ساخت برنامه و اپلیکیشن تاکسی اینترنتی شبیه اسنپ

ساخت اپلیکیشن تاکسی اینترنتی از جمله استارتاپ‌هاییست که این روز‌ها به دلیل آینده بهتر و سود بیشتر مورد توجه بسیاری از کارآفرینان و کسانی که به دنبال راه‌اندازی کسب و کاری برای خودشان هستند، می‌باشد. از طرفی هم مشکلات اصلی آژانس‌های سنتی و تاکسی تلفنی‌ها دقیقا از آنجایی شروع شد که تاکسی‌های آنلاین در شهرها حضور پیدا کردند. تاکسی تلفنی‌ها پس از مدتی تنها راه فرار از بحران پیش آمده را آنلاین کردن خود دانستند و به همین دلیل به فکر اینترنتی شدن خود افتادند. اما سوالی که برای همه‌ پیش می‌آید، این است که چگونه استارتاپ تاکسی انلاین خود را راه اندازی کنند؟

نرم‌افزار تاکسی اینترنتی طاهاتک

طاها تک پیشرو در ساخت برنامه و اپلیکیشن تاکسی اینترنتی

شاید شما آژانس تاکسیرانی داشته باشید که با توجه به تحول بزرگی که توسط تاکسی‌های اینترنتی در شهرها پدید آمد، دیگر به اندازه قبل درآمد کافی نداشته باشید و به فکر آنلاین کردن آژانش خود افتاده باشید و یا به فکر راه‌اندازی استارتاپ تاکسی اینترنتی در نقاطی از کشور هستید و برای همین به دنبال خریداری نرم‌افزار و برنامه تاکسی اینترنتی با کیفیتی هستید. طاهاتک، هر آنچه که شما برای راه‌اندازی یک تاکسی اینترنتی نیاز دارید را در اختیار شما قرار می‌دهد. ساخت برنامه و اپلیکیشن تاکسی اینترنتی از جمله خدمات محبوب شرکت دانش‌بنیان طاهاتک محسوب می‌شود که توان رقابتی بسیار زیادی را در بین رقبای بازارهای داخلی و خارجی دارد.

دریافت کاتولوگ اپلیکیشن
دریافت مشاوره رایگان

شرایط تاسیس تاکسی اینترنتی چیست؟

راه‌اندازی هر کسب و کاری در بستر اینترنت نیازمند به شرایطی است که در صورت عدم وجود هر یک از این شرایط نمی‌توان انتظار داشت که فعالیت خود را به صورت آنلاین آغاز کرد. تاکسی اینترنتی نیز ازین قضیه مستثنی نیست و شرایطی را جهت راه اندازی و شروع خود لازم دارد. اما ببینیم شرایط اولیه راه‌اندازی تاکسی اینترنتی و ساخت اپلیکیشن اسنپ چیست؟

بررسی رقبا

تهیه نرم‌افزار باکیفیت

دریافت مجوزات لازم

امکان‌سنجی

بررسی رفتار کاربران

بررسی هدف جغرافیایی

راه‌اندازی اسنپ در شهرستان‌ها

دیگر کمتر کسی هست که در ایران نام اسنپ را نشنیده باشد. این روزها اسنپ به عنوان برترین تاکسی اینترنتی در کشور محسوب می‌شود تا جایی که برای حفظ جایگاه خود در بین رقبا در هر بار آپدیت برنامه ویژگی‌ها و امکانات جدیدی را به سامانه خود اضافه می‌کند. اسنپ در ابتدا فعالیت خود را در تهران آغاز کرد اما پس از مدتی با فراهم ساختن زیرساخت‌های لازم محصول خود را به دیگر نقاط کشور ارسال کرد.
اسنپ قبل از آنکه پا به شهرها بگذارد، ابتدا یک نیازسنجی لازم از هر شهری را برآورد می‌کند و متناسب با آن کار خود را آغاز می‌کند. پیدا کردن یک دفترمرکزی در آن شهر و بازاریابی و استخدام نیروهای دفتری گام بعدی اسنپ برای حضور در شهرهاست. حال سوالی که بسیار برای افرادی که قصد پیاده‌سازی استارتاپ تاکسی اینترنتی خود را دارند، این است که با وجود اسنپ چطور میتوانم انتظار موفقیت در کسب و کار خودم را داشته باشم؟

