روی این گزینه و تعیین مدت زمان توقف خود راننده را قبل از سفر از توقف خود در مسیر مطلع سازد.
  4. محاسبه‌ی زمان تقریبی رسیدن خودرو تا مکان مورد نظر مسافر: پس از آنکه نزدیکترین راننده درخواست سفر کاربران را قبول می‌کند، مدت زمان انتظار برای رسیدن راننده به مسافر از طریق اپلیکیشن قابل مشاهده‌است.
  5. تماس با راننده: کاربران می‌توانند پس از ثبت درخواست سفر خود با کلیک بر روی دکمه تماس با رانندگان در ارتباط باشند و از موقعیت او آگاهی یابند.
  6. مشاهده‌ی اطلاعات کامل خودرو و راننده قبل از سفر: تاکسی آنلاین اصفهان این امکان را برای شهروندان اصفهانی فراهم آورده‌است تا بتوانند کلیه مشخصات راننده را قبل از سوار شدن به طور کامل بدانند.
  7. امکان انتخاب پرداخت نقدی و اعتباری پیش از سفر: کاربران پس از پایان سفر می‌توانند هزینه را یا به صورت نقدی و یا به صورت آنلاین پرداخت نمایند. پرداخت به صورت آنلاین از طریق شارژ حساب کاربری و اتصال به درگاه‌های بانکی انجام می‌شود.
  8. ارسال نظر به راننده: مسافران می‌توانند در پایان سفر با امتیاز دهی به رانندگان نظر خود را در مورد سفر و راننده به سامانه تاکسی آنلاین اصفهان اعلام نمایند.
  9. امکان دعوت دوستان و گرفتن اعتبار رایگان برای کاربران: در این سامانه کاربران می‌توانند با معرفی اسپین به دوستان و آشنایان خود از سفرهای رایگان و تخفیف مناسبی برخوردار شوند.
  10. قابلیت رزرو سفرها: سامانه تاکسی اینترنتی اصفهان این امکان را فراهم کرده‌است تا کاربران بتوانند از قبل سفرهای خود را رزرو کرده و از خدمات این سامانه برای سفرهای خود استفاده کنند.

اپلیکیشن تاکسی اینترنتی اسپین را دانلود کنید و با خدمات آن بیشتر آشنا شوید.

همه چیز در مورد تاکسی آنلاین اصفهان

چگونه توسط تاکسی آنلاین اصفهان(اسپین) درخواست تاکسی دهیم؟

برای آنکه بتوانید توسط این سامانه‌ درخواست سفر دهید، ابتدا نیازمند به گوشی‌های هوشمندی هستید که بتوانید این اپلیکیشن را بر روی آنها نصب کنید. سامانه هوشمند درخواست خودرو اسپین در دو نسخه اندروید و ios  طراحی و پیاده‌سازی شده‌است. بنابراین هم بر روی گوشی‌های با سیستم عامل اندروید و هم ios قابل نصب است. پس از نصب این اپلیکیشن شما میتوانید با وارد کردن شماره تلفن خود در این سامانه ثبت‌نام کرده و وارد آن شوید. سپس باید مبدا و مقصد خود را تعیین کرده و با کلیک بر روی دکمه ثبت درخواست تا زمان رسیدن نزدیکترین راننده به خودتان منتظر بمانید.

توصیه‌های ارزشمند برای تاکسی تلفنی‌ها

با ظهور و گسترش تکنولوژی و گوشی‌های هوشمند و استقبال شدید مردم جهان از سامانه‌های تاکسی اینترنتی، آژانس‌های سنتی و تاکسی تلفنی‌ها با کاهش درآمد و از دست رفتن مشتریان خود مواجه شدند. اما آیا این موضوع به معنای پایان کار آنها به حساب می‌آید؟ توصیه ما به چنین شرکت‌هایی که به صورت سنتی همچنان به فعالیت‌های خود ادامه می‌دهند، این است که برای باقی ماندن در این بازار هر چه زودتر به فکر آنلاین شدن خود بیفتند تا بتوانند بار دیگر سود خوبی را از آژانس‌های خود به دست آورند.

مدیران این آژانس‌ها باید بدانند که آنلاین کردن کسب و کارشان تنها با هدف کسب درآمد بیشتر انجام نمی‌شود. شما باید با تمامی مزایای آنلاین نمودن تاکسی تلفنی خود آشنا باشید. آنلاین کردن آژانس سنتی باعث می‌شود شما کسب و کار خود را به صورت حرفه‌ای مدیریت کنید و در هزینه‌های بسیاری صرفه جویی کنید. چیزی که در نسخه سنتی آن دردسرهای فراوانی را برای تاکسی تلفنی‌ها ایجاد کرده‌است.

نظر مدیران اسپین

حمید گودرزی، موسس تاکسی اینترنتی اسپین می‌گوید: ” آینده‌ی کسب و کارهای سنتی و جدید در استان اصفهان اصلا قابل پیش‌بینی نیست. اگر چه حمل و نقل مبتنی بر اینترنت در این شهر در چند ماه اخیر جایگاه ویژه‌ای پیدا کرده‌است، ولی «اسپین»  به دلیل شناخت بیشتر شهر و اعنماد مردم اصفهان به تاکسی‌ها ادعا دارد که به تدریج در بازار رقابتی با پرسابقه‌ترینها موفق خواهد بود. پیگیری این رقابت در اصفهان سبب می‌شود تحلیل درستی از شرایط ادامه فعالیت استارتاپ‌ها در اختیار تحلیلگران قرار گیرد.”

اپلیکیشن تاکسی اینترنتی طاهاتک

طاهاتک با بهره‌مندی از برنامه‌نویسان جوان و خلاق نرم افزار تاکسی اینترنتی شبیه اسنپ و تپسی طراحی نموده‌است و آن را در اختیار کارآفرینان و آژانس‌های سنتی که به فکر آنلاین کردن خود هستند، قرار می‌دهد. امکانات نرم‌افزار ما کاملا قابل رقابت با نمونه‌های مشابه تاکسی اینترنتی است و در آن از آخرین تکنولوژی‌های برنامه‌نویسی استفاده شده‌است تا اپلیکیشنی حرفه‌ای و با کیفیت بالا در اختیار مشتریان قرار گیرد. برای دریافت مشاوره در این زمینه و سفارش برنامه تاکسی انلاین طاهاتک می‌توانید با مشاورین ما تماس بگیرید و از خدمات مشاوره رایگان ما در این زمینه استفاده نمایید.

جهت ارتباط با مشاورین ما کلیک کنید

 

 

3/5 ( 3 نظر )