ساخت و طراحی اپلیکیشن سوپرمارکت آنلاین شبیه اسنپ مارکت

طراحی اپلیکیشن سوپرمارکت آنلاین شبیه اسنپ مارکت یکی از پرطرفدارترین ساخت نرم‌افزارهایی است که این روزها با استقبال زیادی از سوی کارآفرینان مواجه شده‌است. زمانی  درک شنیدن عبارت خرید برنامه فروشگاه اینترنتی برای خیلی از ماها خارج از دایره تصورات ما محسوب می شد. این روزها افراد کارآفرین و یا کسانی که دغدغه ی راه اندازی استارتاپ و کسب و کار خود را دارند، با خرید نرم افزارهایی چون فروشگاه اینترنتی، تاکسی اینترنتی، کارواش اینترنتی و … به راه اندازی کسب و کار خود می پردازند. تصور اینکه شما یک روز آنلاین خرید کنید، آنلاین سفر کنید، آنلاین بفروشید امری بود که روزگاری عجیب و غریب محسوب می شد اما با ورود اینترنت و گوشی های موبایل و همچنین حضور استارتاپ‌هایی چون اسنپ مارکت این امر دیگر به دید هیچکس محال به نظر نمیرسید تا جایی که توانست در مدت زمان کوتاهی طرفداران زیادی را به سمت خود جذب نماید. در این راستا شرکت دانش‌بنیان طاهاتک نرم‌افزاری شبیه اسنپ مارکت را برای آنلاین کردن فروشگاه‌ها و سوپرمارکتی‌ها طراحی و پیاده‌سازی نموده‌است که هر آنچه که آنها از این نوع کسب و کار انتطار دارند را دارا می‌باشد. در ادامه بیشتر با این اپلیکیشن آشنا می‌شویم.

ساخت و طراحی اپلیکیشن سوپرمارکت آنلاین شبیه اسنپ مارکت

اهمیت راه‌اندازی سوپرمارکت انلاین

فروشگاه های اینترنتی، هم رفته رفته چون دیگر استارتاپ ها جای خود را دل افراد جامعه باز کرد به گونه ای که اکنون نیاز جدی آنها در طول زندگی روزمره محسوب می شود. آیا شما فکر می کردید که به سادگی و بدون خروج از منزل، تنها با چندکلیک خرید کنید و همینطور که بر مبل خانه تکیه داده اید، محصولات سفارشی خود را درب منزل تحویل بگیرید؟! این روزها اپلیکیشن های موبایلی در میان افراد جایگاه ویژه ای پیدا کرده است. آنها دیگر تمایلی ندارند که در این شلوغی شهر و آلودگی هوا، برای رفع نیاز خود مسافت های طولانی را بپیمایند و زمان زیادی را هدر دهند.

اینکه افراد به غذای خود بیشتر از هر نیاز دیگری توجه می کنند، زمینه ای شد تا استارتاپ هایی در زمینه آنلاین کردن سوپرمارکت ها و فروشگاه ها پا به میدان بگذارند. زیرا افراد بیشتر به آن اعتماد می کنند و تمایل بیشتری به استفاده از این سامانه ها دارند. در این راستا بسیاری از فروشگاه های سنتی برای حفظ بقا و سوددهی خود به آنلاین شدن روی آوردند و عده ای هم اصرار بر همان روش سنتی خود داشته اند. حال می خواهیم علت نیاز به آنلاین شدن فروشگاه ها را بررسی کنیم و به بیان اهمیت مارکت دلیوری ها در زندگی شهری بپردازیم! ساخت اپلیکیشن اسنپ مارکت پاسخی درست به نیاز اصلی آنلاین شده فروشگاه‌هاست.

مزیت های راه اندازی فروشگاه اینترنتی

افزایش رو به رشد زندگی شهری، جمعیت، آلودگی هوا، پیدایش تکنولوژی و اپلیکیشن ها و مهم بودن زمان همه دلایلی برای پیدایش و رونق گرفتن سوپرمارکت های آنلاین و خرید نرم افزاهای فروشگاه اینترنتی محسوب می شد. می توان حتی از دریچه دیگری به این قضیه نگاه کرد.

همانطور که می بینیم در سال های اخیر با بوجود آمدن انواع فروشگاه های زنجیره ای صدمات زیادی به اقتصادهای خردی از جمله سوپرمارکت ها وارد شد. چون این فروشگاه ها محصولات متنوع تر با قیمتی مناسب تر در اختیار مردم قرار می دادند.

