ساخت اپلیکیشن بازیافت زباله ، نیازی اصلی و مهم برای استارتاپ‌هایی است که قصد راه‌اندازی کسب و کاری در زمینه مدیریت پسماند دارند. اما این اپلیکیشن‌ها باید از چه مزایا و امکاناتی برخوردا باشند. در این مقاله به بررسی هرآنچه که برای راه‌اندازی استارتاپ بازیافت هوشمند نیاز است می‌پردازیمو شما را با امکانات و خدمات محصول نرم‌افزاری بازیافت هوشمند شرکت طاهاتک اشنا می‌سازیم.

راه اندازی و ساخت نرم افزار بازیافت هوشمند

طراحی و ساخت اپلیکیشن بازیافت زباله

افزایش زباله و آسیب به محیط زیست در چند سال اخیر به بحرانی جدی در تمامی جوامع تبدیل شده‌بود. اینجا بود که استارتاپ‌های بسیاری در زمینه کمک به آلودگی‌های زیست محیطی پا به میدان گذاشتند. همانطور که می‌دانیم استارتاپها سعی می‌کنند با آوردن آخرین متدهای تکنولوژی گره‌ای از مشکلات دنیا باز کنند. استارتاپ مدیریت پسماند یا همان اپلیکیشن بازیافت زباله هم به این گونه است که تکنولوژی‌های به کار رفته در آن توسط طراحی و پیاده‌سازی اپلیکیشن ارائه می‌شود. در ادامه بیشتر با امکانات این سامانه آشنا می‌شویم.

جمع‌آوری هوشمند زباله

سامانه بازیافت زباله، سامانه‌ایست که به صورت کاملا هوشمند به جمع‌آوری زباله می‌پردازد. منظور از جمع‌آوری هوشمند زباله به این معنا است که شهروندان در بستر اینترنت و از طریق اپلیکیشنی که در اختیار آنها قرار می‌گیرد، میزان زباله‌های خود و نوع آن را در سامانه ثبت و درخواست جمع‌آوری آنها را می‌دهند. پس از دریافت درخواست شهروندان نزدیکترین پاکبان به سمت کاربران فرستاده می‌شود تا زباله‌های بازیافتی را از درب منزل وی تحویل بگیرد. اینگونه زباله‌های بازیافتی به صورت کاملا هوشمند جمع‌آوری می‌شود.

چرا به سامانه هوشمند بازیافت زباله نیاز داریم؟

فکر نمی‌کنم دیگر کسی باشد که از آتش‌سوزی جنگل‌های استرالیا خبری نداشته باشد! چندین ماه است که جنگل‌های استرالیا در آتش میسوزد. بیش از نیمی از گونه‌های گیاهان و جانوران از بین رفته اند و تقریبا می‌توان گفت که نسل بسیاری از آنها منقرض شده است. این اخبار واکنش‌های زیادی از مردم جهان را در شبکه‌های اجتماعی به همراه داشته است. همه به خاطر این اتفاق ناراحتند و برای خاموش شدن هرچه زوتر این آتش مهیب تلاش می‌کنند.

جغرافیدانان علت بروز این آتش را افزایش بی‌رویه گرمایش زمین اعلام کرده‌اند. دلایل زیادی سبب افزایش نابهنگام گرمای زمین شده است. دلایلی که اگر بخواهیم به تمامی آنها بپردازیم باید صفحه‌ها در مورد آن نوشت. ما قصد نداریم که به بررسی تمامی آنها بپردازیم. اما دلیل اصلی و مهم که در افزایش گرمای زمین بسیار تاثیرگذار بوده‌است، افزایش بی‌رویه زباله و قطع درختان می‌باشد. آیا میدانستید حدود 30 درصد از زباله‌های تولیدی روزانه از بسته‌بندی‌هایی است که شما برای تهیه مایحتاج خود استفاده می‌کنید؟ میدانید همین کاهش 30 درصدی تولید زباله‌های بسته‌بندی چقدر در کاهش زباله و در نتیجه بهبود گرمایش زمین موثر است؟! کاهش تولید زباله و بازگرداندن آنها به طبیعت برای تولیدی دوباره، راه‌حلی است که می‌تواند کمک شایانی به بهبود روند گرمایشی زمین داشته باشد. اینها همه دلایلی است که نیاز جدی به سامانه‌های هوشمند زباله را بیش از پیش مهم می‌کند.

