همه چیز در مورد خرید اپلیکیشن کارواش اینترنتی

خرید اپلیکیشن کارواش اینترنتی ، یکی از انتخابات پیش روی کارآفرینان است که با داشتن سرمایه‌ای کم می‌توانند به سود مناسبی در سال برسند. اما چرا راه‌اندازی کارواش اینترنتی می‌تواند گزینه مناسبی برای کارآفرینان باشد؟! نگاهی که به خیابان‌های اطراف خود بندازیم، به خوبی می‌فهمیم چقدر تعداد اتومبیل‌های تک‌سرنشین زیاد شده است.

این روزها داشتن اتومبیل‌های شخصی یکی از مهم‌ترین معیارها در زندگی افراد محسوب می‌شود. انگار که اگر ماشینی نداشته باشند از پس انجام کارهای خود برنمی‌آیند و از طرفی هم نبود وقت کافی و مشغلات روزانه باعث شده است آنها زمانی برای نظافت و پاکیزگی خودروهای خود نداشته باشند. همین افزایش تعداد خودروها در سطح زندگی شهری، سبب تزریق استارتاپ‌های زیادی درزمینه خودروها به جامعه شده است. کارواش اینترنتی، جزیی از همین استارتاپ‌هاست که این روزها طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است.

در این مقاله در مورد اینکه شما چگونه می‌توانید صاحب کارواش اینترنتی شوید، صحبت می‌کنیم. و به مواردی از جمله:

نحوه‌ی عملکرد کارواش اینترنتی چیست؟ بودجه لازم برای کارواش اینترنتی چه میزان است؟ اپلیکیشن کارواش اینترنتی چه خدماتی دارد؟ مزایای کارواش اینترنتی برای مدیران؟ مزایای کارواش اینترنتی برای کاربران؟چه قشری می‌توانند از آن استفاده کنند؟ چگونه بعد از خرید اپلیکیشن کارواش اینترنتی به سوددهی برسیم؟

درباره خرید اپلیکیشن کارواش اینترنتی

اپلیکیشن کارواش اینترنتی

قبل از آنکه به بررسی این استارتاپ و ایده‌هایی برای راه‌اندازی کارواش انلاین بپردازیم، باید این موضوع را کاملا برای آن دسته از افرادی که قصد راه‌اندازی چنین استارتاپی را دارند، بگوییم که شما در ابتدا نیاز به یک نرم‌افزار و یا همان اپلیکیشن برای ارائه خدمات خود در بستر اینترنت دارید. اما نه هر اپلیکیشنی! اگر بخواهید کار مادام‌العمری را داشته باشید و به مرور به سوددهی مناسبی برسید، باید اپلیکیشنی با کیفیت را تهیه کنید و مدام به فکر توسعه خدمات خود در آن باشید. پس برای خرید اپلیکیشن کارواش اینترنتی باید نهایت دقت را کنید. البته این را هم بدانید که این موضوع تمام قضیه نیست ولی مهم‌ترین است.

چرا امروزه کارآفرینان تمایل بیشتری به راه‌اندازی کارواش اینترنتی دارند؟

همانطور که در ابتدا هم به این نکته اشاره کردیم، این استارتاپ نیاز به هزینه زیادی جهت راه‌اندازی ندارد. یعنی جهت خرید اپلیکیشن کارواش اینترنتی پول چندانی لازم ندارید. بنابراین این استارتاپ، برای آن دسته از افرادی که همیشه برای راه‌اندازی کسب و کار اینترنتی خود مشکل تامین سرمایه را دارند،بسیار مناسب است. از طرفی هم اگر نیم نگاهی به اطراف خود داشته باشیم، میبینیم که در سالهای اخیر چقدر به تعداد خودروها در سطح شهراضافه شده است. روند افزایش تعداد خودروها و ترافیک‌های شهری زمینه نیاز به استارتاپ‌هایی چون کارواش انلاین را بیش از پیش پر اهمیت می‌کند. بنابراین این هم یکی از دلایلی است که کارآفرینان به سراغ پیاده‌سازی چنین استارتاپی می‌روند.

یکی از مزایای اصلی استارتاپ کارواش که در ادامه بیشتر با فواید آن آشنا می‌شویم، این است که مدیران می‌توانند خدمات خود را فراتر از شست و شوی خودرو ببرند. یعنی می‌توانند در اپلیکیشن کارواش اینترنتی خود خدمات و سرویس‌های دیگری از جمله مکانیکی در محل، تعویض روغن و سرویس‌دهی کامل در محل را از طریق سامانه خود ارائه دهد.

