ساعت کاری ۰۸:۰۰-۱۸:۰۰

شهرک علمی تحقیقاتی صفه اصفهان

31315775 – ۰۳۱ – 09174340218

ساخت برنامه و اپلیکیشن تاکسی اینترنتی

شرکت دانش بنیان طاها تک با توان بالقوه خود در زمینه ساخت برنامه و اپلیکیشن تاکسی اینترنتی آماده خدمت رسانی و انجام پروژه های تاکسی اینترنتی شما عزیزان می باشد.

بدیهی است برای کسب اعتماد شما سروران می بایست کمی بیشتر در مورد ما و خدمات و سوابق ما اطلاعات داشته باشید.

نرم‌افزار تاکسی اینترنتی طاهاتک

طاها تک پیشرو در ساخت برنامه و اپلیکیشن تاکسی اینترنتی

شاید شما آژانس تاکسیرانی داشته باشید که با توجه به تحول بزرگی که توسط تاکسی‌های اینترنتی در شهرها پدید آمد، دیگر به اندازه قبل درآمد کافی نداشته باشید و به فکر آنلاین کردن آژانش خود افتاده باشید.

و یا به فکر راه‌اندازی استارتاپ تاکسی اینترنتی در نقاطی از کشور هستید و برای همین به دنبال خریداری نرم‌افزار و برنامه تاکسی اینترنتی با کیفیتی هستید.

طاهاتک، هر آنچه که شما برای راه‌اندازی یک تاکسی اینترنتی نیاز دارید را در اختیار شما قرار می‌دهد.

ساخت برنامه و اپلیکیشن تاکسی اینترنتی از جمله خدمات محبوب شرکت دانش‌بنیان طاهاتک محسوب می‌شود که توان رقابتی بسیار زیادی را در بین رقبای بازارهای داخلی و خارجی دارد.

شرایط تاسیس تاکسی اینترنتی چیست؟

راه‌اندازی هر کسب و کاری در بستر اینترنت نیازمند به شرایطی است که در صورت عدم وجود هر یک از این شرایط نمی‌توان انتظار داشت که فعالیت خود را به صورت آنلاین آغاز کرد.
 تاکسی اینترنتی نیز ازین قضیه مستثنی نیست و شرایطی را جهت راه اندازی و شروع خود لازم دارد. شرایطی از جمله:
1. دریافت مجوزات لازم
2. تهیه یک نرم‌افزار باکیفیت
3. بررسی رقبا
4. بررسی منطقه موردنظر
5. بررسی رفتار کاربران

راه‌اندازی اسنپ در شهرستان‌ها

دیگر کمتر کسی هست که در ایران نام اسنپ را نشنیده باشد. این روزها اسنپ به عنوان برترین تاکسی اینترنتی در کشور محسوب می‌شود تا جایی که برای حفظ جایگاه خود در بین رقبا در هر بار آپدیت برنامه ویژگی‌ها و امکانات جدیدی را به سامانه خود اضافه می‌کند.
اسنپ در ابتدا فعالیت خود را در تهران آغاز کرد اما پس از مدتی با فراهم ساختن زیرساخت‌های لازم محصول خود را به دیگر نقاط کشور ارسال کرد.
اسنپ قبل از آنکه پا به شهرها بگذارد، ابتدا یک نیازسنجی لازم از هر شهری را برآورد می‌کند و متناسب با آن کار خود را آغاز می‌کند. پیدا کردن یک دفترمرکزی در آن شهر و بازاریابی و استخدام نیروهای دفتری گام بعدی اسنپ برای حضور در شهرهاست.

نحوه‌ی دریافت مجوزات تاکسی اینترنتی چگونه است؟

تاکسی‌های اینترنتی به سبب آنکه دارای امکان پرداخت درون برنامه‌ای هستند، باید حتمادر ابتدا مجوز نماد الکترونیکی را دریافت کنند. در گام بعدی باید به سراغ کسب مجوزات نظام صنفی روند.

مجوز نظام صنفی یکی از آن مجوزاتی است که هرنوع کسب وکاری که در بستراینترنت شکل می‌گیرد باید دارا باشد.

پس از اخذ مجوزات صنفی حال نوبت به دریافت مجوز نماد اعتماد می رسد. داشتن این مجوزات برای داشتن یک تاکسی اینترنتی کافیست.

دریافت دمو اپلیکیشن تاکسی اینترنتی

می‌تونید دموی نرم‌افزار تاکسی اینترنتی را دریافت کنید و با امکانات آن از نزدیک آشنا شوید.

برای دریافت دمو می‌توانید با شماره‌های زیر تماس بگیرید و یا از طریق فرم روبرو اطلاعات خود را برای ما ارسال کنید تا پشتیبانان ما در اسرع وقت دموی برنامه را ارسال نمایند.

