همه چیز در مورد طراحی اپلیکیشن مشابه دیوار

طراحی اپلیکیشن مشابه دیوار یکی از موضوعات پر طرفدار این روزها در ساخت و طراحی انواع اپلیکیشن‌هاست. اگر شما به دنبال راه‌اندازی کسب و کار اینترنتی شبیه دیوار هستید، می‌توانید هر آنچه را که برای راه‌اندازی آن نیاز دارید را از شرکت ما بخواهید. مشاورین ما با شناختی که از این بازار دارند، به خوبی می‌توانند شما را در این زمینه راهنمایی کنند. در این مقاله ما به بررسی این استارتاپ و معرفی خدمات اپلیکیشن مشابه دیوار طاهاتک می‌پردازیم.

طراحی اپلیکیشن مشابه دیوار

اپلیکیشن مشابه دیوار

یکی از استارتاپ‌هایی که در چند سال گذشته جایگاه خیلی خوبی در میان افراد جامعه قرار گرفت، دیوار یا به عبارتی سامانه نیازمندی‌ها است. دلیل علاقه و رویکرد افراد به چنین نرم‌افزاهایی به خاطر این است که دیگر خبری از وجود شخص سومی بعنوان واسطه در معاملات خبری نیست. این سامانه‌ها دو طیف از افراد جامعه را هدف قرار داده است. یکسری افرادی که قصد فروش خدمات و محصولات خود را دارند و یکسری که قصد دارند آن محصولات و خدمات را با بهینه‌ترین روش‌ها دریافت کنند. مزایا و خدمات طراحی اپلیکیشن مشابه دیوار آنقدر مورد توجه همگان قرار گرفته است که راه‌اندازی استارتاپ آن جز یکی از بهترین انتخا‌ب‌ها برای کارآفرینان و افرادی که به دنبال تاسیس شغل اینترنتی خود هستند، قرار گرفته است.

ساخت اپلیکیشن مشابه شیپور

طراحی و ساخت اپلیکیشن مثل شیپور و دیوار لازمه‌ی اصلی و مهم برای راه‌اندازی استارتاپ نیازمندی‌ها می‌باشد. با توجه به اینکه استارتاپ‌های بسیاری در این زمینه در شهرهای مختلف ایران وجود دارند که از جمله‌ی آنها همین دیوار و شیپور هستند، بنابراین باید دقت کنید نرم‌افزار و اپلیکیشنی را برای این هدف انتخاب کنید که امکانات آن کم از بقیه‌ی استارتاپ‌ها در این زمینه نداشته باشد. آنگونه می‌توانید با به کارگیری خلاقیت در نحوه‌ی خدمت ‌رسانی خود به رقابت با آنها بپردازی. اما قبل از تهیه‌ی این نرم‌افزار شما باید در ابتدا هدف دقیق خود را در راه‌اندازی این استارتاپ بشناسید و آن را از تمامی جوانب بررسی کنید. برای این‌کار می‌توانید از مشاوره کسانی که قبل از شما این راه را رفته‌اند، استفاده نمایید. مجوزات لازم را تهیه و با یک استراتژی مناسب کسب و کار خود را راه‌اندازی کنید و آن را توسعه دهید.

مجوزات لازم اپلیکیشن مشابه دیوار

همانطور که می‌دانید، خدمات اپ مشابه دیوار قرار است در بستر اینترنت ارائه و توزیع شود. بنابراین همانند دیگر کسب و کارهای اینترنتی نیازمند به مجوزاتی است که بتواند فعالیت خود را بدون دغدغه و با رعایت قوانین لازم انجام دهد. مجوزاتی که برای راه‌اندازی استارتاپی چون دیوار لازم است عبارتند از :