اما آیا این ها دلایلی جهت اعلام ورشکستگی فروشگاه ها محسوب می شد؟ بسیاری از بزرگان و کارافرینان استارتاپی همیشه بر این نکته تایید می کند که هر کس در هر کاری میتواند موفق ترین باشد حتی اگر  بقول معروف در آن کار دست زیاد شده باشد. اینکه بدونی چجوری میشه در بین این بازار رقابتی جایگاه خود را ارتقا و حفظ کنی مهم است!

آنلاین کردن فروشگاه ها ویژگی ایست که با تحقق آن شاهد رونق خوبی در کسب و کارها هستیم. شما می توانید انواع محصولات را با قیمت های مناسب و تخفیف های ویژه ای بفروشید و گام مهمی در جهت جذب اعتماد و وفاداری مشتریان بردارید.

از این به بعد فروشگاه ها می توانند محصولات خود را آنلاین بفروشند. آنلاین پول دریافت کنند. آنلاین از ویژگی محصولات خود(موجودی، تاریخ انقضا، پرطرفدار بودن و …) باخبر شود و بصورت آنلاین با مشتریان تعامل داشته باشند. مشتریان هم بصورت آنلاین خریداری می کنند و از طریق پیک موتوری رایگان، محصولات سفارشی خود را درب منزل تحویل می گیرند، بدون آنکه از خانه های خود خارج شوند! طراحی اپلیکیشن سوپرمارکت آنلاین شبیه اسنپ مارکت بستریست که به تمامی این اهداف جامه‌ی عمل می‌پوشاند.

 

از جمله مزیت های مهم طراحی اپلیکیشن اسنپ مارکت :

کسب رضایت و اعتماد مشتریان

دسترسی آسان

تعامل بیشتر با مشتریان

سودبیشتر

فروش بیشتر

آگاهی از برندهای پرطرفدار

دسترسی آسان

پیگیری آسان گزارشات

ارائه انواع تخفیف

اطلاع رسانی قوی

خرید آسان

آگاهی از موجودیت انبار

جذب مشتری

کاهش خطا در محاسبه قیمت کالاها

فروش آسان

نحوه‌ی درآمدزایی از سوپرمارکت آنلاین

نحوه‌ی کسب درآمد و سوددهی از سوپرمارکت اینترنتی بستگی دارد که شما چگونه این کسب و کار را راه‌اندازی کرده باشید. کسی که به فکر راه‌اندازی و اجرای چنین ایده‌ایست یا خودش فروشگاه یا سوپرمارکتی به صورت سنتی دارد و یا توانایی ساخت و طراحی اپلکیشن سوپرمارکت اینترنتی و آنلاین سازی فروشگاه را دارد، در این صورت با همکاری با فروشگاه‌های سنتی می‌تواند فروشگاه آنلاین را به مرحله اجرا برساند. اما ببینیم نخوه‌ی درآمدزایی توسط هر کدام از این افراد چگونه است؟

1. اگر صاحب سوپرمارکت آنلاین از همان ابتدا خودش فروشنده محصولات غذایی بوده‌است بنابراین تمامی سود حاصل را به جیب خود می‌زند. البته دراین حالت هم اگر پیک موتوری آنلاین برای ارسال سفارشات را خود تهیه کرده باشد، تمامی سود حاصل از فروش و سفارشات اپلیکیشن برای او می‌شود. در غیر این صورت باید هزینه‌های دریافتی را به صورت درصدی بین خود و شرکت طرف قرارداد پیک موتوری تقسیم کند.
2. و یا ممکن است فرد سوپرمارکتی نداشته باشد. در این صورت می‌تواند با برخی سوپرمارکت‌ها و فروشگاه‌ها همکاری کند و بر اساس عقد قراردادهای لازم و تعیین کمسیون به ازای هر فروش، فروشگاه را آنلاین کرده و سود حاصل را به بین یکدیگر تقسیم نمایند. در این مدل درآمدزایی از سوپرمارکت انلاین سود کمتری نسبت به حالت اول برای هم‌بنیان‌گذاران آن دارد.