چرا به ساخت نرم‌افزار بازیافت هوشمند نیازمندیم؟

شاید واژه جالبی نباشد اما عین حقیقت است. ما انسانها، چارپایانی بسیار خودخواه هستیم که انگار جز راحتی خود چیزی را نمی‌بینم. اما خوشبختانه در سالهای اخیر با بهبود فرهنگ‌ها، جوامع به سمت فرهنگ بازیافت زباله ها و کمک به سرسبز شدن هرچه بیشتر زمین، روی آوردند.  اما مشکلی که در اینجا وجود داشت این بود که روند جمع‌آوری زباله‌های بازیافتی به کندی انجام می‌شد. و یا بسیاری از افراد تمایل به جمع‌آوری بازیافت زباله داشتنذ اما اینکه چگونه و از چه طریق زباله‌های خود را تحویل دهند، معضلی برایشان محسوب می‌شد.

گاهی هم آنقدر این روند به کندی انجام می‌شد، که دیگر رفته رفته افراد سرد می‌شدند و جمع‌آوری و تفکیک زباله‌ها را به فراموشی می‌سپردند!! به همین خاطر استارتاپ‌های زیادی در زمینه راه‌اندازی و ساخت نرم‌افزار بازیافت هوشمند پا به میدان گذاشتند که با ارائه امکاناتی مناسب پاسخگوی چنین نیاز جهانی شدند.مگر پیدایش و رونق استارتاپ‌ها به این خاطر نیست که گره از مشکلات پیش روی جوامع بردارد؟!

استارتاپ جمع‌آوری و بازیافت هوشمند زباله‌ها از جمله استارتاپ‌هایی است که مورد آحادی از مردم جوامع قرار گرفت. در ایران هم استارتاپ‌های زیادی در زمینه بازیافت هوشمند به وجود آمد که ریست یکی از آنهاست.

مدیریت پسماند به صورت آنلاین و هوشمند مزایایی را هم برای محیط زیست و هم شهروندان به همراه دارد که شهری سبزتر و آرام‌تر را برای آنها به ارمغان می‌آورد. افزایش رو به رشد زندگی شهرنشینی و جمعیت سبب شده‌است شهرها با بحرانی جدی آلاینده‌ها روبرو شود. بنابراین استارتاپ‌هایی که برای بهبود این رند زندگی پا به میدان گذاشته‌اندباید از مزایایی برخوردار باشند که سبب بهبود زندگی شهرنشینی شوند. در این قسمت ما 8 مزیت اصلی و مهم سامانه جامع پسماند را معرفی کرده‌ایم:

مزایای استفاده از اپلیکیشن بازیافت

برخورداری از طرح‌ها و هدایای ویژه

صرفه‌جویی در زمان و هزینه

جداسازی آسان زباله‌های خشک

تحویل آسان زباله‌های بازیافتی

مدیریت پسماند

بهره‌مندی از آموزش‌های لازم

همکاری با سازمان‌های بازیافتی

حفظ محیط زیست

راه‌اندازی استارتاپ بازیافت هوشمند به چه مجوزاتی نیاز دارد؟

بازیافت هوشمند و مدیریت پسماند آنلاین همچون دیگر کسب و کارهای اینترنتی نیاز به یک سری مجوزاتی دارد که تا زمانی هم که این مجوزات را دریافت نکند، نمیتواند فعالیت خود را آغاز نماید. بالاخره فضای اینترنت شامل شرایطی است که امنیت افراد در معرض خطر قرار دارد. بنابراین کسب و کارها باید این مجوزات را برای راه‌اندازی خود تهیه نمیاند کههم خود را ملزم به رعایت تمامی قوانین و مقررات نمایند و هم اعتماد کاربران را به خود جلب نمایند. اما این مجوزات چیست؟

 1. اینماد: اینماد یا نماد الکترونیکی مجوزی است که تمامی کسب و کارهای انلاین ملزم به تهیه آن هستند.استفاده از این مجوز سبب می‌شود که کاربران با اعتماد کافی از خدمات سامانه استفاده نمایند.
 2. درگاه بانک الکترونیکی: تمامی مشاغل اینترنتی چون بازیافت آنلاین زباله که دارای پرداخت آنلاین هستند، باید این مجوز را برای پرداخت‌های خود کسب نمایند.
 3. کد شامد: کدی است که توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در اختیار صاحبین کسب و کار قرار می‌گیرد. این کد برای هر شغلی منحصر به فرد و الزامیست.
 4. مجوز نظام صنفی: هر کسب و کار آنلاینی به عنوان زیر مجموعه‌ای از بخش نظام صنفی رایانه‌ای به حساب می‌آید. بنابراین یکی دیگر از مجوزاتی که مشاغل اینترنتی بدان نیازمند هستند، مجوز نظام صنفی میباشد.