 1. اینماد : یک مجوز برای خرید و فروش‌های در بستر اینترنت است که به مخاطب این اعتماد را می‌دهد که این سامانه کاملا مطمئن بوده و با خیال راحت می‌توانند از خدمات آن استفاده نمایند.
 2. مجوز دریافت درگاه پرداخت الکترونیکی: اگر کسب و کاری دارای پرداخت‌های درون برنامه‌ای و آنلاین باشد، ملزم به کسب چنین مجوزی جهت ارائه‌ی خدمات خود می‌باشد.
 3. مجوز نظام صنفی: تمامی کسب و کارهای اینترنتی باید داری این مجوز باشند تا خود را زیرمجموعه‌ای از بخش نطام صنفی رایانه‌ای کشور قرار دهند.
 4. کد شامد: کدی است که توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در اختیار صاحبین کسب و کارهای الکترونیکی قرار می‌گیرد.

جهت ساخت اپلیکیشن مشابه دیوار باید تمامی این مجوزات به صورت کامل تهیه شود.

قوانین و مقررات طراحی اپلیکیشن شبیه دیوار

طراحی اپلیکیشن مشابه دیوار همانند بسیاری دیگری از اپلیکیشن‌ها قوانین و مقررات خاص خود را دارد. یعنی تمامی آگهی‌ها با شرایط خاصی باید متشر شوند. تمامی آگهی باید تابع قوانین و مقررات همان کشور باشد و اگر کاربر اگهی‌ای را ارسال کرد که باعث نقض قوانین میشد، مدیر حق این را دارد که به سرعت برای جلوگیری از بروز هر گونه مشکلی آن آگهی را حذف نماید و به کاربر گزارش دهد که آگهی شما به دلایل نقض قوانین پاک شده است. همچنین در صورت هر گونه کلاهبرداری و تخلیفی در این سامانه کاربران می‌توانند با ارائه اسناد لازم به دادگستری شکایت خود را اعلام دارند.

چه قشری از افراد نیازمند به ساخت و طراحی نرم‌افزار شبیه دیوار هستند؟

تا قبل از اجرا و پیاده‌سازی ایده‌هایی چون دیوار و شیپور سایت‌های بسیاری در این زمینه بودند که تقریبا فعالیت‌هایی در همین زمینه داشتند. اما با توجه به آنکه رفته رفته موبایل و استفاده از اپلیکیشن موبایلی در زندگی افراد جایگاه ویژه‌ای پیدا کرد، میزان حضور در این سایتها و استفاده از خدمات آنها با رکود شدیدی مواجه شد. دیوار و شیپور با ارائه خدمات خود در بستر اپلیکیشن توانستند در مدت زمان کوتاهی تمامی خدماتی که این سایت‌ها ارائه می‌دادند و حتی فراتر از ان را در اختیار شهروندان قرار دهند. پس از آن بسیاری از همان کسب و کارهای پیشین تلاش کردند برای باقی ماندن در این بازار رقابتی اپلیکیشنی را برای خود تهیه نمایند. کسب و کارهای چون:

 1. سایت نیازمندی‌ها
 2. سایت‌های درج آگهی
 3. سایت‌های کاریابی
 4. سایت‌های اجتماعی
 5. سایت‌های خدماتی

نحوه‌ی درآمد زایی از نرم‌افزار مشابه دیوار

این اپلیکیشن بستری را فراهم کرده‌است که افراد کلیه خدمات و محصولاتشان را از طریق ثبت در این سامانه به معرفی کسانی که به آن نیاز دارند، برساند. خب تا به اینجا راه درآمدی برای مدیران این استارتاپ به چه صورت است؟افراد می‌توانند از طریق پرداخت مبلغی به این سامانه تبلیع خود را به صورت کاملا سفارشی در معرض دید دیگران قرار دهند تا بازدید بیشتری را برای تبلیغ خود دریافت نمایند. افراد بابت گذاشتن هر لینک نیز باید مبلغی را از طریق شارژ حساب کاربری به این سامانه پرداخت کند تا بتواند لینک خود را در صفحه‌ی تبلیغ خود قرار دهد. گرفتن تبلیغات کسب و کارها و کالاهای دیگر از جمله منابع درامدی این اپلیکیشن به حساب می‌آید.