طراحی و ساخت اپلیکیشن سوپرمارکت آنلاین

جهت راه‌اندازی استارتاپ سوپرمارکت نیاز به طراحی اپلیکیشن سوپرمارکت آنلاین شبیه اسنپ مارکت است که تمامی فعالیت‌های موجود اعم از فروش محصول، دسته‌بندی، اطلاع‌رسانی، ارسال به درب منرل از طریق همین سامانه امکان‌پذیر باشد. البته نه هر نرم‌افزاری! نرم‌افزاری مناسب است که علاوه بر آنکه از کیفیت مناسبی برخوردار باشد مناسب استفاده تمامی افراد با هر سطح دانش و توانایی باشد. یعنی به گونه‌ای طراحی و اجرا شود که کاربران به راحتی بتوانند موادغذایی خود را تنها با چند کلیک تهیه نمایند. اگر قصد راه‌اندازی سوپرمارکت اینترنتی دارید، سعی کنید اپلیکیشن آن را از شرکت‌های نرم‌افزاری معتبری که دارای پشتیبانی و خدمات پس از فروش هستند، تهیه نمایید و خیال خود را از داشتن نرم‌افزار و اپلیکیشنی با کارایی بالا راحت سازید!

استراتژی طاهاتک در طراحی اپلیکیشن سوپرمارکت آنلاین مشابه اسنپ مارکت

ساخت اپلیکیشن شبیه اسنپ مارکت

طاهاتک، شرکت دانش بنیانی است که در زمینه هوشمندسازی شهرها فعالیت می کند.  ماردل(مارکت دلیوری) یکی از محصولات شرکت ماست که در زمینه هوشمندسازی سوپرمارکت ها و ایجاد فروشگاه اینترنتی طراحی و پیاده سازی شده است.

هنگامی که افراد جهت خرید برنامه فروشگاه اینترنتی (ماردل) به طاهاتک مراجعه می کنند، مشاورین ما طی جلساتی،  چشم اندازی از تمامی مسیر راه اندازی برنامه فروشگاه اینترنتی را در اختیار شما قرار می دهند و آموزش های لازم را به شما ارئه می دهند. پس از عقد قراردادهای لازم پروژه ی شما جهت تعیین هویت بصری و برندسازی وارد واحد دیجیتال مارکتینگ ما می شود.

پس از تعیین هویت کسب و کار شما، پروژه جهت اجرا و پیاده سازی وارد بخش فنی ما می شود. پروژه پس از پیاده سازی تست می شود و در نهایت در اختیار مشتریان قرار می گیرد. پس از تحویل به مشتریان، پشتیبانان ما آماده ی ارائه خدمات پشتیبانی به شما هستند که در صورت داشتن هر گونه سوال و مشکلی با ما در ارتباط باشید.

اما اکنون می خواهیم کمی بیشتر در مورد اپلیکیشن سوپرمارکت آنلاین شبیه اسنپ مارکت طاهاتک بدانیم. اینکه این سامانه هوشمندسازی فروشگاه ها  چه امکانات و ویژگی هایی دارد؟ و مزیت رقابتی ما نسبت به دیگر رقبا چیست؟

امکانات نرم‌افزار مثل اسنپ مارکت طاهاتک

پنل مدیریت

پیک موتوری

اپلیکیشن IOS

اپلیکیشن اندروید

گزارشات سفارشات

سبد خرید

آماده‌سازی جهت ارسال با پیک

دسته‌بندی محصولات

امکان مقایسه محصولات

چت درون برنامه‌ای

نظرسنجی

اطلاع‌رسانی

تماس با سوپرمارکت

اشتراک‌گذاری

پیشنهادات خرید

مسیریابی پیک

فیلترگذاری

پرداخت آنلاین

جستجوی آسان

موجودیت انبار

محاسبه هزینه‌های پستی

نمایش محصولات به صورت ویدئویی

ارائه تخفیفات

ویرایش اطلاعات سفارش

طراحی سایت سوپرمارکت اینترنتی

توصیه ما به شما این است که در درجه اول به دلیل انکه استفاده از موبایل و اپلیکیشن در میان مردم طرفداران زیادی دارد، اقدام به خرید و سفارش اپلیکیشن‌های سوپرمارکت اینترنتی کنید. ولی ممکن است کاربرانی هم باشند که تمایل به خرید اینترنتی در بستر وب دارند. بنابراین بهتر است پس از تهیه یک اپلیکیشن، سایت سوپرمارکت آنلاین هم راه‌اندازی نمایید تا بتوانید تمامی مشتریان خود را راضی نگه دارید. با این کار نه تنها مشتریان زیادی را به سمت خود جذب مینمایید بلکه سود و درآمد بیشتری به دست می‌آورید. در این راستا یکی دیگر از خدمات ما طراحی و ساخت سایت سوپرمارکت اینترنتی است که در صورت تمایل می‌توانید در کنار تهیه اپلیکیشن آن، از ما تحویل بگیرید.

