کارآفرینی در هر زمینه‌ای به این معناست که شما بتوانید ایده‌ای را جهت رفع مشکلاتی در منطقه‎‌ای عملی کنید.
حال این ایده می‌تواند نو، یا حاصل نوآوری در محصولات مشابه باشد.
ایده ساخت اپلیکیشن کارواش اینترنتی ، یکی از آن ایده‌های سودآوری است که امروزه طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است. چون افراد دیگر نه وقت آن را دارند که به شستشوی خودروهای خود بپردازند و نه اینکه مدت ها در صف کارواش‌ها منتظر بمانند.
اجرا و پیادهسازی یک کارواش اینترنتی نیاز به سرمایه زیادی ندارد و مناسبترین گزینه برای کارآفرینانی است که سرمایه و بودجه کمی دارند.

ساخت اپلیکیشن کارواش اینترنتی
ساخت اپلیکیشن کارواش اینترنتی

استفاده از کارواش‌های اینترنتی، مزایای بسیاری برای افراد رقم می‌زند و همین سبب شده است که کسب وکارهایی که در زمینه ساخت اپلیکیشن کارواش اینترنتی تشکیل می‌شود، سود خوبی را کسب کنند.
از جمله مزایایی که استفاده از کارواش اینترنتی برای افراد حاصل می‌شود عبارتند از:

 • صرفه‌جویی در زمان و هزینه
 • کاهش تصادفات
 • کاهش اصطحکاک خودرو
 • صرفه‌جویی در مصرف آب
 • حفط محیط زیست

از طرفی هم راه‌اندازی کارواش اینترنتی نیاز به هزینه بسیار کمتری نسبت به کارواش سنتی دارد. تمامی اینها
اهمیت و دلیل نیاز به کارواش‌های اینترنتی را به خوبی نشان می‌دهد.
ما در این مقاله تمامی آنچه را که شما برای راه‌اندازی کارواش اینترنتی خود نیاز دارید را بیان می‌کنیم.
همچنین در رابطه با اینکه شما در کنار شست وشوی خودروها چه امکانات و خدمات دیگری را می‌توانید در اختیار کاربران قرار دهید، صحبت می‌کنیم.

اما قبل از اینها بیاییم کمی بیشتر در رابطه با بازار این نوع کسب و کار و سودحاصل از آن بدانیم.

بازار کار و درآمد کارواش اینترنتی در سراسر جهان و ایران

در روزگاری که تعداد خودروها در جوامع رو به رشد است، بدیهی است که توجه به تمیزی و نظافت آن به عنوان یک اصل مهم تلقی شود. ساخت اپلیکیشن کارواش اینترنتی بهینه‌ترین راه‌حل برای این اصل تلقی می‌شود.
درآمد حاصل از کارواش‌های اینترنتی بستگی به عوامل متعددی دارد، عواملی از جمله:

 • میزان ساعات کاری
 • منطقه جغرافیایی
 • جمعیت منطقه
 • تعداد خودروها
 • نحوه‌ی برخورد با مشتری
 • نحوه انجام کار
 • تبلیغات
  بسته به این عوامل درآمد های کارواش اینترنتی‌ها متفاوت است. 

بر اساس تحقیقاتی که توسط موسسه simply hired انجام شده است، پایین‌ترین درآمد حاصل از کارواش اینترنتی در سال 39000 دلار و بیشترین درآمد 79000 دلار در سال بوده است یعنی چیزی بین 350 میلیون تا 750 میلیون این درآمد متغیر بوده است.
در ایران نیز بسته به نوع شهر و شرایط آن درآمدها متفاوت است.

یک کارواش اینترنتی به چه مجوزاتی نیاز دارد؟

هر کسب و کاری چه سنتی و چه آنلاین به هنگام راه‌اندازی نیاز به مجوزاتی دارد. آنها فقط در نوع مجوزاتی که برای راه‌اندای شغل خود نیاز دارند، متفاوت هستند.بدون دریافت و کسب این مجوزات هیچ یک از کسب و کارها نمی‌توانند فعالیت خود را به صورت قانونی آغاز کنند.

یک کارواش اینترنتی همانند دیگر کسب و کارهای آنلاین نیاز به مجوزاتی دارد. و برای شروع فعالیت خود حتما نیاز به این مجوزات دارد. مجوزاتی که یک کاراش اینترنتی باید دریافت کند، عبارتند از:

مجوز نظام صنفی
مجوز اینماد
مجوز فروش(در صورت فروش محصولی)
بررسی عدم سوپیشینه کارمندان

کارواش اینترنتی

 

نحوه ی راه اندازی کارواش در محل

برای راه‌اندازی هر کسب و کاری نیاز به پیمودن یک سری مراحل است که با پشت سر گذاشتن این مراحل می‌توان به هدف مورد مظر رسید. کارواش اینترنتی هم از آن دسته کسب وکارهایی محسوب می‌شود که جهت اجرا شدن  آن باید مراحلی را پشت سر گذاشت.