طراحی اپلیکیشن بازیافت هوشمند

افرادی که به دنبال راه‌اندازی استارتاپ بازیافت زباله هستند باید مراحلی را برای راه‌اندازی آن بگذرانند. مراحلی از جمله: مشخص کردن هدف خود، نیازسنجی، امکان سنجی، برخورداری از راهنمایی‌های افرادی که قبل از او این مسیر را رفته‌اند، اپلیکیشن بازیافت زباله و بازاریابی از جمله قدم‌های لازم برای اجرا و پیاده‌ساز ی هر استارتاپیست. با توجه به اینکه ایده‌ی جمع‌آوری هوشمند زباله‌ها ایده‌ی جدیدی نیست بنابراین شما با راه‌اندازی این استارتاپ وارد رقابت با رقبایی میشوید که پیش از شما این کسب و کار را با خدمات ویژه‌ای اجرا کرده‌اند. در درجه‌ی اول شما باید نرم‌افزاری را تهیه نمایید که قابل رقابت با تمامی نمونه‌های داخلی باشد. یعنی از نظر امکانات کمی از دیگر رقبای خود نداشته باشد. سرعت استفاده از آن بالا باشد. باگ کمتری را متحمل شود. اینها ویژگی‌هاییست که شما باید به هنگار خرید اپلیکیشن بازیافت زباله به آن دقت نمایید. توصیه ما به شما این است که سعی کنید از شرکت‌های معتبر اقدام به تهیه‌ی این نرم‌افزارها نمایید. کلیه خدمات و سوابق آنها را بررسی و نرم‌افزار را تهیه کنید.

ریست، اپلیکیشن بازیافت زباله طاهاتک

دموی اپلیکیشن ریست

ریست یکی از محصولات شرکت دانش بنیان طاهاتک است که در زمینه راه اندازی و ساخت نرم افزار بازیافت هوشمند پیاده‌سازی شده است. ریست سامانه‌ایست که کمک می‌کند شهری سبزتر برای خود و دیگران رقم بزنید.

در این سامانه علاوه بر اینکه شما تلاش می‌کنید محیط و زندگی باکیفیت‌تری داشته باشید، بدون آنکه متوجه شوید، تمامی سرمایه خود را به صورت ناخودآگاه به جیب خودتون برگردوندید! اما چگونه؟! ریست این امکان را برای شما فراهم کرده است که در ادامه به توضیح آن می‌پردازیم.

اگر قصد راه‌اندازی استارتاپ و کسب و کار اینترنتی در زمینه بازیافت هوشمند دارید، می‌توانید از راهنمایی و مشاوره کارشناسان ما در زمینه نرم افزار بازیافت زباله استفاده کنید.

اپلیکیشن بازیافت زباله طاهاتک در یک نگاه

پیاده‌سازی نرم‌افزار بازیافت زباله

نحوه‌ی پیاده‌سازی اپلیکیشن بازیافت هوشمند طاهاتک به این صورت است که مشتری پس از حضور در جلسات مشاوره و بیان کلیه درخواست‌ها و نیاز‌های خود و استفاده از نظرات کارشناسانه‌ی مشاورین ما با عقد قرارداد سفارش خود را به ثبت می‌رساند. پس از آن اگر مشتری هویتی برای برند خود نداشته باشد، این پروژه وارد واحد تعیین بصری ما می‌شوند و هویتی برای آن معین می‌گردد. اما اگر مشتری از قبل هویتی را دارا باشد، پروژه‌ی او مستقیم وارد واحد فنی ما می‌شود. واحد فنی تمامی گزارشات را دریافت و شروع به طراحی و پیاده‌سازی آن می‌کند. مدت زمان تحویل اپلیکیشن متناسب با همان زمانی است که در حین عقد قرارداد به مشتری اطلاع داده‌شده‌است. پس از آن به مدت تقریبا دو هفته طول می‌کشد که پروژه در مارکت‌ها منتشر شود. مارکت‌های بستری را فراهم می‌آورند که کاربران به آسانی نرم‌افزار را از طریق آنها دانلود نمایند. و در مرحله آخر پروژه وارد فاز پشتیبانی می‌شود.