اپلیکیشن شبیه اسنپ مارکت طاهاتک در یک نگاه

زمان تحویل نرم افزاز سوپرمارکت آنلاین طاهاتک

سامانه مارکت دلیوری یا همان ماردل دارای چندین پلتفرم است که ما بر اساس نیاز و سفارش مشتریان در اختیار آنها قرار می دهیم. افراد با خرید برنامه فروشگاه اینترنتی طاهاتک، قادر هستند از بین بسته های پیشنهادی ما یکی را به سلیقه خود انتخاب کنند.

3 بسته ی استاندارد، ممتاز و سفارشی با امکانات و هزینه های متفاوت در اختیار مشتریان قرار می گیرد. سپس تصمیم انتخاب آن ها به مشتری سپرده می شود که بر اساس نیاز خود یکی از آنها را انتخاب کند.

 •  در بسته استاندارد، ما پلتفرم هایی چون نسخه اندروید، پیک و پنل مدیریت را در اختیار مشتریان قرار می دهیم.
 • در بسته ممتاز، علاوه بر پلتفرم های نسخه استاندارد، نسخه ios اپلیکیشن هم در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.
 • در بسته سفارشی، هم علاوه بر امکانات دو بسته استاندارد و ممتاز امکان سفارشی سازی محصول و ایجاد نمایندگی در اختیار مشتریان قرار می گیرد.

مجوزات راه‌اندازی سوپر مارکت آنلاین

از آنجایی که راه‌اندازی سوپرمارکت اینترنتی در ایران و استارتاپ‌هایی شبیه اسنپ مارکت در فضای اینترنت شکل می‌گبرند، بنابراین همچون دیگر کسب و کارهای اینترنتی و به منظور حفظ امنیت و کسب اعتماد بیشتر ملزم به دریافت مجوزات اینترنتی در این زمینه است.مجوزاتی از جمله اینماد، کد شامد و درگاه پرداخت الکترونیکی بانک از جمله مجوزاتی است که باید در این حوزه کسب شود. در ادامه بیشتر با این مجوزات آشنا می‌شویم.

 1. اینماد: نماد الکترونیکی و یا همان اینماد یکی از مجوزات ضروری هر کسب و کار اینترنتی است که به کاربران و مخاطبان این اطمینان را می‌دهد، سایت کاملا قانونی و قابل اعتماد است و شما برای اجرا کردن برنامه سوپرمارکت آنلاین به آن نیاز دارید.
 2. کد شامد: کد شامد از جمله مجوزاتی است که از جانب وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به کسب و کارها تعلق می‌گیرد. یکی از پیش نیاز‌های لازم انتشار اپلیکیشن‌ها و نرم‌افزارها در مارکت‌های ایرانی دریافت کدشامد است.
 3. درگاه پرداخت الکترونیکی بانک‌ها: اگر از آن دسته کسب و کارهای اینترنتی هستید که امکان خرید آتلاین را برای کاربران خود ایجاد کرده‌اید، ملزم به کسب مجوز درگاه الکترونیکی بانک جهت پرداخت‌های آنلاین خود می‌باشید. برای راه‌اندازی سوپرمارکت‌های آنلاین و ارسال محصولات توسط پیک موتوری آنلاین در  اپلیکیشن سوپرمارکت آنلاین شبیه اسنپ مارکت، شما حتما نیاز به دریافت این مجوز خواهید داشت.

خرید اقساطی اپلیکیشن سوپرمارکت آنلاین شبیه اسنپ مارکت

شرکت دانش بنیان طاهاتک، جهت پرداخت هزینه نرم‌افزار سوپر مارکت آنلاین خود شرایطی را برای مشتریان قرار داده‌است تا آنها بتوانند با خیالی آسوده‌تر سوپرمارکت خود را آنلاین کنند و یا استارتاپی در این زمینه راه‌اندازی نمایند. شرایط پرداخت هزینه طراحی اپلیکیشن‌های ما به این صورت است که مشتریان می‌توانند در زمان عقد قرارداد تنها 40 درصد از هزینه طراحی اپلیکیشن سوپرمارکت آنلاین شبیه اسنپ مارکت را به ما پرداخت نمایند. پس از آن در فاز اولیه که پنل مدیریتی آنها طراحی و پیاده‌سازی می‌شود، 20 درصد هزینه را پرداخت کنند. در فاز دوم 20 درصد دیگر که مربوط به هزینه طراحی اپلیکیشن اندروید می‌باشد، را به ما پرداخت می‌کنند.  در فاز سوم 20 درصد نهایی را که شامل طراحی اپلیکیشن نسخه ios سوپرمارکت آنلاین و دریافت نسخه نهایی است، را پرداخت می‌کنند.