تلفن های تماس:

031-31315775

09032033400

ویژگی های برنامه و اپلیکیشن تاکسی اینترنتی طاها تک

همان طور که پیش تر گفتیم طاها تک در پروژه ی ساخت برنامه و اپلیکیشن تاکسی اینترنتی یکی از بهترین ها و شاید بتوان گفت بی باگ ترین برنامه های تاکسی اینترنتی را به شما ارائه می دهد.

در ادامه به بررسی و عنوان ویژگی های منحصر به فرد در نظر گرفته شده در ساخت برنامه و اپلیکیشن تاکسی اینترنتی طاها تک خواهیم پرداخت.

امکانات تاکسی اینترنتی طاهاتک
 • امنیت فوق العاده برنامه تاکسی اینترنتی :

 • ما در پروژه خود همانند بسیاری از شرکت های رغیب از کد های پیش نوشته استفاده نمی کنیم. تیم تامین امنیت طاها تک با استفاده از بروز ترین معیار های تامین امنیت نرم افزار ها و رصد همیشگی و آنلاین این برنامه نفوذ و هک کردن این نرم افزار را به امری نا ممکن تبدیل نموده اند.
 • ساپورت 7000 درخواست هم زمان در یک لحظه :

 • ویژگی فوق العاده برنامه تاکسی اینترنتی طاها تک ساپورت تست شده و بدون شکست 7000 درخواست در لحظه است. این رتبه در نوع خود می تواند منحصر به فرد تلقی شود.
 • سیستم گزارش گیری پیشرفته :

 • گزارشات آنلاین و دقیق برنامه تاکسی اینترنتی ما همیشه در دسترس هستند.تنوع بالای گزارشات را نباید نا دیده گرفت.هر آنچه از گزارشات نیاز دارید را می توانید تنها با چند کلیک در پنل مدیریتی خود داشته باشید.
 • عدم وابستگی به هیچ سایتی :

 • برنامه ما به هیچ سایتی وابسته نیست.از این نترسید که اگر گوگل ما را تحریم کرد دیگر دسترسی به مپ آنلاین نداریم. نه تنها گوگل بلکه به هیچ سایت دیگری وابستگی کامل نداریم و می توانیم با اقتدار تا ابد ماندگار باشیم.
 • سرعت بالای برنامه و اپلیکیشن تاکسی اینترنتی :

 • یکی از پارامتر های اساسی موفقیت شما در هر تجارتی آن است که سرعت برنامه و اپلیکیشن شما موجب خستگی و ناراحتی استفاده کنندگان از این نرم افزار را فراهم نکند. مشتریان شما با استفاده از نرم افزار تاکسی اینترنتی طاها تک بدون معطلی می توانند درخواست تاکسی اینترنتی بدهند.
 • سرعت بالای برنامه و اپلیکیشن تاکسی اینترنتی :

 • یکی از پارامتر های اساسی موفقیت شما در هر تجارتی آن است که سرعت برنامه و اپلیکیشن شما موجب خستگی و ناراحتی استفاده کنندگان از این نرم افزار را فراهم نکند. مشتریان شما با استفاده از نرم افزار تاکسی اینترنتی طاها تک بدون معطلی می توانند درخواست تاکسی اینترنتی بدهند.
 • اجرای ظاهری کاربر پسند در ساخت برنامه و اپلیکیشن تاکسی اینترنتی :

 • یک تیم برنامه نویسی خوب میداند که یکی از عوامل موفقیت برنامه ای که تولید می کند ویژگی های user friendly بودن آن نرم افزار است. مشتری نباید از نمای ظاهری برنامه و اپلیکیشن خسته شود و بتواند با آن ارتباط بگیرد. تیم طراحی ما این برنامه را رعایت بهترین اصول UI و UX برای شما ایجاد می کند.
 • قابلیت توسعه و اضافه نمودن هر نوع حمل و نقل هوشمند :

 • امروزه در کنار استارتاپ های تاکسی اینترنتی شاهد رشد استارتاپ های دیگری نظیر باربری اینترنتی و پیک موتوری اینترنتی و امثالهم هستیم. تیم متخصص طاها تک می تواند هر آنچه مد نظر دارید را در بهترین شکل ممکن برای شما ایجاد و به برنامه شما اضافه نماید.
 • قابلیت های پیش بینی شده در ساخت برنامه و اپلیکیشن تاکسی اینترنتی :

 • حرف از تجارت الکترونیک که می شود بی درنگ به یاد رقابت شدید موجود در این تجارت می افتیم. ما می دانیم که باید در ساخت برنامه و اپلیکیشن تاکسی اینترنتی خود فضای رقابتی را در نظر بگیریم و اجازه ندهیم نه تنها از نظر امکانات و قابلیت ها از رقبا عقب نمانیم بلکه همیشه گوی سبقت را در دست خود داشته باشیم و سعی کنیم الگویی برای الگو برداری رقبا باشیم.
 • و ده ها ویژگی منحصر به فرد دیگر :