نحوه‌ی استفاده از نرم‌افزار بازیافت طاهاتک (ریست)

اپلیکیشن بازیافت زباله طاهاتک که تخت عنوان ریست شناخته می‌شود در 3 نسخه‌ی کاربر، پاکبانان و مدیران طراحی و پیاده‌سازی شده‌است. نحوه‌ی استفاده از هر نسخه به تناسب نیاز کاربران آن متفاوت است. در ادامه با کارایی هر کدام از این نسخه‌ها بیشتر آشنا می‌شویم. طراحی رابط کاربری اپلیکیشن‌ها و پنل‌ها به صورت کاملا کاربردی و آسان طراحی و پیاده‌سازی شده است. به گونه‌ای که هر فردی با هر سطحی از سواد و تجربه به راحتی می‌تواند با آن ارتباط برقرار کند.

تصویر نحوه استفاده از نرم‌افزار بازیافت هوشمند ریست

نحوه‌ی استفاده ازنسخه کاربر اپلیکیشن بازیافت زباله

در ابتدا کاربران باید نسخه اپلیکیشن مربوطه را که در اختیارشان قرار می‌گیرد را بر روی گوشی‌های موبایل خود نصب نمایند. پس از آن باید با عضویت و وارد کردن رمزعبور به منوی اپلیکیشن وارد شوند. برای استفاده از خدمات آن کاربران می‌توانند طبق مراحل زیر پیش بروند:

 1. ابتدا کاربر باید بر اساس دسته‌یندی‌های موجود نوع زباله بازیافتی خود را به همراه میزان وزن آن وارد نماید.
 2. پس از آن کاربران نرم‌افزار مدیریت پسماند باید بر روی نقشه، مبدا مورد نظر خود را تبت نمایند و درخواست خود را جهت تحویل زباله ارسال نمایند.
 3. در این قسمت حتی کاربر خودش می‌تواند زمانی را برای تحویل زباله‌های بازیافتی‌اش اعلام کند.
 4. پس ازآنکه درخواست کاربر در سامانه ثبت شد. نزدیکترین پاکبان به وی اعلام آمادگی می‌کند و در زمان مقرر جهت تحویل زباله‌ها درب ساختمان وی حضور پیدا می‌کند.
 5. کاربران می‌توانند هزینه‌های زباله‌های بازیافتی خود را به صورت نقدی دریافت کنند و یا با ذخیره‌سازی در کیف پول خود از جوایز ویژه‌ی اپلیکیشن بازیافت زباله که معمولا هر ماه یکبار اعطا می‌شود. برخوردار شود.
 6. قسمتی تحت عنوان پشتیبانی نیز در این اپلیکیشن وجود دارد که کاربران می‌توانند از طریق درون برنامه با پشتیبانان در ارتباط باشند و کلیه نظرات، پیشنهادات و حتی شکایان خود را بیان تا تحت پیگیری قرار گیرد.

نحوه‌ی استفاده ازنسخه پاکبان اپلیکیشن بازیافت زباله

برای پاکبانان که وطیفه جمع‌آوری زباله‌ها را بر عهده دارند نیز نسخه‌ای جداگانه طراحی و پیاده‌سازی شده‌است. کاربران این نسخه باید در ابتدا با نصب اپلیکیشن مربوطه و وارد کردن نام کاربری و رمزعبور وارد پنل خود شوند و کلیه درخواست‌های را بررسی نمایند. امکاناتی که توسط این نسخه در اختیار پاکبانان قرار می‌گیرد:

 1. ارسال نوتیفیکیشن‌های درخواست جمع‌آوری زباله توسط کاربران
 2. شارژ کیف پول
 3. تماس با پشتیبانی
 4. دریافت گزارشات پیشین
 5. ویرایش اطلاعات شخصی
 6. چت درون برنامه‌ای

نحوه‌ی استفاده ازپنل مدیریت اپلیکیشن بازیافت زباله

این نسخه در اختیار مدیران این استارتاپ قرار می‌گیرد. مدیران می‌توانند از طریق امکاناتی که این پنل در اختیارشان قرار می‌دهد، کلیه روند کاری تیم خود را به آسانی مدیریت کند و گزارشات سازماندهی‌ شده داشته باشند. امکانات این پنل عبارتند از :

