ساعت کاری ۰۸:۰۰-۱۸:۰۰

شهرک علمی تحقیقاتی صفه اصفهان

31315775 – ۰۳۱ – 09174340218

new

سئو در اصفهان

مقوله سئو در اصفهان این روزها به یازار دافی برای سودجوبان مبدل شده است. فده ای که اطلاعات چندانی از سئو و یا آموزش سئو در اصفهان ندارند و به این دست کار ها روی می آورند بسیار زیاد هستند.

گفتیم آموزش سئو بگذارید کمی هم در مورد ایم موضوع صحبت کنیم.

آموزش سئو در اصفهان

مقوله ای منحصر به فرد که این روزها استقبال به نظیری از آن بخاطر درآمد زایی بی شمارش شده است آموزش سئو در اصفهان است. این دو موضوع با هم سئو در اصفهان و آموزش سئو در اصفهان در کنار همدیگر می توانند بازوی قدرتمندی در پیروزی یک فرد به حساب بیایند.

خرید سنگ

انتخاب و خرید سنگ برای هر سازنده و معمار یکی از سخت ترین مراحل ساختمان سازی است. و همواره سازندگان و معماران در مرحله خرید سنگ دچار سردرگمی خواهند شد. سنگ ها از دل طبیعت استخراج و فرآوری میگردند و انسان نمیتواندهیچگونه تغییری در ظاهر سنگ ایجاد نماید. همیشه من با کلمه تولید سنگ با مخاطبان و مشتریان مشکل داشته ام و سعی کرده ام که بفهمانم سنگ تولید نمیشود بلکه فرآوری میگردد و ما در معدن سنگ را استخراج و در کارخانه های سنگبری با برش و فرآوری های گوناگون از قبیل ساب، تیشه، آنتیک، چرمی و … روی آن انجام میدهیم. سنگ ها در طول میلیون ها سال تشکیل شده اند و نمیتواند بافتی کاملا هماهنگ و یکنواخت داشته باشد. بنده همیشه این مثال را میزنم که سنگ مانند اثر انگشت مشابه ندارد.

بنابراین در هنگام خرید سنگ ما باید توقع یک متریال از دل طبیعت را باید داشته باشیم و اتفاقا یکی از زیبایی های سنگ های طبیعی بافت ناهمگون آن است. و نباید انتظار و توقعمان سرامیکی باشد در حالیکه صنعت کاشی و سرامیک سازی از طرح و بافت سنگ های طبیعی الهام گرفته  و کاشی و سرامیک هایی که بافتی مشابه سنگ دارند به مراتب قیمت بالاتر و مشتریان بیشتری دارند.

سنگ های طبیعی از کانی های مختلفی تشکیل شده اند و هر کدام از آنها کاربرد متفاوتی دارند و با توجه به ویژگی فیزیکی و شیمیایی هر سنگ شامل مقاومت فشاری ، ثبات رنگ، جذب آب و ویژگی های ظاهری مناسب مکان و فضای خاصی است. لذا در هنگام خرید سنگ باید به فضای مورد استفاده از قبیل نمای ساختمان، دیوار راه پله ، سنگ پله، کف فرش واحد مسکونی، کف فرش محوطه و … دقت نمود. به عنوان مثال سنگ تراورتن بعنوان سنگ نما گزینه مناسب است ولیکن جهت سنگ کف واحد مسکونی مناسب نیست.

نکاتی که باید در هنگام خرید سنگ باید به آن توجه نمود.

برج خنک کننده

این مورد هم کما این که پیش تر هم در موردش صحبت کرده بودیم کار دشواری است. انواع مختلقی از برج خنک کننده وجود دارند اعن از برج های خنک کننده گالوانیزه و فایبرگلاس و بتنی. شرکت تنام سپاهان یکی از بهترین های این مورد در جهان است.

جداسازی روغن از آب

یکی دیگر از کارهایی که شاهد هستیم این روزها بسیار حساس است مبحث جداسازی روغن از آب می باشد که جساسیت آن این روزها بیشتر به چشم می آید. قطها شزکت پویا آب رستاک یکی از بهترین مورد ها برای اجرای این پروژه می باشد.

قیمت آهن

قیمت تیرآهن در معاملات بازار قیمت آهن یکی از کالاهای مرتبط با بورس در هر هفته باتوجه به قیمت مواد اولیه آهن، اعلام می گردد قیمت آهن در بازرگانی آهن امروز باتوجه به واسطه نبودن این شرکت قابل رقابت با بنگاه های بزرگ آهن در سطح کشور می باشد.