شما برای آنکه بتوانید کارواش اینترنتی خود را راه‌اندازی کنید باید مراحلی را طی کنید تا بتوانید این ایده را به مرحله عمل برسانید:
1. برآورد تمامی هزینه‌ها: در ابتدا شما باید تخمین درستی از برنامه و سرمایه‌ای که دارا می‌باشید، داشته باشید. باید یک برنامه بلند مدت برای خود تهیه کنید و گام به گام به سمت آن حرکت کنید. بودجه لازم را تخمین زده و آن را تامین کنید.
2. کسب مجوزات لازم: پس از تعیین برنامه خود حالا باید بدانید چه مجوزاتی برای این کسب و کار نیاز دارید و به دنبال کسب مجوزات لازم بروید.
3. خرید برنامه و اپلیکیشن کارواش اینترنتی: برای عملی کردن ایده خود نیاز به یک نرم افزار با کیفیت دارید که کاربران با استفاده از آن بتوانند در خواست در محل دهند و شما تمامی درخواست ها دریافت و خدمات خود را ارائه دهید.
4. تامین نیروها: شما در مقام یک کارآفرین مدیریت این سامانه را برعهده دارید و برای انجام تمامی درخواست‌ها نیاز به استخدام نیروخواهید داشت.تمامی بودجه لازم برای تامین نیرو باید در مرحله اول تخمین زده شود.
5. تهیه وسایل و تجهیزت لازم:بر اساس تخمین هزینه‌ای که در مرحله اول زدید حال باید کلیه تجهیزات و لوازم کارواش اینترنتی را تهیه و آنها را در اختیار کارمندان خود قرار دهید.
6. بازاریابی: پس ازتمامی اینکارها وظیفه شما این است که خود را به دیگران بشناسید. نباید انتظارداشته باشید که همینگونه دست روی دست بگذارید تا مردم شما را پیدا کنند. اگر با فنون بازاریابی آشنا هستید می‌توانید خودتان اینکار را انجام دهید در غیر اینصورت بازاریابان باتجربه و حرفه‌ای را انتخاب کنید تا محصول و خدمات شما را به بهترین نحو به جامعه هدف معرفی کنند.

معرفی اپلیکیشن کارواش اینترنتی طاهاتک

کارواش اینترنتی یکی از محصولات حرفه‌ای شرکت دانش‌بنیان طاهاتک محسوب می‌‌شود. در این قسمت می‌خواهیم شما را  بیشتر با محصول خود آشنا سازیم. سامانه کارواش اینترنتی در واقع برای 3 جامعه هدف طراحی و پیاده‌سازی شده است.  یک اپلیکیشن برای مشتریان، یکی برای کارمندان و یک پنل مدیریتی برای صاحبین کارواش.

کاربران از طریق اپلیکیشن با ثبت محل خود، درخواست خود را ثبت و ارسال می‌کنند. این درخواست به نزدیکترین نیروی کارواش اینترنتی ارسال می‌شود و نیرو با حضور در محل درخواست ثبت شده را انجام می‌دهد. کاربران می‌توانند پس از انجام درخواست خو د هزینه را به صورت نقدی و یا درون برنامه‌ای پرداخت کنند.

مدیران تمامی عملیات را می‌توانند از طریق پنل مدیریتی خود پردازش کنند و از کلیه گزارشات آگاه باشند.

علاوه بر اینها، این سامانه امکانات بسیاری از جمله مدیریت کاربران، بررسی رفتار آنها، اطلاع دادن از آخرین تخفیفات و … را در اختیار مدیران قرار می‌دهد.

برای آشنایی بیشتر با اپلیکیشن کارواش اینترنتی اینجا کلیک کنید.

 

چه تکنولوژی برای ساخت اپلیکیشن کارواش اینترنتی بکار رفته است؟

شرکت‌های بسیاری در ایران وجود دارند که اپلیکیشن کارواش اینترنتی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. یعنی پیدا کردن یک نرم افزار کار سختی نیست ولی اینکه آن نرم‌افزارها از چه کیفیتی برخوردار است، مهم و حیاتی است.
یک نرم افزار را زمانی می‌توانیم باکیفیت بدانیم که از مزیت‌های کارآمدی برخوردار باشد. اینکه کار با آن برای افراد آسان باشد، بدون باگ باشد، دسترسی آسان داشته باشد و مهم تر از همه اینها نوع تکنولوژی است که در طراحی و پیاده‌سازی آن بکار رفته است.
برنامه نویسان ما که متشکل از جوانانی خلاق و متخصص است همواره تلاش کرده‌اند با به روز نگه داشتن دانش برنامه نویسی خود نرم‌افزارهایی را اجرا کنند که از آخرین تکنولوژی‌های حوزه برنامه‌نویسی در آن استفاده شده باشد. و این مهم‌ترین مزیت رقابتی شرکت ما به حساب می‌آید.
تکنولوژی‌هایی که ما در نرم‌افزارهای خود استفاده کرده‌ایم:

سفارش ساخت برنامه و اپلیکیشن کارواش اینترنتی

اگر به فکر راه‌اندازی یک کارواش اینترنتی هستید و نیاز به مشاوره بیشتر در این زمینه دارید، می‌توانید با شماره تلفن‌های زیر در تماس باشید:
03131315775
09032033400

 و یا از طریق فرم زیر شماره تلفن خودتونو برامون ارسال کنید.

0/5 ( 0 نظر )