تاکسی اینترنتی طاهاتک نرم‌افزاریست که نیاز راه‌اندازی استارتاپ تاکسی اینترنتی را فراهم می‌کند. این نرم افزار تمامی امکانات و ویژگی‌هایی که یک تاکسی آنلاین به آن نیاز دارد را تامین می‌نماید. کارآفرینان و مدیران برای راه‌اندازی تاکسی اینترنتی خود نیازمند به پلتفرمی دارند که خدمات خود را بر بستر آن در اختیار کاربران خود قرار دهند. این نرم‌افزارها نباید دست کمی از امکانات اپلیکیشن‌های رقیب داشته باشد. در این نوشته به بررسی نرم افزار تاکسی اینترنتی شرکت دانش‌بنیان طاهاتک می‌پردازیم و با امکانات، خدمات و مزیت‌های رقابتی آن بیشتر آشنا می‌شویم.

تاکسی اینترنتی طاهاتک

 

چرا تاکسی اینترنتی طاهاتک

تیم طراحی و تولید تاکسی اینترنتی طاهاتک شما را دعوت به خواندن این مقاله می نماید. با استفاده‌ی روزافزون از تلفن همراه‌های هوشمند، امروزه می‌توان به‌طورجدی بر روی اطلاع‌رسانی از طریق نرم‌افزارهای تلفن همراه برنامه‌ریزی نمود، زیرا اپلیکیشن ها روز به روز روند سال های آتی را بیشتر مورد تاثیر قرار خواهند داد. دسترسی این گوشی‌ها به  GPSمی‌تواند به‌صورت مؤثر بر اطلاع‌رسانی موقعیت‌های شهری ایفای نقش کند. سامانه هوشمند تاکسی آنلاین با هدف خدمت رسانی در حوزه حمل و نقل درون شهری و برون شهری باعث افزایش بهره وری و بهبود کیفیت زندگی شهری می‌گرد، این سامانه در بسترهای وب، اندروید و iOS برای تمامی دارندگان تلفن همراه هوشمند قابل استفاده بوده و امکان برخورداری از خدمات این سامانه را فراهم آورده است. همچنین پنل مدیریتی تحت وب این سامانه که در اختیار سازمان های تاکسیرانی، شرکت های حمل و نقل  قرار می گیرد باعث مدیریت و نظارت بهتر بر فعالیت های انجام شده و ارتقاء سیستم خدمت رسانی می گردد .

این سامانه تاکسی اینترنتی طاهاتک برنامه کاربردی است که بستر ارتباط میان کاربران و سازمانهای مربوط را ایجاد می نماید و مدیران شرکت های حمل و نقل، رانندگان، سازمان تاکسیرانی، مسافران و دیگر کاربرن برای ایجاد ارتباط با یکدیگر نیازی به مراجعات حضوری و استفاده از سایر شبکه های مجازی که تبعاتی می تواند به دنبال داشته باشد را ندارد و و یک سیستم ارتباطی کاملا تخصصی و بومی منطبق با نیازهای کاربران ایجاد می نماید. این نرم افزار تمامی آنچه را که برای راه‌اندازی این استارتاپ لازم دارد را در اختیارتان قرار می‌دهد و قابل تبدیل به هر گونه سامانه‌های حمل و نقلی چون باربری، پیک، خشکشویی آنلاین و … می‌باشد.

مزایای تاکسی اینترنتی طاهاتک

تاکسی اینترنتی طاهاتک با هدف گسترش خدمت رسانی و سرویس دهی در سامانه های حمل ونقل شهری به صورت هوشمند باعث افزایش بهره وری سازمان های حمل و نقل و بهبود کیفیت زندگی شهری می‌شود. این سامانه در بسترهای وب،  اندروید و IOS   برای تمامی استفاده کنندگان تلفن همراه هوشمند قابل استفاده بوده و برای دیگر کاربران از خط ثابت تلفنی امکان سرویس دهی را فراهم آورده است. استفاده از برترین تکنولوژی‌های برنامه‌نویسی، نقشه‌یاب بومی و پشتیبانی 24 ساعته گواهی بر مزیت استفاده از تاکسی اینترنتی می‌باشد.

همچنین با استفاده از اپلیکیشن موبایل ارتباطی میان  مشتریان (مسافران ، کارمندان سازمان ها و شرکتها ، صاحبان کالا و بار ، بیماران ، …)  و خدمت دهندگان( رانندگان تاکسی  و وانت ، پیک موتوری ، مسئولین ترابری سازمانها و ارگانها ، آمبولانس ها و … ) فراهم می نماید و برای سازمانهایی که  مایلند امکانات بهتری برای نقل و انتقال پرسنل خود داشته باشند ارزشهایی ارائه کرده است . این سامانه از هر دو نوع جریان تجاری هزینه محور و ارزش محور به طور توأمان در مدل کسب وکار خود استفاده کرده. یعنی هم سعی در ارائه ارزش به مشتریان داشته (نظیر امنیت، سرعت و … ) و هم سعی در ارائه برترین قیمت و مخارج جابجایی کمتر. تاکسی اینترنتی طاهاتک راه حل های سازمانی برای انتقال پرسنل، رهگیری آنها حین حرکت و همچنین پرداخت مشترک هزینه ها در پنل تحت وب را نیز پیشبینی و در اختیار کاربران قرار داده است. اینها از جمله مزایای تاکسی آنلاین طاهانک محسوب می‌شوند.

