تاکسی اینترنتی جی سی یک سیستم هوشمند در زمینه حمل و نقل در زاهدان است که بستری را در این استان فراهم نموده است تا شهروندان بدون نیاز به تماس تلفنی و تنها با چند کلیک بر روی تلفن همراه خود در هر جایی از شهر که هستند، درخواست تاکسی دهند. اپلیکیشن این استارتاپ توسط گروه فنی مهندسی طاهاتک طراحی و پیاده‌سازی شده‌است. ما در این مقاله به بررسی این استارتاپ و امکانات آن در سفرهای درون‌شهری می‌پردازیم.

تاکسی اینترنتی جی سی زاهدان

تاریخچه راه‌اندازی تاکسی اینترنتی جی سی

تاکسی اینترنتی جی سی استارتاپی است که با نرم‌افزار تاکسی اینرنتی طاهاتک راه‌اندازی شده است. در این اپلیکیشن تمامی آنچه که برای پیاده‌سازی حمل و نقل هوشمند در سفرهای درون‌شهری و برون‌شهری لازم است، طراحی و پیاده‌سازی شده‌است. جی‌سی تاکسی فعالیت خود را در سال 1396 در ارائه خدمات نوین حمل و نقل در استان سیستان و بلوچیستان آغاز کرده‌است و توانسته است سفری ایمن، آسان و مفرون به صرفه را برای شهروندان خود در سرتاسر سیستان و بلوچستان فراهم آورد. این استارتاپ از ویژگی‌های ممتازی برخوردار است که تاکنون موفق به کسب اعتبار خوبی در جنوب کشور شده‌است.

ویژگی‌های ممتاز تاکسی اینترنتی جی سی

تاکسی اینترنتی جی سی ، امن و ایمن است و تحت نظارت سازمان تاکسیرانی فعالیت می کند. رانندگان جی سی ملزم به ارائه کارت هویت خود به مسافرین بوده و صلاحیت آنها توسط کارشناسان جی سی تاکسی ارزیابی شده و کلیه استعلامات قانونی در مورد آنها با دقت هرچه تمام صورت گرفته است.

تاکسی انلاین جی سی، متعلق به خانواده حمل و نقل بومی سیستان و بلوچستان است و برای توانمند سازی و نه تضعیف کسب و کارهای بومی در حوزه حمل و نقل مسافر شکل گرفته است.  ما برای حفظ حیات اقتصادی تمام افراد شاغل در این حوزه که سالهای سال به مردم کشور خود خدمت نموده اند آستین بالازده ایم و معتقدیم باید با حمایت از خانواده حمل و نقل بومی هر شهر به مقابله با انحصار خدمات و بالطبع چرخه اقتصادی در یک برند خاص رفت.

جی سی تاکسی ، اپلیکیشنی دانش بنیان و بومی ست و زیر نظر بزرگترین پارک علم و فن آوری کشور در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان و توسط متخصصین داخلی تولید و توسعه یافته است. بدیهی ست در اختیار داشتن دانش فنی این حوزه می تواند برتری راهبردی برای ارائه خدمات به روز و نوین و توسعه آن در دیگر حوزه هاست.

جی سی، مسئولیت اجتماعی خود را با افتخار پذیرفته است و به عنوان بخشی از رسالت خود برای ارائه خدمات به مردم شریف ایران تسهیلات بی نظیری را برای حمل و نقل درون شهری توان خواهان جامعه در سیستان و بلوچستان در نظر گرفته است. ما این امر را بخشی از رسالت خود برای توسعه جریان باشکوه زندگی در بطن جریان حمل و نقل شهری در نظر گرفته ایم. باشد که به سهم خود قدمی برای ساخت جامعه ایی مسئولیت پذیر و پویا برداشته باشیم.

امکانات و خدمات تاکسی اینترنتی جی سی در یک نگاه

اپلیکیشن تاکسی اینترنتی جی سی امکانات و ویژگی‌هایی را دارا می‌باشد که سبب شده‌است سفری آسان و مقرون به صرفه‌ای را برای شهروندان زاهدانی فراهم آورد. امکانات اصلی این اپلیکیشن:

  1. امکان درخواست توقف در مسیر: این ویژگی تاکسی انلاین جی سی این امکان را در اختیار مسافران قرار می‌دهد که اگر نیاز به توقف در مسیر دارند، از طریق اپلیکیشن این مورد را با راننده در میان بگذارند.
  2. پرداخت به صورت آنلاین: مسافران می‌توانند در صورت نداشتن پول نقد همراه خود، از طریق شارژ حساب کاربری خود در نرم‌افزار تاکسی اینترنتی جی سی به صورت آنلاین هزینه سفر را پرداخت کنند.
  3. قابلیت رزرو سفر: اگر کاربری تمایل داشته باشد قبل از موعد سفرهای خود را رزرو کند می‌تواند از این ویژگی استفاده کند.
  4. ردیابی: ردیابی که در این اپلیکیشن طرح‌ریزی شده‌است به سبب افزایش امنیت مسافران می‌باشد. مسافران با ارسال سفر خود به دیگران این امکان را در اختیارشان قرار می‌دهد که آنها در طول مسیر او را به صورت لحظه‌ای و آنلاین ردیابی کنند.
  5. امتیازدهی: جهت ارائه خدمات هر چه بهتر این ویژگی در اپلیکیشن تاکسی اینترنتی جی سی وجود دارد تا در پایان سفر به رانندگان امتیاز داده‌شود و بر اساس میزان رضایت مسافران خدمات خود را بهینه‌تر کنند.
  6. گزارش سفرها: از طریق این گزینه مسافران می‌توانند گزارشی از سفرهای پیشین خود داشته باشند.
  7. آدرس‌های منتخب: اگر کاربری آدرسی را به صورت مرتب در درخواست‌‌هایدرخ خود بر روی نقشه انتخاب می‌کند، می‌تواند با منتخب کردن آن در دفعات بعدی به صورت مستقیم آن را انتخاب کند و دیگر نیازی به پیدا کردن از روی نقشه نداشته باشد.
  8. درخواست تلفنی: اگر به هر علتی مانند قطعی اینترنت یا نداشتن تلفن همراه، کاربران نتوانند به صورت آنلاین درخواست تاکسی دهند، تاکسی اینترنتی جی سی این امکان را دارد تا به صورت تلفنی پاسخگوی نیاز کاربران خود باشد.
  9. پشتیبانی: کاربران می‌توانند با کلیک بر روی گزینه پشتیبانی جهت ارائه نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود یا از طریق تماس و یا از طریق چت درون برنامه‌ای با پشتیبانان جی‌سی در ارتباط باشند و درخواست‌های خود را به گوش آنها برسانند.
  10. قابلیت تماس: اگر مسافر به هر دلیلی نیاز به برقراری تماس با راننده داشت با کلیک بر روی این گزینه می‌تواند با راننده تماس بگیرد.

تاکسی اینترنتی جی سی سیستان و بلوچستان

 

توصیه‌های ارزشمند برای آژانس‌های سنتی

متاسفانه یا خوشبختانه دنیا به سمت آنلاین شدن رفته‌است و خواهد رفت. هیچکس و هیچ‌چیز هم نمی‌تواند مانع پیشرفت آن شود. از طرفی با اینترنتی شدن دنیا بالطبع سلیقه و نحوه‌ی زندگی بشر نیز تغییر پیدا می‌کند. امروزه ما شاهد انلاین شدن بسیاری از فعالیت‌ها و کسب و کارهایی هستیم که نمی‌توان فواید آن را نادیده گرفت و در برابر آن مقاومت کرد. با آمدن تاکسی‌های اینترنتی مسلما تاکسی تلفنی‌ها دیگر هچون گذشته با رکود مشتری مواجه شده‌اند. اما این دلیل نمی‌شود که شما کم کم آزانس خود را تعطیل کنید و به فکر راه‌اندازی کسب و کار خود باشید. اگر توصیه ما را برای تاکسی تلفنی خود می‌خواهید، ما به شما تضمین می‌کنیم که با انلاین کردن آن میتوانید به سود خوبی دست پیدا کنید. البته اگر راه آنلاین کردن آژانس سنتی خود را بدانید.

بیشتر بدانید: در مورد مشکلات تاکسی تلفنی‌ها بیشتر بدانید!

طاهاتک با شناخت خوبی که در این زمینه دارد، می‌تواند شما را در این زمینه راهتمایی کند. پس اگر به دنبال راه‌اندازی کسب و کار اینترنتی هستی و راه آن را تاکنون پیدا نکردی، میتوانی از مشاوره تیم ما استفاده کنید و مسیر کسب و کار خود را پیدا کنید. از طریق راه‌های زیر می‌توانید با مشاورین ما در ارتباط باشید.

تماس با تلفن‌های :

021-28426362

031-31315775

09032033400

و یا با وارد کردن شماره خود در فرم زیر منتظر تماس ما باشید:

5/5 ( 1 نظر )