نرم افزار حمل و نقل آنلاین ، نرم‌افزاری است که در آن امکان حمل و نقل کالاها را در بستر اینترنت فراهم می‌آورد. حمل و نقل اینترنتی موضوعیست که این روزها مورد توجه بسیاری از افراد که قصد انتقال وسایل و کالاهای خود را از مکانی به مکان دیگر دارند، قرار گرفته است. یعنی بدین صورت که کاربران این سامانه می‌توانند با انتخاب مبدا و مقصد و نوع کالای انتقالی، درخواست خود را جهت فرستادن آن در کوتاه‌ترین زمان ممکن ثبت نمایند. در این نوشته به بررسی نرم افزار باربری اینترنتی می‌پردازیم.
نرم افزار حمل و نقل اینترنتی

مزایای اپلیکیشن حمل بار

استفاده از اپلیکیشن باربری اینترنتی همانند دیگر استارتاپها دارای مزایای ویژه ای است که مورد توجه تعداد زیادی افراد در سطح جامعه قرار گرفته است. از جمله مزایای استفاده از سامانه حمل و نقل هوشمند می‌توان به مواردی از جمله:
صرفه‌جویی در زمان و هزینه: کاربران این سامانه می‌توانند تنها با چند کلیک درخواست فرستادن مرسوله‌های خود را ثبت نمایند و با کمترین هزینه کالاهای خود را به سمت مقصد مورد نظر ارسال نمایند.
اطمینان از سالم رسیدن مرسوله: پس از آنکه مرسوله به مقسد رسید، پیغامی برای فرستنده جهت اعلام سالم ماندن مرسوله فرستاده می‌شود. همچنین مشاهده مسیر راننده و آگاهی از روند انتقال به کاربران این اطمینان رامی‌دهد که سلامتی کالای مرسوله خود را میتوانند به صورت زنده رصد کنند.
مسیریابی انلاین: کاربران میتوانند با استفاده از نقشه مسیر تعبیه شده در درون سامانه حمل و نقل آنلاین مسیر رانندگان را به صورت آنلاین و زنده مشاهده نمایند و از مکان آنها آگاهی پیدا کنند.
درخواست چند مقصد: اگر کاربر چندین مرسوله برای ارسال داشته باشد میتواند از سرویس چند مقصد در این نرم افزار استفاده نماید و بدون هیچ نگرانی‌ای کالاهای خود را به چند مقصد ارسال نماید.
ارتباط با پشتیبانی: در نرم افراز حمل و نقل آنلاین بخشی تحت عنوان پشتیبانی تعبیه شده است که کاربران و فرستندگان می‌توانند از طریق آن با پشتیبانان در تماس باشند و کلیه نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را در کوتاه‌ترین زمان با آنها در میان بگذارند.

اپلیکیشن حمل و نقل

اپلیکیشن حمل و نقل راهکاری مناسب برای آن دسته از شرکت‌هایی است که در زمینه حمل و نقل هر نوع کالایی فعالیت می‌کنند و با توجه به شرایط و استقبال شدید مردم جامعه از دنیای اینترنت تمایل دارند خدمات حمل و نقل خود را در بستر اینترنت ارائه دهند. اینگونه علاوه بر مشتریان سنتی خود کاربران اینترنتی زیادی نیز پیدا می‌کنند. البته این نرم افزار فقط مختص به این شرکت‌ها نیست. شاید افرادی باشند که به دنبال راه‌اندازی استارتاپ و کسب و کاری باشند. در این صورت میتوانند با خرید اپلیکیشن حمل و نقل آنلاین استارتاپ خود را در زمینه حمل کالا به صورت اینترنتی راه‌اندازی و اجرا نمایند.
اپلیکیشن تاکسی اینترنتی، باربری آنلاین، پیک موتوری و دوچرخه از جمله اپلیکیشن‌های حمل و نقل هستند که امکان انتفال افراد و مرسوله‌ها را به صورت آنلاین فراهم می‌کند. در واقع این نوع اپلیکیشن انواع مختلفی دارد که میتواند با همان امکانات اما با جامعه هدف متفاوت طراحی و پیاده‌سازی شوند.