خرید سنگ تراورتن

ویژگی های سنگ تراورتن

سنگ تراورتن جزء دسته سنگ های رسوبی است که از ته نشین شدن ذرات معلق در چشمه های آبگرم بوجود می آید. مقاومت بالا در برابر نا ملایمات جوی، طرح و رنگ های زیبا، ثبات رنگ، ساب پذیری عالی، قابلیت ابزار خوری و چسبندگی خوب با ملات از ویژگی های سنگ های تراورتن است. تراورتن به دلیل ته نشین شدن تدریجی بصورت لایه لایه تشکیل میشود و متناسب با جهت برش بصورت بی موج و موج دار برش و فرآوری میگردد. سنگ های تراورتن بی موج به لحاظ ساختاری مقاومت بیشتری دارند. در هنگام انتخاب و خرید سنگ تراورتن باید به نکات زیر توجه نمود.

  1. میزان تخلخل سنگ تراورتن

میزان تخلخل سنگ تراورتن عامل بسیار مهمی در تشخیص کیفیت آن است، به نحوی که هر چه قدر میزان خلل و فرج سنگ بیشتر باشد سنگ تراکم کمتری دارد و به مراتب قیمت کمتری خواهد داشت. سنگ های تراورتن تراکم بالا تخلخل کمتری دارند و از کیفیت بالاتری برخوردار هستند. معمولا سنگ های تراورتن بوسیله مواد رزین و اپوکسی بتونه و پر خواهند شد. کیفیت و جنس این پرکننده ها تاثیر زیادی بر روی کیفیت ساب و براقیت سنگ خواهد داشت.

سنگ های تراورتن اغلب بصورت طولی و بعضا اسلب با ضخامت 2 سانتی متر فرآوری میگردند. سنگ تراورتن بیشتر در نمای ساختمان استفاده میگردد و سنگ نما باید بمنظور جدا نشدن از نما اسکوپ شود و جهت اسکوپ کردن سنگ ضخامت مورد نیاز 2 سانتی متر است. بنابراین در هنگام خرید سنگ نما به ضخامت سنگ توجه نمایید که کمتر از 2 سانتی متر نباشد.

سنگ تراورتن بیشتر در نمای ساختمان استفاده میشود و بمنظور یکدست شدن نمای ساختمان باید سنگ مورد نیاز نمای خود را بصورت یکجا خریداری نمایید. زیرا ممکن است در ادامه کار سنگ مورد نیاز کمی تغییر رنگ داشته باشد و نمای شما دو رنگ شود. بنابراین توصیه میگردد در هنگام خرید سنگ نما، سنگی را انتخاب نمایید که متراژ مورد نیاز شما موجود باشد و یا ذخیره معدنی بالایی داشته باشد.

قیمت نبشی

1 ) قیمت نبشی پرسی : این نبشی ابتدا به صورت ورق تهیه شده و در ابعاد مختلف در عرض ورق خم 90 درجه شده و به نبشی تبدیل میشود .
2 ) قیمت نبشی فابریک : در خط تولید کارخانه از ابتدا به صورت خم شده خارج میگردد ، نبشی بوسیله دو عدد در ضخامت و اندازه بالها از یکدیگر مجزا میگردند .
نبشی نورد گرم در شرکت سهام ذوب اهن اصفهان تولید شده و قیمت نبشی در ایران بیشتر بر اساس قیمت نبشی ذوب آهن اصفهان قیمت گذاری میگردد .

خرید سنگ مرمریت

ویژگی های سنگ مرمریت

مرمریت جزء سنگ های رسوبی و دگرگونی است که تحت فشار و حرارت تشکیل یافته اند. سنگ های مرمریت بدلیل وجود رگه های آهکی و خاکی در برابر ناملایمات جوی ناپایدارند. و به همین دلیل سنگ مرمریت عمدتا در داخل ساختمان مورد استفاده قرار میگیرد. سرما، گرما، باد، آب و نور خورشید باعث تخریب سنگ های مرمریت میگردد. این میزان تخریب بسته نوع سنگ متفاوت است.

تخلخل کم، مقاومت بالا، ساب پذیری عالی و تنوع رنگی زیاد از ویژگی های سنگ مرمریت هستند که این سنگ را به یکی از گزینه های اصلی در سنگفرش واحد های مسکونی قرار داده است. در هنگام خرید سنگ مرمریت باید به نکات زیر دقت نمود:

  1. میزان جذب آب سنگ مرمریت

سنگ های مرمریت آهکی هستند ولی میزان آهک آنها با هم متفاوت است بنابراین بسته به فضای مورد استفاده سنگ مرمریت باید به میزان جذب آب سنگ دقت کرد. مرمریت هایی که جذب آب بالایی دارند غالبا در سنگفرش استفاده نمیشود زیرا میزان لک پذیری آنها بالاست.

