تاکسی آنلاین سیتاک ، استارتاپی‌است که در استان اصفهان در حوزه‌ی حمل و نقل هوشمند فعالیت می‌کند. این استارتاپ خدمات خود را در دو نسخه مسافر و راننده در اختیار کاربران قرار می‌دهد. در واقع کاربران می‌توانند با نصب نسخه مربوط به خود از خدمات و امکانات این تاکسی اینترنتی در شهر خود استفاده کنند. ما در این مقاله به بررسی استارتاپ سی‌تاک می‌پردازیم.

 

استارتاپ تاکسی آنلاین سیتاک اصفهان

 

تاریخچه تاکسی اینترنتی سیتاک

سیتاک یک سامانه هوشمند درخواست خودرو است که فعالیت خود را در استان اصفهان آغاز نموده‌است. به گفته مدیر سیتاک:” این استارتاپ با هدف بهبود حمل و نقل شهری و کمک به ایجاد اشتغال در استان اصفهان شکل گرفته‌است. ما در ابتدا نیاز به ساخت نرم‌افزار تاکسی اینترنتی با کیفیتی داشتیم تا بتوانیم کلیه خدمات خود را با بهترین صورت ممکن در اختیار کاربران خود قرار دهیم. با خرید و تهیه این نرم افزار از شرکت دانش بنیان طاهاتک توانستیم پله‌های اولیه استارتاپ خود را پایه‌ریزی کنیم و اهداف خود را میسر سازیم. ” بنابراین افرادی که به دنبال شغل جدید یا شغل دومی در کنار کار اصلی خود می‌باشند، میتوانند با ارائه مدارک و حسن سابقه‌ی خود به استخدام این سامانه درآیند. از طرفی دیگر کاربرانی هم که قصد سفر با این سامانه هوشمند را دارند، می‌توانند از طریق نصب اپلیکیشن هوشمند درخواست خودرو سیتاک بر روی موبایل خود به سفرهای درون‌شهری خود بپردازند.

امکانات و خدمات تاکسی آنلاین سیتاک

کاربران با استفاده از خدمات این تاکسی اینترنتی می‌توانند در هر کجا و در هر زمانی درخواست سفر دهند و منتطر پیدا شدن نزدیکترین راننده به خود باشند. مسافران در صورت نیاز به خودرو کافیست با سی تاک مبدا و مقصد خود را انتخاب کرده و بعد از مشاهده قیمت و تایید، در کمتر از چند دقیقه نزدیکترین راننده آماده به خدمت سی تاک، در خدمت شما خواهند بود.اما با امکانات ویژه سیتاک بیشتر آشنا شویم:

 1. انتخاب مبدا و مقصد با استفاده از نقشه به صورت دقیق
 2. انتخاب مبدا و مقصد با استفاده از جستجوی آدرس (autocomplete)
 3. مشاهده‌ی خودروهای اطراف روی نقشه و تعداد آن‌ها
 4. امکان انتخاب پرداخت نقدی و اعتباری پیش از سفر
 5. امکان پرداخت اینترنتی و سیستم کیف پول
 6. محاسبه‌ی هوشمند کرایه قبل از درخواست
 7. امکان دعوت دوستان و گرفتن اعتبار رایگان برای کاربران
 8. امکان مشاهده‌ی سفر‌ها و تراکنش‌های مالی پیشین
 9. ارسال نظر به راننده
 10. سیستم مرکز sms جهت مطلع ساختن کاربر از رخداد‌های سفر
 11. مشاهده‌ی اطلاعات کامل خودرو و راننده قبل از سفر
 12. محاسبه‌ی زمان تقریبی رسیدن خودرو تا مکان مورد نظر مسافر
 13. انتخاب تاکسی بر اساس نزدیکی و الگوریتم بیشترین زمان انتظار
 14. استفاده از نقشه‌ی بروز و هوشمند گوگل
 15. سیتم ردیابی خودرو و مشاهده‌ی نزدیک شدن آن به صورت لحظه‌ای (و زمان باقی مانده تا رسیدن)
 16. امکانات تماس کاربر با رانندگان تاکسی آنلاین سیتاک بعد از تایید سفر
 17. مطلع ساختن مسافر از تمامی رخداد‌های ممکن برای یک سفر

چرا تاکسی آنلاین سیتاک؟

استارتاپ تاکسی آنلاین سیتاک تمامی تلاش خود را انجام داده‌است تا با ارائه‌ی خدمات ویژه و کارا حمل و نقلی آسان را برای کاربران خود فراهم آورد. نرم‌افزار تاکسی انلاین سیتاک از ویژگی‌های برخوردار است که امکان ارائه این خدمات را توسط این سامانه به کاربران بسیار آسان کرده‌است. در این قسمت شما را با دلایلی که سبب ایجاد سفری ایمن و راحت توسط این سامانه می‌شود، آشنا می‌سازیم.