 1. دریافت درخواست‌های کاربران و تایید آن
 2. ارسال درخواست کاربران به پاکبانان
 3. مدیریت هزینه‌ها
 4. مدیریت مشتری
 5. مدیریت پاکبانان
 6. اطلاع‌رسانی‌های لازم
 7. ویرایش اطلاعات
 8. استخدام کاربران

مزایای اپلیکیشن بازیافت هوشمند طاهاتک

ارائه هدایا ویژه

امنیت بالا

پشتیبانی 24 ساعته

کاربری آسان

گزارشات پنل کاربری

کسب درآمد بالا

مشاوره رایگان راه‌اندازی بازیافت هوشمند

قیمت مناسب

طراحی سایت بازیافت زباله

اگر چه خدمات سامانه بازیافت پسماند بهتر است از طریق همان اپلیکیشن ارائه شود. چون این روزها افراد تمایل بیشتری به استفاده از اپلیکیشن‌های موبایلی جهت رفع‌ نیازهای خود دارند. ولی با اینجال بهتر است با طراحی سایت بازیافت زباله در کنار اپلیکیشن خود فضایی از وب را نیز به کسب و کار خود اختصاص دهید تا مشتریان و کاربران اینترنتی نیز بتوانند شما را از طریق وب نیز پیدا کنند. هر چه دامنه تعداد کاربران شما افزایش پیدا کند، استارتاپ شما درآمد بیشتری را کسب خواهد کرد. دقیقا همانچیزی که به عنوان هدفی اصلی به دنبالش بودید.

طراحی و ساخت سامانه بازیافت هوشمند طاهاتک در 3 بسته استاندارد، ویژه و سفارشی در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. مشتریان با توجه به نوع درخواست و امکانات مدنظر خود و همچنین بودجه‌ای که دارند، می‌توانند یکی از این 3 بسته را از ما خریداری نمایند. البته ما برای پرداخت هزینه‌ها توسط مشتری شرایطی را فراهم نموده‌ایم که در ادامه به بررسی آن می‌پردازیم. این شرایط، جهت رعایت حال مشتریان در حین خرید طرح‌ریزی شده‌است.

هزینه ساخت اپلیکیشن بازیافت هوشمند طاهاتک

طراحی و ساخت اپلیکیشن بازیافت زباله طاهاتک در 3 بسته استاندارد، ویژه و سفارشی در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. مشتریان با توجه به نوع درخواست و امکانات مدنظر خود و همچنین بودجه‌ای که دارند، می‌توانند یکی از این 3 بسته را از ما خریداری نمایند. البته ما برای پرداخت هزینه‌ها توسط مشتری شرایطی را فراهم نموده‌ایم که در ادامه به بررسی آن می‌پردازیم. این شرایط، جهت رعایت حال مشتریان در حین خرید اپلیکیشن ضایعات طرح‌ریزی شده‌است.

استاندارد

60 روز کاری
 • نسخه اندروید کاربران
 • نسخه اندروید پاکبانان
 • پنل مدیریتی
 • طراحی سایت
 • پنل اس ام اس
 • نسخه وب ویو
 • نسخه ios کاربران
 • نسخه ios پاکبانان
 • پنل سازمانی
 • پنل دیسپچر

ویژه

30 روز کاری
 • نسخه اندروید کاربران
 • نسخه اندروید پاکبانان
 • پنل مدیریتی
 • طراحی سایت
 • پنل اس ام اس
 • نسخه وب ویو
 • نسخه ios کاربران
 • نسخه ios پاکبانان

استاندارد

15 روز کاری
 • نسخه اندروید کاربران
 • نسخه اندروید پاکبانان
 • پنل مدیریتی
 • طراحی سایت
 • پنل اس ام اس
 • نسخه وب ویو

نحوه‌ی پرداخت هزینه ساخت اپلیکیشن زباله طاهاتک

نرم‌افزار بازیافت زباله ما همچون دیگر محصولات نرم‌افزاری از شرایط پرداختی یکسانی برخوردار است. به این صورت که مشتریان ما می‌توانند 40 درصد از هزینه را به صورت پیش پرداخت، 20 درصد آن را در قاز اولیه که شاما طراحی پنل مدیریتی است، 20 درصد دگیر را در فاز دوم که ساخت اپلیکیشن‌های کاربری و پاکبانان است و در فاز آخر 20 درصد نسخه نهایی را به ما پرداخت کنند. البته برای مشتریان خاص بسته به شرایط آنها برنامه‌ای را پیش روی آنها گذاشته‌ایم که درصدی از هزینه‌ی نرم‌افزار خود را زمانی که به سوددهی مناسبی در کسب و کار خود رسیدند، به ما پرداخت نمایند.