عدم وجود عیوب سطحی مانند تخلخل، لب پریدگی، بد سابی و نداشتن رگه های ناخالصی و هوازدگی سنگ

  • سورت دقیق و یکنواخت سنگ

سنگ مرمریت باید حداقل بازی رنگ را داشته باشد بطوریکه بعد نصب سنگ قطعه ای از سنگ خود را از بقیه سنگ ها جدا نکند

  •  برش دقیق سنگ مرمریت

سنگ مرمریت اغلب بصورت تایل و یا اسلب برش داده میشود و باید برش های دقیق و گونیا داشته باشد که پس از نصب باعث ایجاد بند نگردد.

قیمت ناودانی

در این سایت قیمت ناودانی تبریز بارگیری از کارخانه و قیمت ناودانی تبریز بارگیری از انبار آهن امروز روزانه به روز رسانی شده و در دسترس همگان قرار دارد و قیمت ناودانی تبریز را از سایت ما دنبال کنید .

قیمت ورق فولادی

مهمترین عوامل در قیمت ورق فولادی کارخانه ضخامت و ابعاد می باشد لذا قیمت ورق فولادی دارای دامنه قیمت فراوان میباشد قیمت ورق سیاه ۲ میل در بازرگانی آهن امروز یکی از مهم ترین قیمتها ورقه‌های سیاه قیمت ورق سیاه ۲ میل می باشد به آن به دلیل فراوان کاربردهای ورق سیاه ۲ میل در صنعت است قیمت ورق فولادی میل شامل قیمت ورق سیاه ۲ میل فولاد مبارکه قیمت ورق سیاه ۲ میل اهوازی و قیمت ورق سیاه ۲ میل گیلان است قیمت ورق آهن سیاه در صنعت ایران قیمت ورق آهن سیاه دارای اهمیت فراوان می باشد لذا قیمت ورق آهن سیاه ضخامت ورق آهن سیاه بیشتر باشد معمولاً دارای قیمت نازل تر است و هرچه ضخامت ورق آهن سیاه کمتر باشد قیمت ورق آهن سیاه معمولا بیشتر است قیمت ورق آهن سیاه در این سایت به صورت کامل روزانه قیمت‌گذاری می‌شود .

خرید سنگ گرانیت

ویژگی های سنگ گرانیت

گرانیت جزء سنگ های آذرین با منشا آتشفشانی است که از مقاومت و سختی بالایی برخوردار میباشد. سنگ گرانیت بسیار سخت برش است و هزینه های فرآوری این سنگ نسبت به سایر سنگ های ساختمانی بیشتر است. از ویژگی های سنگ های گرانیت میتوان به مقاومت بالا، جذب آب پایین و یکنواختی آن اشاره کرد. سنگ های گرانیت در نمای ساختمان و کف سازی ساختمان استفاده میشود. سنگ گرانیت در سنگفرش بسیار سر است و به همین منظور و جلوگیری از سر خوردن طی فرآیندی عملیات فلیم، بوش همر سعی در افزایش اصطکاک سطح سنگ مینمایند. در هنگام خرید سنگ گرانیت به نکات زیر دقت نمایید.

  1. سورت دقیق و یکنواخت سنگ

سورت دقیق و یکنواخت سنگ و عدم وجود رگه و غده های مشکی  به طوری که سورت های مرغوب عاری از لکه و هاله های مشکی و سفید است.

سنگ های گرانیت بسیار سخت برش هستند بنابراین به منظور جلوگیری از ایجاد بند در که و بدنه ساختمان میبایست برش سنگ دقیق و همچنین سنگ ها لب پر و شکسته نباشد.

سنگ های گرانیت بدلیل جذب آب پایین و سطح صاف پشت سنگ چسبندگی خوبی با ملات ندارند و میبایست بمنظور جلوگیری از جداشدن سنگ از کف یا نمای ساختمان آنرا اسکوپ کرد. بنابراین سنگ گرانیت باید ضخامت مناسب برای اسکوپ را داشته باشد.

قیمت قوطی و پروفیل

قیمت قوطی و پروفیل جوش پذیر :
پروفیل های مربع و مستطیل : این پروفیلها در بازار به نام قوطی بیشتر شناخته شده هستند که ابعاد آن از 10*10 تا 100*100 تولید میشود ضخامت این قوطی ها معمولا از 2 میلی متر شروع میشود تا نهایت 4 و در مواردی 5 میلی متر نیز تولید میشود . در این پروفیل ها جهت اتصال از جوش استفاده میشود .