سوالات متداول

اگر بخواهیم در یک جمله کوتاه نحوه‌ی کار  اپلیکیشن سوپرمارکت آنلاین شبیه اسنپ مارکت را برای شما بگوییم، این است که: آنلاین بفروشید و آنلاین تحویل دهید. یعنی اینکه در قبال کسب درآمدی که از فروش محصولات خود دارید، میتوانید با راه‌اندازی ارسال با پیک موتوری درآمدی از این بخش هم داشته باشید. که نسخه پیک موتوری هم شرایطی دارد:

 1. اینکه خودتان پیک آنلاین فروشگاه خود را راه‌اندازی نمایید.
 2. یا با شرکت‌های مشابه الوپیک که در زمینه ارسال آنلاین بسته‌ها فعالیت دارند، قرارداد ببندید.

همانند دیگر محصولات ما هزینه طراحی و ساخت این ترم‌افزار هم کاملا بستگی به درخواست مشتریان و انتظارات او از این سامانه دارد. هزینه‌ها به تناسب سفارش نسخه اندروید، IOS، نسخه سازمانی، تسخه پیک و پنل دیسپچر می‌تواند کاملا منحصر به فرد باشد.

مدت زمان تحویل پروژه هم کاملا بستگی به امکاناتی دارد که مشتریان سفارش می‌دهند. مدت زمان تحویل این نرم‌افزار بین 30 تا 90 روز کاری می‌باشد.

جهت آشنایی بیشتر با این سامانه و تماس با کارشناسان ما میتوانید با شماره‌های زیر تماس بگیرید:

021-28426362

031-31315775

09032033400

بله، پس از تحویل نرم‌افزارهای لازم، پروژه وارد مرحله پشتیبانی می‌شود. به مدت 6 ما پشتیبانی رایگان در اختیار شما قرار می‌گیرد. این پشتیبانی شامل: رفع مشکلات و باگ‌های برنامه، تغییر در ظاهر برنامه و اطلاعات نمایشی می‌باشد.

مدل کسب و کار این استارتاپ را می‌توان در 3 دسته بررسی کرد:

 1. یا شما از قبل سوپرمارکتی‌ای دارید که به دلیل استقبال شدید مردم از خرید آنلاین، تمایل دارید فروشگاه خود را اینترنتی کنید که در این صورت مدل کسب و کار شما همانطور که قبلا هم گفتیم، این است که محصولات خود را از طریق اپلیکیشن به فروش میرسانید و درآمد آن را به صورت مستقیم در می‌آورید.
 2. ممکن است شما فقط دارنده این ایده باشید و هیچ فروشگاه سنتی نداشته باشید. پس در قبال تهیه نرم‌افزار و ساخت اپلیکیشن فروشگاه اینترنتی با سوپرمارکت‌ مربوطه قراردادی میبندید و اقدام به راه‌اندازی سوپرمارکت اینترنتی می‌کنید.
 3. مدل دیگر این کسب و کار شبیه فعالیت اسنپ مارکت است. به این صورت که یک هایپر مارکت و فروشگاه‌های بزرگ با سامانه‌های حمل و نقل آنلاین وارد همکاری می‌شوند و اینگونه خدمات خود را به مشتریان می‌رسانند.

شما باید با برآورد تمامی هزینه‌ها، توانایی‌ها وهر آنچه که فعلا در دست و بار خود دارید، از یکی از این مدل‌ها جهت راه‌اندازی سوپرمارکت آنلاین خود استفاده نمایید.

