پنج‌شنبه‌های رایگان

تا حالا به این فکر کرده‌اید، چگونه میتونید یک  کارآفرین باشید؟ یا ایده‌ای در سر دارید که فکر می‌کنید اگر پیاده‌سازی شود، زندگیتان از این رو به اون رو می‌شود ولی نمی‌دانید از کجا شروع کنید؟

شرکت دانش بنیان طاهاتک، به عنوان مرکز مشاوره استارتاپ جهت حمایت از کسب و کارهای نوپا هر پنج‌شنبه مشاوره رایگان راه‌اندازی استارتاپ  در اختیارتان قرار می‌دهد. در این جلسات شما با بیان نیازها و دغدغه‌های خود در صدد رفع معضلات خود برای راه‌اندازی استارتاپ خود می‌پردازید.

پنج شنبه‌های رایگان

بازارهایی برای اولین قدم‌ کارآفرینی

شاید شما بازارهای دیگه‌ای می‌شناسید که بنظرتون پول‌سازتر هستن!!! شما می‌توانید این بازارها را به ما معرفی کنید تا باهم به تحلیل و بررسی بپردازیم.
همه روزه می‌تونید با مشاورای ما در ارتباط باشید اما جلسات مشاوره رایگان ما فقط در روزهای پنج‌شنبه برگزار می‌شود و اولویت با کسانی است که زودتر در جلسات اجرای استارتاپ‌های ما ثبت‌نام می‌کنند.
برای ثبت‌نام همین‌حالا اسم و فامیل، شهر و نوع بیزنس خودتونو واتس‌اپ کنید تا باهاتون تماس بگیریم.
۰۹۰۳۲۰۳۳۴۰۰
۰۳۱۳۱۳۱۵۷۷۵

مراحل دریافت مشاوره رایگان استارت اپ

مراحل دریافت مشاوره‌های استارتاپی ما به این صورت است که شما باید در مرحله‌ی اولیه جهت دریافت خدمات استارتاپی طی تماس با مشاورین ما ثبت‌نام نمایید. طی این ثبت‌نام باید تمامی اطلاعاتی که مشاورین ما از شما می‌خواهند را به صورت کامل در اختیارشان قرار دهید. پس از دریافت اطلاعات لازم شما در لیست اولویت‌های ثبت‌نامی ما قرار می‌گیرید. پس از بررسی‌های لازم مشاورین ما زمان تعیین شده را به شما اعلام و در روز معینی جلسه‌ای برای مشاوره راه‌اندازی کسب و کار شما را ارائه می‌دهند. نیم ساعت قبل از زمان معین باید در کارگاه حضور داشته باشید.