باربری اینترنتی ، نرم افزار حمل و نقل آنلاین

باربری اینترنتی، سامانه حمل و نقل هوشمندی است که در آن امکان ارسال اینترنتی مرسوله‌های برای کاربران فراهم می‌شود. یعنی به این صورت که کاربران می‌توانند با دانلود و نصب این سامانه درخواست خود را با تعیین مبدا و مقصد در سریع‌ترین زمان ممکن و با قیمتی ویژه و منحصر به فرد ثبت نمایند و منتظر رسیدن رانندگان جهت با زدن مرسوله‌ها بمانند. تخمین زمان رسیدن رانندگان و کالا به مقصد، همچنین مشاهده زنده‌ی مسیر رانندگان در حین انتقال کالا از جمله ویژگی‌هایی است که سامانه حمل و نقل آنلاین در اختیار کاربران قرار میدهد.
اپلیکیشن حمل و نقل آنلاین

امکانات اپلیکیشن حمل بار

اپلیکیشن حمل بار و باربری آنلاین از امکانات زیادی میتواند برخوردار باشد که به تناسب نوع درخواست مشتریان متفاوت است. در این قسمت به بررسی مهم‌ترین و اصلی‌ترین امکانات نرم افزار حمل و نقل آنلاین می‌پردازیم. این اپلیکیشن در چندین نسخه که شامل اپلیکیشن اندروید، آی او اس، پنل مدیریتی، پنل سازمانی و دیسپچر است،طراحی و پیاده‌سازی می‌شود. اما از جمله امکانات این سامانه:
پرداخت آنلاین: هزینه حمل و نقل کالاها می‌تواند از طریق اپلیکیشن و توسط درگاه‌های بانکی پرداخت شود.
رزرو سرویس: کاربران می‌توانند با استفاده از این امکان، کلیه سرویس‌های خود را از چند روز قبل رزرو کنند.
مسیریابی رانندگان باربری: با استفاده از نقشه تعبیه شده در نرم افزار فرستندگان مرسوله قادر به ردیابی رانندگان و آگاهی از وضعیت ارسال کااهای خود هستند.
نظرسنجی: کاربران می‌توانند از طریق این بخش با پشتیبانان در ارتباط باشند و کلیه نظرات و پیشنهادات خود را با آنها در میان بگذارند.
ثبت سرویس‌های مختلف: نوع سرویس مورد نظر اعم از چند مقصده، پیک موتوری، باربری با کامیون یا وانت از طریق این قسمت انتخاب می‌شود.
پنل کاربری: کاربران می‌توانند با ورود به پنل کاربری خود نه تنها گزارشی از تراکنشات و درخواست‌های خود داشته باشند بلکه اطلاعات خود را ویرایش نمایند.
تماس درون برنامه‌ای: این قابلیت امکانی را برای کاربران و رانندگان فراهم می‌آورد که تنها با کلیک بر روی دکمه تماس با شخص مربوطه از طریق اپلیکیشن تماس بگیرند و با آنها در ارتباط باشند.

سامانه حمل بار

گشترش علم و تکنولوژی سبب ایجاد موضوعی مهم شد که تحت عنوان حمل و نقل هوشمند در بین آحادی از افراد جامعه شناخته شد. حمل و نقل هوشمند به این معنا است که کلیه حمل و نقل‌ها چه کالا و چه افراد به صورت اینترنتی و تنها با چند کلیک انجام شود. سامانه حمل بار نیز از دیگر موضوعاتی بود که حول محور حمل و نقل هوشمند به وجود آمد. آنگونه که توانست با توجه به مزایایی که برای افراد فراهم می‌آورد در کوتاه‌ترین زمان طرفداران بسیاری رو جذب خود کند و نظر بسیاری از کارافرینان را به سمت خود جلب نماید.