10 خصوصیتی که اپلیکیشن‌‌ نیازمندی‌ها باید دارا باشند

جستجو و فیلتر

تماس درون‌برنامه‌ای

درج تصاویر

امکان انتخاب شهرها

دسته‌بندی خدمات

نمایش آدرس و ایمیل

دریافت مشخصات اصلی

نشانه‌دار کردن

پشتیبانی

پنل کاربری

فروش اپلیکیشن مشابه دیوار

برای تهیه این نرم‌افزار سورس اپلیکیشن مشابه دیوار در اینترنت به وفور دیده می‌شود. شاید عده‌ای بگویند که ما همین سورس را به صورت رایگان تهیه می‌کنیم و هیچ نیازی به پرداخت هزینه‌ای برای خرید اپلیکیشن مشابه دیوار ندارند. بالاخره هر محصول و خدماتی که به صورت رایگان تهیه می‌شود، با محدودیت بسیاری روبروست. شما نمی‌توانید با امکانات این سورس رایگان انتظار ماندن و پیروز شدن در برابر رقبای خود را داشته باشید. یک راه این است که شما نیرویی را استخدام نمایید که با کدنویسی آشنا باشد و هر آنچه را که شما از این نرم‌افزار می‌خواهید را پیاده‌سازی نماید و در صورت بروز مشکلات آن را رفع کند. حالا اگر آن فرد، برنامه‌نویس حرفه‌ای نباشد چیزی جر دردسر برای شما نخواهد داشت تا جایی که ممکن است همان نسخه اولیه برنامه هم برای شما کار نکند. آیا فکر نمیکنید اگر از همان اول یک اپلیکیشن با کیفیت تری تهیه می‌کردید، هزینه کمتری را هم از نظر زمانی و هم مالیمتحمل می‌شدید؟ و استارتاپ خود را سریعتر به مرحله سوددهی می‌رساندید؟

توصیه ما به افرادی که قصد تهیه اپلیکیشنی مثل دیوار را دارند این است که سعی کنند این نرم‌افزار را از شرکت‌های نرم‌افزاری مطمئن تهیه نمایند که بتوانند با استفاده از پشتیبانی همیشگی آنها برنامه خود را ارتقا و تمامی مشکلاتش را رفع نمایند. اینگونه می‌توانند خدمات خود را به بهترین صورت در اختیار کاربران خود قرار دهند و مزیت رقابتی بسیار خوبی را برای خود ایجاد نمایند.

اپلیکیشن مشابه دیوار و شیپور طاهاتک

زیادی یا همان اپلیکیشن نیازمندی‌ها شبیه دیوار، نام یکی دیگر از محصولات هوشمند و پرکاربرد طاهاتک است که این روزها بعنوان یک استارتاپ پولساز و کاربردی درمیان مردم تلقی می‌شود. ما با محصول زیادی طاهاتک به شما این امکان را می‌دهیم که چنین استارتاپ پویایی را در شهر یا هر نقطه ای از جهان که خواستید را‌ه‌اندازی و اجرا کنید. اما سوالی که میدانم اکنون ذهن بسیاری از شما را اکنون درگیر می‌کند این است که چرا باید این محصول را از شرکت شما خریداری کنم؟ چه ویژگی‌ها و مزایایی در محصول شما نسبت به دیگران است که دلیلی بر انتخاب شما باشد؟

ما در این مطلب سعی داریم شما را بیشتر با نرم‌افزار و اپلیکیشن زیادی آشنا سازیم.

مزایای اپلیکیشن مشابه دیوار طاهاتک

طراحی اپلیکیشن مشابه دیوار توسط جوانانی خلاق و متخصص انجام شده است. کسانی که به خوبی با دغدغه‌ها و نیاز اصلی افراد آگاه هستند و سعی کرده‌اند با اضافه کردن امکانات ویژه‌ای به این سامانه راه‌حل مناسبی برای پاسخ به این دغدغه‌ها پیدا کنند.