ساخت اپلیکیشن مشابه اسنپ

در قسمت قبلی اشاره کردیم که چگونه می‌شود با طراحی و ساخت برنامه‌ای شبیه اسنپ با این کمپانی که امروزه در 120 شهر ایران نمایندگی دارد، رقابت کنیم. در اینجا باید ما یک نکته را به صورت کامل برای شما شفاف‌سازی کنیم و آن این است که در درجه‌ی اول باید بدانید که رقابت با اولین و معروف‌ترین تاکسی اینترنتی ایران امری سخت و شاید هم محال باشد. چون به هر حال اسنپ شرایط و تیم قوی‌ای دارد که جای خود را در زندگی افراد بسیار محکم کرده‌است. ما برای طراحی اپلیکیشن تاکسی شبیه اسنپ و راه‌اندازی آن همواره به مشتریان خود پیشنهاداتی می‌دهیم:

 1. اگر می‌خواهید به عنوان یک کارآفرین هر چه زودتر از استارتاپ تاکسی اینترنتی خود جواب بگیرید، بهتر است آن را در شهری اجرا و پیاده‌سازی کنید که تاکنون اسنپ در آن پا نگذاشته باشد.
 2. اما اگر شهری را زیر نظر دارید که اسنپ در آن فعالیت می‌کند، راهی که پیش روی شماست این است که به هنگام خرید و سفارش اپلیکیشن تاکسی‌یاب، نرم‌افزاری را برگزینید که از نظر امکانات و کیفیت کاملا مشابه با خدمات اسنپ باشد و توانایی رقابت با آن را داشته باشد. از طرفی هم با به کار بردن خلاقیت و تکنیک‌های بازاریابی سعی کنید به تعداد درخواست‌های معقولی در روز برسید که بتوانید به سود قابل توجهی در ماه دست پیدا کنید.  شاید این درخواست‌ها به تعداد درخواست‌های اسنپ نباشد، ولی سود مورد نظر را به شرکت شما تزریق می‌کند.

نحوه‌ی دریافت مجوزات ساخت اپلیکیشن تاکسی اینترنتی چگونه است؟

تاکسی‌های اینترنتی به سبب آنکه دارای امکان پرداخت درون برنامه‌ای هستند، باید حتمادر ابتدا مجوز نماد الکترونیکی را دریافت کنند. در گام بعدی باید به سراغ کسب مجوزات نظام صنفی روند. مجوز نظام صنفی یکی از آن مجوزاتی است که هرنوع کسب وکاری که در بستراینترنت شکل می‌گیرد باید دارا باشد. پس از اخذ مجوزات صنفی حال نوبت به دریافت مجوز نماد اعتماد می رسد. مجوز دریافت درگاه پرداخت الکترونیکی بانکی و کد شامد از دیگر مجوزاتی است که برای راه‌اندازی تاکسی اینترنتی به آن نیاز است. کسب این مجوزات برای داشتن یک تاکسی اینترنتی کافیست.

دریافت دمو اپلیکیشن تاکسی اینترنتی

می‌تونید دموی نرم‌افزار تاکسی اینترنتی را دریافت کنید و با امکانات آن از نزدیک آشنا شوید. برای دریافت دمو می‌توانید با شماره‌های زیر تماس بگیرید و یا از طریق فرم روبرو اطلاعات خود را برای ما ارسال کنید تا پشتیبانان ما در اسرع وقت دموی برنامه را ارسال نمایند.

تلفن های تماس:

031-31315775

09032033400

امکانات اپلیکیشن تاکسی اینترنتی طاها تک

همان طور که پیش تر گفتیم طاها تک در پروژه ی ساخت برنامه و اپلیکیشن تاکسی اینترنتی یکی از بهترین ها و شاید بتوان گفت بی باگ ترین برنامه های تاکسی اینترنتی را به شما ارائه می دهد.