اپلیکیشن باربری بین شهری

اپلیکیشن باربری اینترنتی برای انواع مختلفی از حمل و نقل طراحی و پیاده‌سازی شده است. از جمله استفاده از این اپلیکیشن برای حمل و نقل مرسوله و کالاهایی است که بین شهرها جابه جا می‌شود. یعنی کاربرا می‌توانند با انتخاب مبدا از روی نقشه و مقصد که شهری دیگر است درخواست خود را جهت انتقال مرسوله ثبت نمایند و به آسانی کالای خود ر ا به مقصد مورد نظر با کمترین هزینه‌ها ارسال نماید.
نرم افزار حمل و نقل اینترنتی

اپلیکیشن اعلام بار

زمانی که کاربران درخواست حمل بارهای خود را از طریق نرم افزار حمل و نقل آنلاین ثبت می‌کنند. رانندگان از طریق اپلیکیشن اعلام باری که در اختیار آنها قرار داده می‌شود، میتوانند کلیه بارهای درخواستی را بررسی و در صورت تمایل قبول کنند. پس از دریافت اعلامیه‌های لازم جهت ارسال بار باید طی زمانی که از طریق نرم افزار حمل و نقل آنلاین در اختیار آنها قرار می‌گیرد، درب منزل حاضر باشند و مرسوله‌ها را بار بزنند. سپس آماده تحویل آن در مقصد شوند و سفر خود را آغاز نمایند.

حمل کالا توسط نرم افزار حمل و نقل آنلاین

حمل کالا از نقطه‌ای به نقطه‌ی دیگر یکی از معضلاتی بود که مشکلات و نگرانی‌های بسیاری را برای افرادی که به صورت مستمر باید کالا یا باری را انتقال میدادند، بود. هزینه‌های سنگین و نبود نیروهای کارآمد باربری و سخت پیدا کردن آنها از جمله مشکلاتی بود که متوجه این نیاز روزمره آحادی از افراد جامعه بود. سرانجام با پیدایش و گسترش حمل و نقل آنلاین، این دغدغه‌ها و مشکلات حمل کالا به پایین ترین حد ممکن رسید تا جایی که توانست نظربسیاری از افراد را به سمت خود جلب کند. با این اوضاف دیگر نگرانی‌های افراد به هنگام ارسال بار خود توسط اپلیکیشن حمل و نقل اینترنتی به حداقل مقدار ممکن رسید!
مطلب پیشنهادی: در مورد ساخت اپلیکیشن کارواش اینترنتی بیشتر بدانیم.

سامانه حمل و نقل آنلاین

نرم افزار حمل و نقل آنلاین میتواند دارای امکانات متفاوتی باشد. اما تمامی این نرم افزارها در یک اصل مشابه هستند و آن هم این است که امکاناتی را در خود داشته باشند که بتوانند درخواست ارسال بار را از مبدا به مقصد مهیا سازند. این اپلیکیشن به تناسب نوع و تعداد قابلیت‌ها میتواند از هزینه‌های متفاوتی برخوردار باشد. همچنین توسعه این سامانه در روزهای اتی نیز امکان پذیر است. جهت دریافت مشاوره رایگان در خصوص سفارش و خرید این نرم افزار میتوانید بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

نرم افزار حمل و نقل آنلاین

شرکت‌های نرم‌افزاری بسیاری در ایران هستند که کار ساخت و طراحی نرم افزار حمل و نقل آنلاین را انجام می‌دهند. به هنگام خرید و سفارش اپلیکیشن باربری اینترنتی به 2 نکته مهم باید توجه داشته باشید. یک اینکه اپلیکیشن از امکانات و قابلیت‌های مناسب و ویژه‌ای برخوردار باشد تا بتواند تمامی آنچه که کاربران برای ارسال بار خود نیاز دارند را تنها با چند کلیک در کوتاه‌ترین زمان در اختیارشان قرار دهد و دوم اینکه نرم افزار از کیفیت و امنیت بالایی برخوردار باشد. جهت دریافت مشاوره رایگان در مورد اپلیکیشن باربری اینترنتی طاهاتک میتوانید با مشاورین ما در تماس باشید.

همین حالا با ما تماس بگیرید

 

4/5 ( 1 نظر )