آشنایی با نرم افزار تاکسی اینترنتی طاهاتک

امکانات نرم افزار تاکسی آنلاین طاهاتک

اپلیکیشن تاکسی اینترنتی ما به گونه‌ای طراحی و پیاده‌سازی شده است که قابل رقابت با تمامی نمونه‌های داخلی می‌باشد. در این قسمت به بررسی برترین و اصلی‌ترین ویژگی‌ها می‌پردازیم:

  1. رزرو سرویس‌ها: کاربران می‌توانند سفرهای خود را از چند روز پیش رزرو کنند و در لحظه استرس گرفتن تاکسی آنلاین برای پیمودن مسیرهای مهم خود نداشته باشند.
  2. اشتراک‌گذاری مسیر: در نسخه کاربر امکانی طراحی و پیاده‌سازی شده است که آنها بتوانند جهت اطمینان از امنیت خود سفرهای خود را با دوستان خود به اشتراک بگذارند و آنها را در جریان لحظه‌ای مسیر سفر خود قرار دهند.
  3. نظرسنجی: با استفاده از این ویژگی کاربران می‌توانند در پایان سفرها با امتیازدهی و شرکت در نظرسنجی‌ها میزان رضایت خود را از خدمت‌رسانی سامانه بیان کرده و سهم مهمی در ارتقا کارایی تاکسی اینترنتی طاهاتک داشته باشند.
  4. سفر در اختیار: با استفاده از این امکان سفر کاملا در اختیار مسافران قرار می‌گیرد. این یک مزیت مهمی از اپلیکیشن ما در میان رقبا محسوب می‌شود. یعنی کاربران می‌توانند با استفاده از این سرویس در طول مسیر هر جایی که خواستند بروند و کاملا ماشین را در اختیار خود قرار دهند.
  5. تعیین محل ملاقات: کاربران می‌توانند در حین سوار شدن و یا پیاده‌شدن در تاکسی محل ملاقاتی برای خود و راننده انتخاب کند که راننده دقیقا در آن محل حضور داشته باشد. این یک روش برای حفظ امنیت هر چه بیشتر مسافران است.
  6. پیام رسان: قابلیتی که این امکان را به کاربران می‌دهد از طریق سیستم پیامرسان با راننده و پشتیبانان در ازتباط باشند. این سیستم همانند سامانه‌های چت آنلاین رفتار می‌کند.

3 سرویس اصلی تاکسی در اختیار، رزرو تاکسی و تعیین محل ملاقات از جمله امکاناتی است که مزیت رقابتی مهمی را بین ما و رقبا ایجاد کرده‌است. در جامعه‌ای که تاکسی آنلاین توجه بسیاری از افراد و کارآفرینان را به خود جلب کرده‌است، همواره باید به فکر تهیه نرم‌افزاری باشید که نه تنها کمی از رقبا نداشته باشد بلکه مزیتی رقابتی در قبال آنها داشته باشد.

نسخه‌های نرم ‌افزار تاکسی اینترنتی

تمامی خدمات این سامانه بر سه بیستر وب، اندروید و ios ارائه شده است. مشتریان و افرادی که قصد راه‌اندازی کسب و کار اینترنتی در این زمینه دارند می‌توانند به تناسب نیازهای خود هر یک از این نسخه‌ها را از ما تهیه نمایند. نسخه وب و پنل مدیریتی از نسخه‌های لازم و اولیه برای راه‌اندازی تاکسی اینترنتی می‌باشد. پس از آن مشتریان می‌توانند یکیاز نسخه‌های موبایل اندروید و ios را برای کاربران خود تهیه نمایند. کاربران با نصب نسخه مربوط به سیستم عامل تلفن همراه خود به آسانی می‌توانند از طریق این نرم‌افزار درخواست تاکسی دهند و سفر خود را تحت شرایطی ایمن آغاز کند. یکی دیگر از نسخه‌هایی که ما در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهیم، نسخه وب ویو اپلیکیشن است که برای کاربرانی نسخه ios  بسیار کاربردی است.

بازارهای هدف و مشتریان احتمالی تاکسی اینترنتی

از جمله بازارهای هدف و مشتریان این سامانه می‌توان به موارد ذیل اشاره نمود:

شرکت های حمل و نقل

آژانس ها

سایر موسسات که نیاز به خدمت حمل و نقل پرسنل و مشتریان خود را دارند(هتل‌ها، ارگان های دولتی و خصوصی و…)

سازمان تاکسیرانی

نهادهای مرتبط با خدمات خودرو(فروشگاه لاستیک، تعمیرگاه ها، لوازم یدکی،…)

موسسات بیمه(بیمه خودرو، بیمه عمر، شخص ثالث و …)

تیم فنی طاهاتک با بهره برداری از دانش روز و به کار گیری ایده های نوین در راستای هوشمند سازی شهری، سامانه ای تحت عنوان “سامانه هوشمند تردد” را با توجه به ظرفیت‌ها، نیازها و فرهنگ بومی طراحی نموده است که می‌تواند در راستای اهداف کاربران خود عمل نموده و فوایدی در زمینه های سامانه ارتباطی، حمل و نقل و… فراهم سازد. جهت دریافت مشاوره رایگان کارشناسان ما در رابطه با نرم افزار تاکسی اینترنتی و ارسال دموی این اپلیکیشن بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

همین حالا با ما تماس بگیرید

 

4/5 ( 1 نظر )