در ادامه به بررسی و عنوان ویژگی های منحصر به فرد در نظر گرفته شده در ساخت برنامه و اپلیکیشن تاکسی اینترنتی طاها تک خواهیم پرداخت.

امکانات تاکسی اینترنتی طاهاتک
 • امنیت فوق العاده برنامه تاکسی اینترنتی :

 • ما در پروژه خود همانند بسیاری از شرکت های رغیب از کد های پیش نوشته استفاده نمی کنیم. تیم تامین امنیت طاها تک با استفاده از بروز ترین معیار های تامین امنیت نرم افزار ها و رصد همیشگی و آنلاین این برنامه نفوذ و هک کردن این نرم افزار را به امری نا ممکن تبدیل نموده اند.
 • ساپورت 7000 درخواست هم زمان در یک لحظه :

 • ویژگی فوق العاده برنامه تاکسی اینترنتی طاها تک ساپورت تست شده و بدون شکست 7000 درخواست در لحظه است. این رتبه در نوع خود می تواند منحصر به فرد تلقی شود.
 • سیستم گزارش گیری پیشرفته :

 • گزارشات آنلاین و دقیق برنامه تاکسی اینترنتی ما همیشه در دسترس هستند.تنوع بالای گزارشات را نباید نا دیده گرفت.هر آنچه از گزارشات نیاز دارید را می توانید تنها با چند کلیک در پنل مدیریتی خود داشته باشید.
 • عدم وابستگی به هیچ سایتی :

 • برنامه ما به هیچ سایتی وابسته نیست.از این نترسید که اگر گوگل ما را تحریم کرد دیگر دسترسی به مپ آنلاین نداریم. نه تنها گوگل بلکه به هیچ سایت دیگری وابستگی کامل نداریم و می توانیم با اقتدار تا ابد ماندگار باشیم.
 • سرعت بالای برنامه و اپلیکیشن تاکسی اینترنتی :

 • یکی از پارامتر های اساسی موفقیت شما در هر تجارتی آن است که سرعت برنامه و اپلیکیشن شما موجب خستگی و ناراحتی استفاده کنندگان از این نرم افزار را فراهم نکند. مشتریان شما با استفاده از نرم افزار تاکسی اینترنتی طاها تک بدون معطلی می توانند درخواست تاکسی اینترنتی بدهند.
 • اجرای ظاهری کاربر پسند در ساخت برنامه و اپلیکیشن تاکسی اینترنتی :

 • یک تیم برنامه نویسی خوب میداند که یکی از عوامل موفقیت برنامه ای که تولید می کند ویژگی های user friendly بودن آن نرم افزار است. مشتری نباید از نمای ظاهری برنامه و اپلیکیشن خسته شود و بتواند با آن ارتباط بگیرد. تیم طراحی ما این برنامه را رعایت بهترین اصول UI و UX برای شما ایجاد می کند.
 • قابلیت توسعه و اضافه نمودن هر نوع حمل و نقل هوشمند :

 • امروزه در کنار استارتاپ های تاکسی اینترنتی شاهد رشد استارتاپ های دیگری نظیر باربری اینترنتی و پیک موتوری اینترنتی و امثالهم هستیم. تیم متخصص طاها تک می تواند هر آنچه مد نظر دارید را در بهترین شکل ممکن برای شما ایجاد و به برنامه شما اضافه نماید.
 • قابلیت های پیش بینی شده در ساخت برنامه و اپلیکیشن تاکسی اینترنتی :

 • حرف از تجارت الکترونیک که می شود بی درنگ به یاد رقابت شدید موجود در این تجارت می افتیم. ما می دانیم که باید در ساخت برنامه و اپلیکیشن تاکسی اینترنتی خود فضای رقابتی را در نظر بگیریم و اجازه ندهیم نه تنها از نظر امکانات و قابلیت ها از رقبا عقب نمانیم بلکه همیشه گوی سبقت را در دست خود داشته باشیم و سعی کنیم الگویی برای الگو برداری رقبا باشیم.
 • و ده ها ویژگی منحصر به فرد دیگر :