 1. امنیت بالا: قابلیت ردیابی و به اشتراک‌گذاری سفرها در این سامانه و همچنین وجود اپراتور بین راننده و مسافر از تدابیری است که این استارتاپ جهت تامین امنیت هر چه بیشتر کاربران خود اندیشیده است.
 2. صرفه‌جویی در زمان و هزینه: سیتاک در استخدام رانندگان خود تلاش کرده‌است کسانی را برای این حرفه برگزیند که شناخت کافی به شهر و شغل خود داشته باشند. همچنین با استفاده از تکنولوژی‌های به کار رفته در نقشه اپلیکیشن راننده آنها به خوبی می‌دانند از چه مسیرهایی روند که کم ترافیک باشد. رعایت این موارد در هزینه‌های بسیاری صرفه‌جویی کرده‌است.
 3. رابط کاربری آسان: نرم‌افزار تاکسی اینترنتی سیتاک به گونه‌ای طراحی و پیاده‌سازی شده‌است که متناسب با هر نوع کاربری می‌باشد. بنابراین تمامی کاربران در هر سن و شرایطی که هستند میتوانند به راحتی در هر کجای شهر که هستند، درخواست تاکسی به صورت آنلاین دهند.

چرا باید آژانس‌های سنتی را آنلاین کرد؟

با توجه به مینیمال شدن زندگی‌ها و رفع نیاز افراد توسط اینترنت و تکنولوژی دیگر تاکسی‌های تلقنی و آژآنس‌ها نمی‌توانند با تکیه بر روش سنتی خود انتظار بقا و ماندن در بازار این کسب و کار را داشته باشند. حضور تاکسی‌های اینترنتی و محبوبیت آنها به خاطر نقص‌هایی بود که در سفرهای با تاکسی تلفنی‌ها وجود داشت و برای همین در زمان اندکی طرفداران زیادی را پیدا نمود. بنابراین توصیه ما به کسانی کهب در این کسب و کار همچنان باقی مانده‌اند ولی نمیدانند که چگونه خود را از این رکورد نجات دهند، این است که به سوی آنلاین شدن روی آوردند.

بیشتر بدانید: چگونه تاکسی تلفنی خود را اینترنتی کنیم؟!

نصب رایگان آپدیت‌های ویژه نرم‌افزار تاکسی آنلاین سیتاک

سیتاک هم همچون دیگر استارتاپ‌ها با یک سری امکانات و ویژگی‌های اصلی شروع به کار کرده است. همانطور که قبلا هم در مقالات قبلی بیان کرده‌ایم استارتاپ‌ها نمیتوانند به نسخه اولیه نرم‌افزار خود تکیه کنند. با اینکه آنها هم در بستر اینترنت قرار گرفته‌اند اما باید برای باقی ماندن در این بازار خلاقیت و نوآوری به خرج دهند و هر از گاهی با آپدیت نرم‌افزار خود امکان جدیدی را در اختیار کاربران خود قرار دهند و حرفی برای رقابت با رقبای خود در این زمینه داشته باشند. یعنی به صورت شفاف بیان کنند چرا باید از اپلیکیشن آنها برای درخواست‌های سفر خود استفاده کنند؟

خوشبختانه سیتاک به این مهم بسیار توجه دارد و هر بار با آپدیت برنامه‌ی خود امکانات بیشتری را در اختیار مسافران قرار می‌دهد که تا آنجایی که امکان دارد سفر خود را به بهترین شکل ممکن سپری کنند. آپدیت‌های ویژه نرم‌افزار تاکسی اینترنتی سیتاک کاملا رایگان در اختیار مسافران قرار می‌گیرد. یعنی کاربران به نصب نسخه جدید و جایگزینی آن با نسخه پیشین می‌توانند از خدمات جدید این استارتاپ استفاه نمایند.

استارتاپی از جنس تاکسی اینترنتی طاهاتک

امروزه ایده‌ی تاکسی اینترنتی شبیه اسنپ یکی از پرسودترین و بهترین ایده‌ها برای کارآفرینی است. بنابراین افراد بسیاری به دنبال راه‌اندازی کسب و کار جدیدی در این زمینه هستند. و یا شاید هم تاکسی تلفنی‌ای داشته باشند که با ورود تاکسی‌های آنلاین با رکورد جدی روبرو شده باشند و اکنون به فکر آنلاین کردن خود افتاده‌اند. حالا فرقی ندارد که افراد با چه هدفی به فکر راه‌اندازی استارتاپ تاکسی اینترنتی هستند، چیزی که در اینجا مهم است این است که آنها نیازی جدی به داشتن نرم‌افزار و اپلیکیشنی با کیفیت برای ارائه خدمات خود دارند.

طاهاتک با توجه به برخورداری از دانش تخصصی و قنی به خوبی از نیازهای این بازار آگاه است و نرم‌افزاری را برای پیاده‌سازی این استارتاپ‌ها طراحی و پیاده‌سازی نموده‌است که قابل رقابت با تمونه‌های مشابه ایرانی است. این را هم خوب میدانیم که برای حضور در این بازار رقابتی و رقابت با آنها نیاز به بستری داریم که حداقل کمتر از رقیبان خود نباشد. برای آشنایی بیشتر با نرم‌افزار تاکسی اینترنتی طاهاتک می‌توانید با شماره‌های زیر در تماس باشید:

031-31315775

09032033400

 

 

 

 

 

4/5 ( 1 نظر )