در زیادی، افراد می‌توانند هر چیزی که در دست دارند و نیازی به آن ندارند را برای فروش در سامانه زیادی ثبت کند و آن را آماده فروش کنند. افراد دیگر هم که قصد خرید این محصولات و خدمات را دارند می‌توانند شهر و محل زندگی خود را تعیین کنند و نیاز خود را در دسته‌بندی‌های موجود در برنامه پیدا کنند و با فروشنده به صورت مستقیم در ارتباط باشند.

برنامه نویسان ما از آخرین تکنولوژی‌های حوزه‌ی برنامه نویسی در طراحی اپلیکیشن مشابه دیوار استفاده کرده‌اند. به همین دلیل باعث شده‌است نرم‌افزاری در اختیار مشتریان قرار گیرد که از سرعت و کیفیت بالایی برخوردار باشد و قابل رقابت با تمامی نمونه‌های داخلی در این زمینه باشد.

20 امکان اصلی و مهم اپلیکیشن مشابه دیوار طاهاتک

قابلیت سرچ

قابلیت دسته بندی

قابلیت چت آنلاین

قابلیت انتخاب شهر

قابلیت ثبت‌نام و ورود کاربران

قابلیت ثبت آگهی رایگان

پشتیبانی درون‌برنامه‌ای

امکان ویرایش اطلاعات

امکان مقایسه محصولات

قابلیت ستاره‌دار کردن محصولات

سیستم پیگیری شکایات

سیستم گزارش‌گیری

امکان ارسال نظرات

قابلیت اشتراک گذاری

قابلیت تماس از طریق اپلیکیشن

سیستم پیگیری شکایات

امکان گذاشتن لینک تبلیغاتی

درج قیمت و توضیحات مربوطه

امکان ویرایش اطلاعات محصولان

 امکان ریست کردن اپلیکیشن

و بسیاری ویژگی دیگر که در آپدیت‌های مداوم برنامه در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد.

طراحی سایت مشابه دیوار

اگر چه استفاده از نسخه اپلیکیشن سامانه‌ای چون دیوار بسیار پرطرفدارتر از سایت دیوار می‌باشد. ولی بهتر است در کنار اپلیکیشنی که برای ارائه خدمات خود در این زمینه دارید، نیز یک سایت حرفه‌ای و کاملا ریسپانسیو داشته باشید تا کاربران بتوانند از طریق موبایل هم دسترسی کارامد و درستی به سایت شما داشته باشند. سعی کنید بسترهایی را که در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهید به گونه‌ای باشد که تمامی افراد را به هر سطح دانش، توانایی و سلیقه در برگیرد. اینگونه کاربران بیشتری را به سمت استفاده از برنامه‌ی خود می‌کنید و این یعنی درآمدزایی! همان چیزی که به دنبالش بوده‌اید. بنابراین در کنار اپلیکیشن آن طراحی سایت شبیه دیوار و شیپور را نیز جدی بگیریم و بستری را برای کاربران علاقه‌مند به وب فراهم آوریم.

البته این روزها اپلیکیشن‌های بسیاری دارای نسخه وب ویو هستند. به این صورت که کاربر با ورود به اپلیکیشن در وافع دارد از نسخه وب آن استفاده می‌کند. یعنی تمامی همان خدماتی را که از طریق اپلیکیشن دریافت می‌کردند را نیز از طریق همان بستر ولی از سایت دریافت می‌کنند. این نسخه بیشتر برای کاربرانی کاربرد دارد که دارای گوشی‌های موبایل آیفون هستند. با تحریم‌های کمپانی اپل در یک سال گذشته متاسفانه دسترسی کاربران ios به اپلیکیشن‌های موبایلی با محدودیت جدی روبرو شده‌است!