 • که بی شک با این ویژگی های خاص و منحصر به فرد می توانیم در طراحی اپلیکیشن تاکسی انلاین جوابگوی تمام نیاز های شما باشیم.
امکانات تاکسی آنلاین

امکانات ویژه طراحی و ساخت اپلیکیشن تاکسی اینترنتی طاهاتک

اپلیکیشن تاکسی طاهاتک با 3 امکان جدید توانسته‌است حرفی برای رقابت با نمونه‌های داخلی داشته باشد. در این قسمت با امکانات رقابتی تاکسی اینترنتی ما آشنا می‌شوید:

رزرو سفر

گاهی مسافران نیاز دارند که یک سری از سفرهای خود را از چند روز قبل رزرو کنند و دیگر در لحظه دغدغه‌ای برای درخواست تاکسی نداشته باشند. این امکان جهت پاسخگویی به این نیاز کاربران طراحی و پیاده‌سازی شده‌است.

طراحی سایت تاکسی

ایجاد یک سایت تاکسی اینترنتی در کنار طراحی نرم‌افزار تاکسی انلاین ضروری است. در نسخه وب این سامانه می‌توانید به معرفی دقیق‌تری از شرکت و خدمات خود بپردازید. به زبات ساده‌تر با خرید و سفارش یک سایت تاکسی اینترنتی خود را در بستر اینترنت درمعرض دید دیگران قرار دهید. طاهاتک در کنار اپلیکیشن تاکسی که در اختیارتان قرار می‌دهد، سایت آن را نیز متناسب با سلیقه و نیاز خودتان طراحی و پیاده‌سازی می‌کند. سایت شما کاملا متناسب با هویت بصری‌تان خواهد بود.

چرا برنامه تاکسی‌یاب طاهاتک؟

سرعت بالای اپلیکیشن

سرعت بالای برنامه و اپلیکیشن تاکسی اینترنتی

یکی از پارامتر های اساسی موفقیت شما در هر تجارتی آن است که سرعت برنامه و اپلیکیشن شما موجب خستگی و ناراحتی استفاده کنندگان از این نرم افزار را فراهم نکند. مشتریان شما با استفاده از نرم افزار تاکسی اینترنتی طاها تک بدون معطلی می توانند درخواست تاکسی اینترنتی بدهند.

رابط کاربری آسان

اجرای ظاهری کاربر پسند در ساخت برنامه و اپلیکیشن تاکسی اینترنتی

یک تیم برنامه نویسی خوب میداند که یکی از عوامل موفقیت برنامه ای که تولید می کند ویژگی های user friendly بودن آن نرم افزار است. مشتری نباید از نمای ظاهری برنامه و اپلیکیشن خسته شود و بتواند با آن ارتباط بگیرد. تیم طراحی ما این برنامه را رعایت بهترین اصول UI و UX برای شما ایجاد می کند.

پشتیبانی آسان

پشتیبانی آسان

ویژگی منحصر به فرد برنامه تاکسی اینترنتی طاها تک پشتیبانی آن می‌باشد. تیم پشتیبانی ما آماده‌ی ارائه خدمات در سریع ترین زمان ممکن است. قابلیت پشتیبانی از 7000 درخواست لحظه ای در اپلیکشن ویژگی اصلی سامانه تاکسی اینترنتی طاهاتک است.

امنیت برنامه تاکسی اینترنتی

امنیت برنامه تاکسی اینترنتی

ما در پروژه خود همانند بسیاری از شرکت های رغیب از کد های پیش نوشته استفاده نمی کنیم. تیم تامین امنیت طاها تک با استفاده از بروز ترین معیار های تامین امنیت نرم افزار ها و رصد همیشگی و آنلاین این برنامه نفوذ و هک کردن این نرم افزار را به امری نا ممکن تبدیل نموده اند.

قابلیت توسعه نرم افزار

قابلیت توسعه و اضافه نمودن هر نوع حمل و نقل هوشمند

امروزه در کنار استارتاپ های تاکسی اینترنتی شاهد رشد استارتاپ های دیگری نظیر باربری اینترنتی و پیک موتوری اینترنتی و امثالهم هستیم. تیم متخصص طاها تک می تواند هر آنچه مد نظر دارید را در بهترین شکل ممکن برای شما ایجاد و به برنامه شما اضافه نماید.