 • که بی شک با این ویژگی های خاص و منحصر به فرد می توانیم جوابگوی تمام نیاز های شما باشیم.
امکانات تاکسی آنلاین

چرا نرم‌افزار تاکسی اینترنتی طاهاتک؟

سرعت بالای اپلیکیشن

سرعت بالای برنامه و اپلیکیشن تاکسی اینترنتی

یکی از پارامتر های اساسی موفقیت شما در هر تجارتی آن است که سرعت برنامه و اپلیکیشن شما موجب خستگی و ناراحتی استفاده کنندگان از این نرم افزار را فراهم نکند. مشتریان شما با استفاده از نرم افزار تاکسی اینترنتی طاها تک بدون معطلی می توانند درخواست تاکسی اینترنتی بدهند.

رابط کاربری آسان

اجرای ظاهری کاربر پسند در ساخت برنامه و اپلیکیشن تاکسی اینترنتی

یک تیم برنامه نویسی خوب میداند که یکی از عوامل موفقیت برنامه ای که تولید می کند ویژگی های user friendly بودن آن نرم افزار است. مشتری نباید از نمای ظاهری برنامه و اپلیکیشن خسته شود و بتواند با آن ارتباط بگیرد. تیم طراحی ما این برنامه را رعایت بهترین اصول UI و UX برای شما ایجاد می کند.

پشتیبانی آسان

پشتیبانی آسان

ویژگی منحصر به فرد برنامه تاکسی اینترنتی طاها تک پشتیبانی آن می‌باشد. تیم پشتیبانی ما آماده‌ی ارائه خدمات در سریع ترین زمان ممکن است. قابلیت پشتیبانی از 7000 درخواست لحظه ای در اپلیکشن ویژگی اصلی سامانه تاکسی اینترنتی طاهاتک است.

امنیت برنامه تاکسی اینترنتی

امنیت برنامه تاکسی اینترنتی

ما در پروژه خود همانند بسیاری از شرکت های رغیب از کد های پیش نوشته استفاده نمی کنیم. تیم تامین امنیت طاها تک با استفاده از بروز ترین معیار های تامین امنیت نرم افزار ها و رصد همیشگی و آنلاین این برنامه نفوذ و هک کردن این نرم افزار را به امری نا ممکن تبدیل نموده اند.

قابلیت توسعه نرم افزار

قابلیت توسعه و اضافه نمودن هر نوع حمل و نقل هوشمند

امروزه در کنار استارتاپ های تاکسی اینترنتی شاهد رشد استارتاپ های دیگری نظیر باربری اینترنتی و پیک موتوری اینترنتی و امثالهم هستیم. تیم متخصص طاها تک می تواند هر آنچه مد نظر دارید را در بهترین شکل ممکن برای شما ایجاد و به برنامه شما اضافه نماید.

عدم وابستگی به هیچ سایتی

عدم وابستگی به هیچ سایتی

برنامه ما به هیچ سایتی وابسته نیست.از این نترسید که اگر گوگل ما را تحریم کرد دیگر دسترسی به مپ آنلاین نداریم. نه تنها گوگل بلکه به هیچ سایت دیگری وابستگی کامل نداریم و می توانیم با اقتدار تا ابد ماندگار باشیم.

سیستم گزارشگیری پیشرفته

سیستم گزارش گیری پیشرفته

گزارشات آنلاین و دقیق برنامه تاکسی اینترنتی، اطلاعات کافی از روند کاری کسب و کارتان در اختیارتان قرار می‌دهد.هر آنچه از گزارشات نیاز دارید را می توانید تنها با چند کلیک در پنل مدیریتی خود داشته باشید.

مشتریان ما چه نظرتی داشته‌اند؟

استفاده از اپلیکیشن تاکسی اینترنتی طاهاتک باعث شد که بتوانیم خدمات بهتری را به مشتریانمان ارائه دهیم. از اینکه نرم‌افزاری با امکاناتی نوین و به روز در اختیار ما قرار دادید بسیار متشکریم.

یکی از نقاط قوت و درجه یک شرکت طاهاتک این است که تمامی پروژه‌های درخواستی را طبق همان زمانی که در قرارداد ذکر شده است، تحویل می‌دهند. این کار شما باعث شد که ما بتوانیم تمامی آنچه که در برنامه‌های خود گنجانده بودیم را در راس همان زمان انجام دهیم. از پیگیری‌های مداوم شما کمال تشکر را داریم.
پشتیبانی حرفه‌ای و همیشگی شما عاملی مهم در ارتقا کیفیت نرم‌افزار تاکسی اینترنتی ما محسوب می‌شود. از اینکه خدمات پس از فروش خود را به بهترین نحو ارائه می‌دهید کمال تشکر را داریم.