خیر، از آنجایی که امروزه خرید سوپرمارکتی مردم بیشتر شده است و به دلیل اهمیت این استارتاپ، در اینجا بیشتر به بررسی اینترنتی شدن سوپرمارکتی‌ها پرداختیم. این نرم‌افزار تمامس فروشگاه‌ها و کسب و کارهایی را که کالایی برای فروش دارند، را در برمی‌گیرد. حال این فروشگاه می‌تواند پوشاکی، خرید و فروش موبایل، فروش انواع گوشت سفید و قرمز و … باشد

3 مزیت مهم را در طراحی و ساخت این اپلیکیشن باید درنظر بگیرید و سپس اقدام به خرید نرم‌افزار فروشگاه اینترنتی کنید:

 1. استفاده راحت و آسان: هر کاربری باید بتواند به آسانی از این نرم‌افزار استفاده کند(نوجوان، جوان، پیر)
 2. واکنشگرا باشد: منظور از واکنشگرا بودن یعنی اینکه اپلیکیشن بر روی هر نسخه موبایلی به خوبی نشان داده شود. یعنی برای تمامی گوشی‌های موبایل ساخته شده‌باشد و در یکی خوب و در دیگری به هم ریخته نباشد.
 3. سرعت بالا: اپلیکیشن باید در تمامی روند کاری اعم از انتخاب محصول، سفارش، خرید و بارگذاری هر گونه تصویر و ویدئو از سرعت بالایی برخوردار باشد.

توسعه نرم‌افزارهای ما به دو صورت انجام می‌شود:

 1. شرکت ما امکانات و ویژگی‌های جدیدی را به اپلیکیشن اضافه و آن را به اطلاع مشتریان می‌رسانند تا در صورت تمایل نسخه به روز رسانی شده‌ی اپلیکیشن را دریافت نمایند.
 2. گاهی مشتری برای ایجاد مزیت رقابتی و افزایش کارایی سامانه‌ی خود امکانات جدیدی را درخواست می‌کند که توسط تیم پشتیبانی ما دریافت و جهت امکان‌سنجی انجام آن به واحد فنی ارسال می‌شود. پس از آنکه واحد فنی مدت طمان لازم برای توسعه اپلیکیشن را اعلام کردند، اطلاعات لازم جهت به روزرسانی نرم‌افزار در اختیار مشتریان توسط واحد فروش قرار میگیرد.

مشاوره راه‌اندازی سوپر مارکت اینترنتی

اگر برای راه‌اندازی سوپرمارکت اینترنتی خود نیاز به مشاوره و دریافت اطلاعات مفیدی در رابطه با طراحی اپلیکیشن سوپرمارکت آنلاین شبیه اسنپ مارکت دارید، می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان آنها جهت نحوه‌ی اجرا و پیاده‌سازی سوپرمارکت اینترنتی خود استفاده کنید. جهت ارتباط با مشاورین ما می‌توانید از طریق یکی از راه‌های زیر اقدام نمایید.

تماس با تلفن‌های:

02128426362

03131315775

09032033400

و یا اطلاعات خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال نمایید تا کارشناسان ما در کوتاه‌ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند:

2 دیدگاه در “ساخت و طراحی اپلیکیشن سوپرمارکت آنلاین شبیه اسنپ مارکت

 • حمید گفت:

  سلام من یه مقدار سرمایه دارم و میخواستم یه کسب و کاری راه بندازم و در شرایط حاظر بهترین نوع کسب و کار اینترنتیه. فقط اینکه دقیقا توی چه زمینه ای وارد بشم را نمیدونم. مثلا در مورد سوپر مارکت اینترنتی میتوان امید داشت که بازدهی خوبی داشته باشه ؟

  • farahnaz sheykhan گفت:

   سلام و درود 🙂
   آفرین چه فکر خوبی. با این شرایط پیش اومده واقعا میشه فهمید که چقدر اینترنتی کردن کسب و کارها مهم شده. بله حتما میشه امید داشت. اتفاقا ایده سوپرمارکت اینترنتی یکی از ایده‌های پردرآمد و پولسازی هم هست. اهمیت اونم تو همین دوران قرنطینه و کرونا به خوبی فهمیدیم. ببینین تو هر زمینه‌ای میشه کسب و کار اینترنتی راه انداخت ولی باید به دو نکته توجه کنین: یکی اینکه دقیقا خودتون چی میخواین و دوم اینکه نیازسنجی درستی از اتفاقات اطراف خودتون انجام بدین و درک کنین آدمای اطرافتون الان دقیقا به چی نیاز دارن. شما بیان دقیقا همون رو اجرا کنین.

دیدگاه خود را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonهم‌اکنون با ما تماس بگیرید