قیمت قوطی و پروفیل مبلی :
این پروفیلها به دلیل نازک بودن آن که معمولا از 7 میلی متر شروع و نهایت 5/1 تولید میشود بیشتر در ماشین سازی و مبلمان های اداری و خانگی مصرف شده و جهت اتصال آنها از پیچ و مهره استفاده میشود .

قیمت قوطی و پروفیل ستونی :
این نوع مقطع در دسته ی قوطیهای مستطیل و مربع قرار داشته و به دلیل بالا بودن ابعاد آنها که در … 120*120 تا 140*140 میباشد به عنوان ستون در ساختمان سازی از آنها استفاده میگردد معمولاٌ وزن قوطی 14 بین 150 کیلوگرم تا 200 کیلوگرم میباشد .

خرید سنگ چینی

سنگ کریستال یا سنگ چینی یکی از سنگ های دگرگونی و آهکی است که بلورهای ریز آن در سطح سنگ نمایان است. علت نام گذاری این سنگ در ایران به نام سنگ چینی بعلت صدای ظرف چینی موقعی که به آن ضربه میزنیم و ربطی به کشور چین ندارد. سنگ چینی تشکیل شده از کانی های کربنات کلسیم، پتاسیم، منگنز و سدیم است. سنگ چینی خالص سفید است و وجود ناخالصی های کربن ، کلراید و هماتیت موجب تغییر رنگ آن به خاکستری، سیاه، زرد و صورتی و … میگردد. ویژگی خاص سنگ چینی جذب آب پایین، تخلخل کم و چسبندگی مناسب با ملات میباشد. در هنگام خرید سنگ چینی باید به نکات زیر دقت نمود

  1. سورت دقیق و یکنواخت سنگ چینی

سورت دقیق و یکنواخت سنگ چینی و عدم وجود رگه های ناخالصی در سطح سنگ بطوری که ظاهر سنگ را تغییر ندهد.

سنگ چینی بیشتر در سنگفرش استفاده میشود بنابراین برش دقیق و گونیا بودن سنگ چینی باعث میگردد سنگ کف پس از نصب یکنواخت و زیبا بنظر برسد و بند ایجاد نشود.

سنگ چینی بسیار ترد و شکننده است و باید ضخامت مناسب داشته باشد.

سنگ چینی ساب پذیری خوبی دراد و چنانچه از ساینده های مرغوب استفاده شود ساب آئینه ای بخود میگیرد و زیبایی آن چند برابر خواهد شد.

قیمت ورق گالوانیزه

درخصوص ورق گالوانیزه باید توجه داشت که قیمت ورق گالوانیزه با توجه به سیکل تولید مشکل تر این ورق نسبت به ورق سیاه بالاتر می باشد .در بازار قیمت ورق گالوانیزه کاشان نسبت به ورق گالوانیزه شهرکرد و قیمت ورق گالوانیزه سایر کارخانجات از قیمت بالاتری برخوردار می باشد آن به دلیل کیفیت ورق گالوانیزه کاشان می باشد .

قیمت سیم آرماتوربندی

انواع سیم مفتولی سیاه :

1-قیمت سیم آرماتوربندی فابریک

2-قیمت سیم آرماتوربندی غیر فابریک

قیمت ورق رنگی

در خصوص قیمت ورق رنگی رنگ نقش مهمی را ایفا می‌کند لذا قیمت ورق رنگی با توجه به رنگ آن قیمت ورق رنگی قهوه ای نسبت به قیمت ورق رنگی آبی قرمز و نارنجی بالاتر میباشد قیمت ورق رنگی به صورت روزانه در سایت آهن امروز آپدیت می گردد . اینها مطالبی بود که در مورد قیمت ورق رنگی باید بیان می شد.