طراحی اپلیکیشن بازیافت زباله

سوالات متداول

شما میتونید برای سفارش و خرید اپلیکیشن بازیافت زباله ما با کی از شماره‌های زیر تماس بگیرید:

021-28426362

031-31315775

09032033400

هزینه‌ها بستگی به امکانات و ویژگی‌هایی دارد که مشتریان از ما می‌خواهند. به تناسب تعداد ویژگی‌ها و نسخه‌های پلتفرمی که مشتریان از ما می‌خواهند، این هزینه‌ها منحصر به فرد است. برای آگاهی بیشتر میتوانید با مشاورین ما تماس بگیرید.

مدت زمان تحویل پروژه سامانه مدیریت پسماند کاملا بستگی به امکانات و ویژگی‌هایی دارد که شما برای پیاده سازی نرم‌افزار خود به ما سفارش می‌دهید. اما اگر بخواهیم به صورت بازه‌ای مدت زمانی را به شما بیان کنیم، بین 15 تا 60 روز کاری نیاز است تا اپلیکیشن شما آماده شود.

مدت زمان تحویل پروژه هم کاملا بستگی به امکانات و ویژگی‌هایی دارد که شما برای پیاده سازی نرم‌افزار خود به ما سفارش می‌دهید. اما اگر بخواهیم به صورت بازه‌ای مدت زمانی را به شما بیان کنیم، بین 15 تا 60 روز کاری نیاز است تا اپلیکیشن شما آماده شود.

پس از آماده‌سازی و تحویل نرم‌افزار، پروژه مشتریان وارد فاز پشتیبانی می‌شود. شرکت ما برای تمامی محصولات خود از زمان تحویل پروژه به مدت 6 ماه پشتیبانی رایگان ارائه می‌دهد. در این مدت مشتریان می‌توانند تمامی درخواست‌های خود اعم از تغییر رابط کاربری برنامه، اطلاحات و باگ‌های موجود را به واحد پشتیبانی گزارش دهد. واحد پشتیبانی تمامی درخواست‌ها را به سمت واحد فنی ارسال میکند تا به درخواست مشتریان پاسخ دهند.

ما به افرادی که از شهرها و نقاط دیگر تماس می‌گیرند به سورت تلفنی مشاوره می‌دهیم. همچنین در صورت تمایل آنها می‌توانیم با استفاده از نرم‌افزارهای ویدئو کنفرانس اقدام به برقراری تماس ویدئویی نماییم.

بله، دارد. ما یک سری از قابلیت‌ها و ویژگی‌های جدید خود را به پاس اعتماد مشتریانمان به صورت رایگان در نسخه‌ی به روزرسانی شده‌ی اپلیکیشن در اختیارشان قرار می‌دهیم. در مورد ویژگی‌ها و امکاناتی که از جانب خود مشتری جهت توسعه نرم‌افزارش بیان می‌شود باید بگوییم که نظرات آنها در ابتدا باید توسط تیم فنی ما امکان‌سنجی شود. پس از آن در صورت قبول شدن درخواست مشتری از سوی واحد فنی اپلیکیشن مشتری در دست توسعه قرار می‌گیرد و نسخه به روز رسانی برنامه او در روزهای آتی در اختیارش قرار می‌گیرد.

مشاوره طراحی اپلیکیشن بازیافت هوشمند

جهت دریافت مشاوره رایگان در خصوص راه‌اندازی سامانه بازیافت زباله می‌توانید مشخصات خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال نمایید و منتظر تماس مشاورین ما بمانید:

2 دیدگاه در “طراحی و ساخت اپلیکیشن بازیافت زباله

 • سینا گفت:

  چنین نرم افزاری میتونه سود خوبی داشته باشه؟

  • farahnaz sheykhan گفت:

   در سوددهیش که شکی نیست. فقط بستگی داره چه نوع نرم افزاری رو تهیه می‌کنید. کیفیت و قابلیت‌های این اپلیکیشن نقش خیلی مهمی در افزایش درآمد و سوددهی شما داره. البته استراتژی بازاریابی و خلاقیتی که در نحوه‌ی ارائه خدماتتون دارین هم خیلی مهمه.

دیدگاه خود را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.