چرا تاکسی اینترنتی طاها تک

تیم طراحی و تولید تاکسی اینترنتی طاها تک شما را دعوت به خواندن این مقاله می نماید.

با استفاده‌ی روزافزون از تلفن همراه‌های هوشمند، امروزه می‌توان به‌طورجدی بر روی اطلاع‌رسانی از طریق نرم‌افزارهای تلفن همراه برنامه‌ریزی نمود، زیرا اپلیکیشن ها روز به روز روند سال های آتی را بیشتر مورد تاثیر قرار خواهند داد.

دسترسی این گوشی‌ها به  GPSمی‌تواند به‌صورت مؤثر بر اطلاع‌رسانی موقعیت‌های شهری ایفای نقش کند. سامانه هوشمند تاکسی آنلاین با هدف خدمت رسانی در حوزه حمل و نقل درون شهری و برون شهری باعث افزایش بهره وری و بهبود کیفیت زندگی شهری می‌گرد، این سامانه در بسترهای وب، اندروید و iOS برای تمامی دارندگان تلفن همراه هوشمند قابل استفاده بوده و امکان برخورداری از خدمات این سامانه را فراهم آورده است.

همچنین پنل مدیریتی تحت وب این سامانه که در اختیار سازمان های تاکسیرانی، شرکت های حمل و نقل  قرار می گیرد باعث مدیریت و نظارت بهتر بر فعالیت های انجام شده و ارتقاء سیستم خدمت رسانی می گردد .

این سامانه تاکسی اینترنتی طاها تک برنامه کاربردی است که بستر ارتباط میان کاربران و سازمانهای مربوط را ایجاد می نماید و مدیران شرکت های حمل و نقل، رانندگان، سازمان تاکسیرانی، مسافران و دیگر کاربرن برای ایجاد ارتباط با یکدیگر نیازی به مراجعات حضوری و استفاده از سایر شبکه های مجازی که تبعاتی می تواند به دنبال داشته باشد را ندارد و و یک سیستم ارتباطی کاملا تخصصی و بومی منطبق با نیازهای کاربران ایجاد می نماید .

ساخت برنامه و اپلیکیشن تاکسی اینترنتی
ساخت برنامه و اپلیکیشن تاکسی اینترنتی

مزایای تاکسی اینترنتی طاها تک

تاکسی اینترنتی طاها تک با هدف گسترش خدمت رسانی و سرویس دهی در سامانه های حمل ونقل شهری به صورت هوشمند باعث افزایش بهره وری سازمان های حمل و نقل و بهبود کیفیت زندگی شهری می‌شود. این سامانه در بسترهای وب،  اندروید و IOS   برای تمامی استفاده کنندگان تلفن همراه هوشمند قابل استفاده بوده و برای دیگر کاربران از خط ثابت تلفنی امکان سرویس دهی را فراهم آورده است.

همچنین با استفاده از اپلیکیشن موبایل ارتباطی میان  مشتریان (مسافران ، کارمندان سازمان ها و شرکتها ، صاحبان کالا و بار ، بیماران ، …)  و خدمت دهندگان( رانندگان تاکسی  و وانت ، پیک موتوری ، مسئولین ترابری سازمانها و ارگانها ، آمبولانس ها و … ) فراهم می نماید و برای سازمانهایی که  مایلند امکانات بهتری برای نقل و انتقال پرسنل خود داشته باشند ارزشهایی ارائه کرده است .

این سامانه از هر دو نوع جریان تجاری هزینه محور و ارزش محور به طور توأمان در مدل کسب وکار خود استفاده کرده. یعنی هم سعی در ارائه ارزش به مشتریان داشته (نظیر امنیت، سرعت و … ) و هم سعی در ارائه برترین قیمت و مخارج جابجایی کمتر .

تاکسی اینترنتی طاها تک راه حل های سازمانی برای انتقال پرسنل، رهگیری آنها حین حرکت و همچنین پرداخت مشترک هزینه ها در پنل تحت وب را نیز پیشبینی و در اختیار کاربران قرار داده است.

بازارهای هدف و مشتریان احتمالی تاکسی اینترنتی طاها تک

از جمله بازارهای هدف و مشتریان این سامانه می‌توان به موارد ذیل اشاره نمود:

شرکت های حمل و نقل

آژانس ها

سایر موسسات که نیاز به خدمت حمل و نقل پرسنل و مشتریان خود را دارند(هتل‌ها، ارگان های دولتی و خصوصی و…)

سازمان تاکسیرانی

نهادهای مرتبط با خدمات خودرو(فروشگاه لاستیک، تعمیرگاه ها، لوازم یدکی،…)

موسسات بیمه(بیمه خودرو، بیمه عمر، شخص ثالث و …)

تیم فنی طاهاتک با بهره برداری از دانش روز و به کار گیری ایده های نوین در راستای هوشمند سازی شهری، سامانه ای تحت عنوان “سامانه هوشمند تردد” را با توجه به ظرفیت‌ها، نیازها و فرهنگ بومی طراحی نموده است که می‌تواند در راستای اهداف کاربران خود عمل نموده و فوایدی در زمینه های سامانه ارتباطی، حمل و نقل و… فراهم سازد.

0/5 ( 0 نظر )