چه خدماتی پس از فروش محصول خود در اختیارتان قرار می‌دهیم؟

چه خدماتی پس از فروش محصول خود در اختیارتان قرار می‌دهیم؟

همیشه اعتماد و حس رضایت مشتری برای ما بسیار مهم بوده است.  اعتماد و رضایت مشتریان دلیل اصلی بر انگیزه و پیشرفت شرکت ما به شمار می‌رود. برای همین همیشه سعی داریم تا آنجایی که می‌شود خدمات ویژه‌ای را در اختیار مشتریان خود قرار دهیم تا رضایت آنها را بیش از پیش جلب کنیم.

خدمات پس از فروش طراحی اپلیکیشن مشابه دیوار :

اطلاع رسانی از آپدیت‌ها

در هربار که آپدیت‌های ویژه‌ای از اپلیکیشن آماده می‌شود، پشتیبانان ما تمامی امکانات جدید را به اطلاع مشتریان می‌رسانند که آنها را جهت بهبود سامانه خود مطلع نمایند.

دریافت مشاوره رایگان

جلسات مشاوره رایگان طاهاتک، پنج‌شنبه‌های هر هفنه برگزار میشه. مشتریان می‌توانند برای دریافت مشاوره رایگان در مورد بازار کاری خود در این جلسات شرکت کنند.

پشتیبانی آسان

پشتیبانان ما در تمامی ایام هفته در خدمت شما هستند که کلیه نظرات و پیشنهادات شما را دریافت کرده و پیگیری کنند.

دریافت مناسب هزینه سفارش محصول

پس از عقد قراردادهای لازم، سعی می‌کنیم شرایطی را برای پرداخت در نظر بگیریم که هزینه دیگر دغدغه اصلی مشتریان ما نباشد.

برگزاری جلسات آموزشی برای رشد کسب و کارها

ما همچنین جلسات آموزشی داریم که هرآنچه برای رشد کسب وکارتان نیاز دارید در آن بیان و راه رسیدن به آنها، نیز پیش پای شما قرار داده می‌شود.

ارائه انواع پکیج‌های سفارشی

مشتریان برای سفارش و خرید این نرم‌افزار، می‌توانند پلتفرم‌های درخواستی خود را تهیه نمایند. برای همین ما تمامی پلتفرم‌ها را در 3 پکیج در اختیار مشتریان قرار می‌دهیم. پکیج‌ها از نظر قیمت و امکانات متفاوت هستند که مشتریان متناسب با سلیقه‌ی خود آن را انتخاب می‌کنند.

تضمین امنیت اپلیکیشن

متدهای که نیروهای متخصص ما در طراحی و ساخت این سامانه استفاده کرده‌اند، سبب شده است نرم‌افزاری با بالاترین سطح کیفیت در اختیار مشتریان قرار گیرد.

پیگیری درخواست‌ها در سریعترین زمان ممکن

پشتیبان ما به محض دریافت درخواست‌های مشتریان به سرعت آن را به بخش فنی اطلاع می‌دهند. نیروهای متخصص ما سعی می‌کنند در سریعترین زمان ممکن به تمامی درخواست‌ها پاسخگو باشند.

سفارش اپلیکیشن مثل دیوار

جهت سفارش اپلیکیشن نیازمندی‌های مثل شیپور طاهاتک در ابتدا باید با مشاورین ما تماس گرفته و کلیه درخواست‌های خود را به صورت کاملا شفاف برای انها بیان کنید تا بتوانند راهنمایی‌های درستی را در اختیارتان قرار دهند. پس از ارتباط با مشاورین ما و توجیه شدن خود می‌توانید با تعیین زمانی برای برگزاری جلسه‌ای حضوری و عقد قراردادهای لازم سفارش خود را ثبت نمایید.