عدم وابستگی به هیچ سایتی

عدم وابستگی به هیچ سایتی

برنامه ما به هیچ سایتی وابسته نیست.از این نترسید که اگر گوگل ما را تحریم کرد دیگر دسترسی به مپ آنلاین نداریم. نه تنها گوگل بلکه به هیچ سایت دیگری وابستگی کامل نداریم و می توانیم با اقتدار تا ابد ماندگار باشیم.

سیستم گزارشگیری پیشرفته

سیستم گزارش گیری پیشرفته

گزارشات آنلاین و دقیق برنامه تاکسی اینترنتی، اطلاعات کافی از روند کاری کسب و کارتان در اختیارتان قرار می‌دهد.هر آنچه از گزارشات نیاز دارید را می توانید تنها با چند کلیک در پنل مدیریتی خود داشته باشید.

مشتریان ما چه نظرتی داشته‌اند؟

استفاده از اپلیکیشن تاکسی اینترنتی طاهاتک باعث شد که بتوانیم خدمات بهتری را به مشتریانمان ارائه دهیم. از اینکه نرم‌افزاری با امکاناتی نوین و به روز در اختیار ما قرار دادید بسیار متشکریم.
یکی از نقاط قوت و درجه یک شرکت طاهاتک این است که تمامی پروژه‌های درخواستی را طبق همان زمانی که در قرارداد ذکر شده است، تحویل می‌دهند. این کار شما باعث شد که ما بتوانیم تمامی آنچه که در برنامه‌های خود گنجانده بودیم را در راس همان زمان انجام دهیم. از پیگیری‌های مداوم شما کمال تشکر را داریم.
پشتیبانی حرفه‌ای و همیشگی شما عاملی مهم در ارتقا کیفیت نرم‌افزار تاکسی اینترنتی ما محسوب می‌شود. از اینکه خدمات پس از فروش خود را به بهترین نحو ارائه می‌دهید کمال تشکر را داریم.

چه سوالاتی در ذهن مشتریان ما می‌گذرد؟!

برای دریافت هزینه برنامه تاکسی اینترنتی طاهاتک می‌توانید با مشاوران ما تماس بگیرید. قیمت‌ها به تناسب نوع امکانات درخواستی شم متفاوت است.

شماره مشاورین ما:

02128426362

03131315775

09032033400

پس از تحویل نرم‌افزار به مشتریان پشتیبانی آن به مدت 6 ماه رایگان است. شما در ساعات کاری مجموعه می‌توانید با پشتیبانان ما تماس گرفته و برای اپلیکیشن خود درخواست پشتیبانی دهید.

خیر، راه‌اندازی تمامی پنل‌ها بصورت رایگان انجام می‌گیرد.

بله، حتما داریم. با توجه به نیاز تکنولوژی امروزی نمی‌شود به همان نسخه‌های پیشین اپلیکیشن‌ها اکتفا کرد. ما در هر بار آپدیت برنامه ویژگی‌های جدیدی را به برنامه تاکسی اینترنتی خود اضافه می‌کنیم و این قابلیت را به اطلاع مشتریانمان می‌رسانیم.

آنها در صورت لزوم کسب و کار خود، می‌توانند نسخه جدید برنامه را از ما دریافت کنند.

اینکه نرم‌افزار را در چند روزکاری به شما تحویل دهیم بستگی به امکاناتی دارد که مشتریان از ما درخواست می‌کنند اما اگر بخواهیم حداقل مدت زمان را برای تحویل نرم افزار مشخص کنیم، بمدت 7 روز کاری است.

بله، شما می‌توانید قبل از خرید نرم‌افزار تاکسی اینترنتی ما، دموی برنامه را از ما دریافت کنید و با امکانات آن به خوبی آشنا شوید.