برای دریافت هزینه برنامه تاکسی اینترنتی طاهاتک می‌توانید با مشاوران ما تماس بگیرید. قیمت‌ها به تناسب نوع امکانات درخواستی شم متفاوت است.

شماره مشاورین ما:

031-31315775

09174340218

پس از تحویل نرم‌افزار به مشتریان پشتیبانی آن به مدت 6 ماه رایگان است. شما در ساعات کاری مجموعه می‌توانید با پشتیبانان ما تماس گرفته و برای اپلیکیشن خود درخواست پشتیبانی دهید.

خیر، راه‌اندازی تمامی پنل‌ها بصورت رایگان انجام می‌گیرد.

بله، حتما داریم. با توجه به نیاز تکنولوژی امروزی نمی‌شود به همان نسخه‌های پیشین اپلیکیشن‌ها اکتفا کرد. ما در هر بار آپدیت برنامه ویژگی‌های جدیدی را به برنامه تاکسی اینترنتی خود اضافه می‌کنیم و این قابلیت را به اطلاع مشتریانمان می‌رسانیم.

آنها در صورت لزوم کسب و کار خود، می‌توانند نسخه جدید برنامه را از ما دریافت کنند.

اینکه نرم‌افزار را در چند روزکاری به شما تحویل دهیم بستگی به امکاناتی دارد که مشتریان از ما درخواست می‌کنند اما اگر بخواهیم حداقل مدت زمان را برای تحویل نرم افزار مشخص کنیم، بمدت 7 روز کاری است.

بله، شما می‌توانید قبل از خرید نرم‌افزار تاکسی اینترنتی ما، دموی برنامه را از ما دریافت کنید و با امکانات آن به خوبی آشنا شوید.

چه سوالاتی در ذهن مشتریان ما می‌گذرد؟!

نرم افزار تاکسی اینترنتی

برخی از مشتریان برنامه تاکسی اینترنتی طاها تک

طاها تک به عنوان یک شرکت پیشرو در ساخت برنامه و اپلیکیشن تاکسی اینترنتی مشتریان و استفاده کنندگان فعالی از نرم افزار خود دارد که هر یک به موفقیت های پیشرفته و بزرگی در کار خود رسیده اند. بدون شک رسیدن به این موفقیت ها با در دسترس داشتن یک برنامه و اپلیکیشن عالی میسر خواهد بود. که ما آن را برای آنان و برای شما که به دنبال این فرصت هستید فراهم خواهیم کرد.
در ادامه برخی از مشریان و استفاده کنندگان از نرم افزار های تاکسی اینترنتی طاها تک را خدمتتان معرفی خواهیم کرد.

تاکسی اینترنتی اطلس

تاکسی اینترنتی اطلس همدان

تاکسی اینترنتی نتاکس

تاکسی اینترنتی نتاکس ارومیه

تاکسی اینترنتی ارس

تاکسی اینترنتی ارس تبریز

تاکسی اینترنتی سی تکس

تاکسی سی تکس بندر عباس

تاکسی اینترنتی اسپین

تاکسی اینترنتی اسپین اصفهان

تاکسی اینترنتی کرج یار کرج

سفارش ساخت برنامه و اپلیکیشن تاکسی اینترنتی

اگر تصمیم جدی در راه اندازی کسب و کارتان دارید و یا نیازمند مشاوره هستید و اگر نوشته های این مقاله برای شما مجاب کننده و تشویق کننده بود برای سفارش و مشاوره کافی است با ما تماس بگیرید.

تیم روابط عمومی شرکت دانش بنیان طاها تک جوابگوی شما در طاها تک خواهد بود:

031-31315775

09174340218

و یا میتوانید شماره خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایید تا مشاورین ما با شما تماس بگیرند.

شرایط تاسیس تاکسی اینترنتی چیست؟

راه‌اندازی هر کسب و کاری در بستر اینترنت نیازمند به شرایطی است که در صورت عدم وجود هر یک از این شرایط نمی‌توان انتظار داشت که فعالیت خود را به صورت آنلاین آغاز کرد.
 تاکسی اینترنتی نیز ازین قضیه مستثنی نیست و شرایطی را جهت راه اندازی و شروع خود لازم دارد. شرایطی از جمله:

بررسی رقبا

تهیه نرم‌افزار باکیفیت

دریافت مجوزات لازم

بررسی رفتار کاربران

بررسی هدف جغرافیایی

Call Now Buttonهم‌اکنون با ما تماس بگیرید