خرید سنگ مرمر

 سنگ مرمر جزء سنگ های آهکی دگرگونی است که از دیر باز در اماکن زیارتی و معابد و کاخ ها مورد استفاده قرار گرفته است. منشا تشکیل سنگ های مرمر و سنگ های تراورتن چشمه های آب گرم است که هرزمان آب این چشمه ها سریع سرد می شده است یک لایه سنگ تراورتن و زمانی که روند خنک شدن آب این چشمه ها به کندی صورت میگرفته است سنگ مرمر تشکیلمیشد که اصطلاحا به آن سنگ ترااونیکس می گویند. سنگ مرمر سفید خالص ترین سنگ مرمر است و وجود کانی های ناخالص همچون آهن، منیزیم موجب رنگی شدن سنگ مرمر میگردد. ویژگی منحصر بفرد سنگ مرمر نور گذر بودن آن است که این ویژگی باعث گردیده بسیاری از سازندگان از سنگ مرمر در طراحی و دکوراسیون ساختمان استفاده نمایند. از دیگر ویژگی های سنگ مرمر میتوان به ساب پذیری عالی و تخلخل کم آن است. مکان های لوکس و لاکچری مانند هتل ها، موزه، کاخ ها لابی ساختمان های مجلل موارد استفاده از سنگ مرمر میباشد. در هنگام خرید سنگ مرمر به نکات زیر توجه نمایید.

  1. سورت دقیق و یکنواخت سنگ مرمر

سنگ مرمر اغلب بازی رنگ بالایی دارد و استفاده از این سنگ در ساختمان زمانی زیباست که طرح و بافتی همگون داشته باشد.

سنگ های مرمر چنانچه در هنگام برش و فرآوری سنگ محاسبه شود و بصورت قرینه دوتایی (بوک مچ) و یا چهار تایی(فورمچ) فرآوری شود و کد گذاری شود میتواند یک تابلو نقاشی را به شما هدیه دهد.  البته باید توجه نمود که هنگام نصب سنگ مرمر دقت لازم بعمل آید.

سنگ مرمر ساب پذیری خوبی دارد و چنانچه از ساینده های مرغوب استفاده شود سنگ مرمر شبیه یک آیینه خود نمایی خواهد کرد.

خرید میلگرد

قبل  از خرید میلگرد لازم است ابتدا نیاز خود را بدانید و بسته به نوع کاربرد محصول مورد نظر را انتخاب کنید. در سایت آهن امروز  قیمت میلگرد فولاد مبارکه ، قیمت میگرد ذوب آهن ، قیمت میلگرد زاگرس و خرید میلگرد سایر کارخانه ها آورده شده است  که با مراجعه به قسمت هر کدام میتوانید قیمت ها را مشاهده نمایید.

فروش میلگرد

اصفهان در فروش میلگرد یکی از قدرت های کشور می باشد لذا فروش میلگرد اصفهان  قیمت میلگرد ذوب آهن اصفهان می باشد قیمت میلگرد اصفهان نسبت به سایر شهر ها بالاتر می باشد ولی از سوی مشتریان محترم قیمت میلگرد اصفهان هرچه بالاست و بیشترین مصرف را در کشور دارد فروش میلگرد بافق در استان یزد کارخانه میلگرد بافق بیشترین مصرف را دارد قیمت میلگرد بافق روزانه به روز رسانی می شود و مشتریان عزیز قیمت میلگرد بافق را در جدول مخصوص قیمت میلگرد بافق می‌توانند دنبال کنند .

قیمت ورق استیل

در بازرگانی آهن امروز قیمت ورق استیل اعم از قیمت ورق سیاه ، قیمت ورق استیل قیمت ورق اسید شویی و قیمت ورق رنگی با نازلترین قیمت در بازار عرضه میگردد.علت این مهم واسطه نبودن این شرکت در خصوص انواع ورق فولادی می باشد.

قیمت میلگرد فولاد مبارکه

اگر بخواهیم در مورد قیمت میلگرد فولاد مبارکه صحبت کنیم قطعا می توان در یافت که عوامل متعددی می توانند در تایین قیمت این محصول نقش داشته باشند.

کم یابی یا زیاد بودن این محصولات خود دلیل بر تایین قیمت میلگرد فولاد مبارکه می باشد.

قیمت میلگرد ذوب آهن

قیمت میلگرد ذوب آهن بنا به نوع محصول می تواند متفاوت باشد. این تفاوت ها عبارتند از:

ساده : بدون آج است و با نام A1 در صنعت معروف است به این دسته میلگردهای نرم نیز گفته میشود.

آجدار : که دارای برآمدگی و گسیختگی بیشتری نسبت به میلگردهای ساده بوده و مصارف متنوعی دارد. با نام های A2، A3 و   A4 شناخته میشوند.

تمام این عوامل می تواند در تایین قیمت میلگرد ذوب آهن دخیل باشد.

قیمت میلگرد زاگرس

قطعا قیمت میلگرد زاگرس هم می تواند علت های بسیاری داشته باشد. ولی قطعا باید به آنها توجه کنیم.

ما در دنیایی زندگی می کنیم که برای خیلی ها قیمت میلگرد زاگرس مهم است.

Call Now Buttonهم‌اکنون با ما تماس بگیرید