مراحل ثبت سفارش محصول

تعرفه و هزینه طراحی اپلیکیشن مشابه دیوار

سفازشی

60 روز کاری
 • نسخه اندروید کاربران
 • نسخه IOS
 • طراحی سایت
 • پنل مدیریتی
 • پنل سازمانی

ویژه

30 روز کاری
 • نسخه اندروید کاربران
 • نسخه IOS
 • طراحی سایت
 • پنل مدیریتی

استاندارد

15 روز کاری
 • نسخه اندروید کاربران
 • طراحی سایت
 • پنل مدیریتی

نحوه‌ی پرداخت هرینه ساخت و طراحی اپلیکیشن دیوار

نحوه پرداخت طراحی اپلیکیشن مشابه دیوار

نحوه‌ی پرداخت هزینه این اپلیکیشن هم همانند دیگر محصولات نرم‌افزاری ما در 4 مرحله می‌باشد. به این صورت که مشتریان به صورت یک جا و کامل هزینه‌ای را به ما پرداخت نمی‌کنند و در چند مرحله هر بار درصدی از هزینه را به حساب ما واریز می‌کنند.

کسب رضایت و اعتماد مشتریان همیشه بهانه‌ای بوده‌است تا ما بتوانیم خدمات خود را ارتقا داده و همیشه راه‌حل‌های بهتری را جهت خدمت‌رسانی به آنها ارائه دهیم. راهکارهایی که هم به نفع مشتری و هم ما باشد.

سوالات متداول

هزینه ساخت و طراحی نرم افزار شبیه دیوار بستگی به نوع پکیجی دارد که در بخش تعرفه‌ها در قسمت بالای همین صفحه بیان کردیم.

بله، تمامی نرم‌افزارهای ما پس از تحویل به مدت 6 ماه به صورت رایگان پشتیبانی می‌‌شوند. این پشتیبانی شامل رفع تمامی مشکلات برنامه و تغییر در ظاهر اپلیکیشن می‌باشد.

مدت زمان تحویل پروژه بستگی به نوع بسته‌ای دارد که مشتریان سفارش می‌دهند.(استاندارد، ویژه و سفارشی)

بازه‌زمانی تحویل پروژه بین حداقل 15 تا 60 روزکاری می‌باشد.

گاهی ما به پاس اعتماد و جلب رضایت مشتریانمان نسخه به روزرسانی برنامه رو با امکانی جدید در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهیم. اما گاهی هم مشتری بر حسب نیاز و درخواست خود امکانی را از ما می‌خواهد که به اپلیکیشن اضافه نماییم. در این حالت درخواست مشتری توسط تیم پشتیبانی دریافت و به واحد فنی اعلام می‌گردد. واحد فنی در ابتدا یک نیازسنجی عملیاتی بر روی ویژگی جدید انجام می‌دهند تا بررسی کنند آیا اضافه کردن این ویژگی عملی است یا خیر؟ در صورت عملی بودن زمانی را برای تحویل نسخه به روز رسانی برنامه به مشتری اعلام می‌نمایند.

بله، حتما. پس از تحویل پروژه که در جلسه حضوری انجام می‌شود، نحوه‌ی کار با این سامانه در تمامی نسخه‌ها توسط تیم ما به صورت کامل آموزش داده می‌شود. پس از آن در صورت داشتن هر گونه سوالی می‌توانید با پشتیبانان ما در ارتباط باشید.

مشاوره خرید نرم افزار شبیه دیوار

جهت دریافت مشاوره رایگان برای طراحی اپلیکیشن مشابه دیوار می‌توانید با مشاورین ما از طریق یکی از راه‌های زیر در ارتباط باشید.

تماس با شماره تلفن‌های:

02128426362

03131315775

09032033400

و یا مشخصات خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال نمایید تا مشاورین ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند:

2 دیدگاه در “همه چیز در مورد طراحی اپلیکیشن مشابه دیوار

 • کریمیان گفت:

  اپلیکیشن مثل دیوار برای حیوانات خانگی میخاستم . نسبت به هزینه ای باید بکنم میتونه به صرفه باشه؟

  • farahnaz sheykhan گفت:

   سلام و درود.
   بله اتفاقا انتخاب خوبیم هست و استفاده از اپلیکیشن برای انجام این کار خیلی هم میتونه واستون به صرفه باشه. مخصوصا تو این روزهایی که خرید و فروش حیوانات کلی طرفدار پیدا کرده.

دیدگاه خود را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonهم‌اکنون با ما تماس بگیرید