برخی از مشتریان برنامه تاکسی اینترنتی طاها تک

طاها تک به عنوان یک شرکت پیشرو در ساخت برنامه و اپلیکیشن تاکسی اینترنتی مشتریان و استفاده کنندگان فعالی از نرم افزار خود دارد که هر یک به موفقیت های پیشرفته و بزرگی در کار خود رسیده اند. بدون شک رسیدن به این موفقیت ها با در دسترس داشتن یک برنامه و اپلیکیشن عالی میسر خواهد بود. که ما آن را برای آنان و برای شما که به دنبال این فرصت هستید فراهم خواهیم کرد. در ادامه برخی از مشریان و استفاده کنندگان از نرم افزار های تاکسی اینترنتی طاها تک را خدمتتان معرفی خواهیم کرد.

هزینه ساخت اپلیکیشن مشابه اسنپ

جهت خرید اپلیکیشنی شبیه اسنپ شما نیاز دارید نرم‌افزاری را تهیه کنید که هم از نظر کیفیت و هم قیمت مناسب باشد. طاهاتک، نرم‌افزار تاکسی اینترنتی خود را در سه بسته استاندارد، ممتاز و سفارشی با شرایطی کاملا متفاوت در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد.

سفارشی

تحویل 60 روز کاری
 • پنل مدیریت
 • اپلیکیشن راننده نسخه اندروید
 • اپلیکیشن مسافر نسخه اندروید
 • پنل سازمانی
 • نسخه ios راننده و مسافر
 • پنل دیسپچر

ممتاز

تحویل 30 روز کاری
 • پنل مدیریت
 • اپلیکیشن راننده نسخه اندروید
 • اپلیکیشن مسافر نسخه اندروید
 • نسخه ios

استاندارد

تحویل 15 روز کاری
 • پنل مدیریت
 • اپلیکیشن راننده نسخه اندروید
 • اپلیکیشن مسافر نسخه اندروید

نحوه پرداخت نرم‌افزار تاکسی اینترنتی

هر شرکت و یا سارمانی برای فروش نرم‌افزارهای خود و کسب اعتماد و رضایت هر چه بیشتر مشتریان، همواره شرایظی را جهت پرداخت هزینه محصولات و کالاهای خود در نظر می‌گیرند. شرکت دانش‌بنیان طاهاتک نیز در این راستا شرایطی را برای پرداخت هزینه طراحی اپلیکشن تاکسی یاب خود در اختیار مشتریان قرار داده‌است. ما شرایطی را برای مشتریان خود فراهم آورده‌ایم که با رضابت کافی و دغدغه مالی کمتری اقدام به راه‌اندازی استارتاپ تاکسی اینترنتی خود کنند. اما شرایط ما جهت ساخت اپلیکیشن تاکسی اینترنتی چیست؟

شرایط پرداخت اپلیکیشن تاکسی اینترنتی طاهاتک

خرید نرم‌افزار تاکسی اینترنتی

اگر تصمیم جدی در راه اندازی کسب و کارتان دارید و یا نیازمند مشاوره در زمینه ساخت اپلیکیشن تاکسی اینترنتی هستید و اگر نوشته های این مقاله برای شما مجاب کننده و تشویق کننده بود برای سفارش و مشاوره کافی است با ما تماس بگیرید. تیم روابط عمومی شرکت دانش بنیان طاها تک جوابگوی شما در طاها تک خواهد بود:

021-28426362

031-31315775

09032033400

و یا میتوانید اطلاعات خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایید و منتظر تماس کارشناسان ما بمانید.

2 دیدگاه در “طراحی اپلیکیشن تاکسی اینترنتی شبیه اسنپ

 • تیموری گفت:

  سلام خسته نباشید چه میزان سرمایه و هزینه برای راه اندازی تاکسی اینترنتی لازمه؟

  • farahnaz sheykhan گفت:

   سلام، ممنونم? روزتون بخیر. ببینید نمیتونم قیمت دقیقی بهتون بگم. چون راه‌اندازی تاکسی اینترنتی هزینه‌های متفاوتی داره که بسته به نیاز، سلیقه، موقعیت جغرافیایی و شرایط جامعه داره. اما به نظر من حداقل به 20 میلیون تومان سرمایه اولیه نیاز دارین باتوجه به شرایط امروز کشور!

دیدگاه خود را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.