اپلیکیشن کارواش اینترنتی چه خدماتی دارد؟

خدماتی که یک اپلیکیشن کارواش اینترنتی ارائه می‌دهد، می‌تواند فراتر از درخواست شست و شو خودروها باشد ولی در این قسمت ما بیشتر به بیان خدماتی می‌پردازیم که قرار است این استارتاپ از طریق شست و شوی خودروها در اختیار کاربرانش قرار دهد. اپلیکیشن کارواش اینترنتی این امکان را به کاربران می‌دهد که درخواست خود را جهت نظافت خودرو در اپلیکیشن ثبت کنند و یا از قبل آن را رزرو کرده و زمانی که مایل هستند نیروها جهت شستن خودروی آنها در محل حضور داشته باشند، را مشخص کنند. ثبت این درخواست و ارائه گزارشات کاربران  به مدیریت هر چه بهترمدیران کمک می‌کند.

چه قشری می‌تواند از این اپلیکیشن استفاده کند؟

تمامی اقشار جامعه که برای شستن خودروهای خود نیاز به کارواش دارند، می‌توانند از این اپلیکیشن استفاده کنند. معمولا طراحی و پیاده‌سازی این نرم‌افزارها به گونه‌ایست که هر فردی با هر سطحی از دانش به راحتی بتواند با آنها کار کند. البته مدیران این سامانه می‌توانند برای جامع‌تر کردن امکانات خود از پنل دیسپچر استفاده کنند تا به درخواست سنتی مشتریان خود به صورت آنلاین پاسخگو باشند.  از طرف دیگر هر فردی هم که به دنبال کارافرینی و راه‌اندازی کسب و کار اینترنتی باشد می‌تواند با خرید اپلیکیشن کارواش اینترنتی شغل خود را اجرا و به مرحله سوددهی برساند. پس همانظور که بیان کردیم قشر مربوط به خدمات این سامانه چندان هم محدود نیست و هر کسی می‌تواند از سرویس‌های آن بهره‌مند شود.

بودجه مورد نظر برای راه‌اندازی کارواش اینترنتی

بودجه راه‌اندازی کارواش اینترنتی، بسته به نوع کارواش و امکاناتی که انتخاب می‌کنید، متفاوت است. یک کارواش اینترنتی می‌تواند به سه طریق راه اندازی شود:
کارواش اینترنتی در محل با روش سنتی
کارواش اینترنتی در محل با روش نانو
کارواش اینترنتی در محل با استفاده از دستگاه‌های بخار
بسته به اینکه برای هر کدام از چه تجهیزاتی می‌خواهید استفاده کنید، بودجه مورد نیاز برای راه‌اندازی کارواش اینترنتی متفاوت است.

کاری که شما در ابتدای راه‌اندازی کارواش اینترنتی باید انجام دهید این است که بودجه‌ای را برای خرید اپلیکیشن کارواش اینترنتی در نظر بگیرید. البته دقت کنید نرم‌افزاری که تهیه می‌کنید از کیفیت بالایی برخوردار باشد. برای هرینه کمتر کیفیت کاری خود را پایین نیاورید. پس از تخصیص دادن هزینه‌ای برای خرید نرم‌افزار و برنامه کارواش اینترنتی باید بودجه خود را برای تجهیزات و نیروهایی که لازم دارید تخصیص دهید.

نحوه ی عملکرد آن چگونه است ؟

نحوه‌ی استفاده از خدمات سامانه کارواش اینترنتی به این گونه است که ابتدا باید کاربران در این نرم‌افزار عضو شوند و سپس وارد اپلیکیشن بشوند. پس از آن کاربران با تعیین مبدا و مقصد درخواست خود را نزدیکترین راننده جهت شستشوی خودرو‌ی خود بفرستند. پس از پیدا شدن راننده؛ زمان رسیدن او به مقصد توسط برنامه به کاربر اعلام می‌شود. کاربران می‌توانند هزینه‌ی مربوطه را به صورت آنلاین و یا به صورت نقدی پرداخت نمایند.

عملکرد خرید اپلیکیشن کارواش اینترنتی

سفارش و خرید نرم‌افزار کارواش اینترنتی

طراحی و ساخت یک اپلیکیشن کارواش اینترنتی، هزینه بسیار کمتری نسب به راه‌اندازی کارواش سنتی دارد. برای همین برای کسی که قصد راه‌اندازی یک کارواش را دارد،  بهترین گزینه برای شروع این کسب و کار، خرید اپلیکیشن کارواش اینترنتی می‌باشد. اگر شما آن فردی هستید که به فکر راه‌اندازی کسب و کاری درزمینه کارواش اینترنتی هستید، باید ابتدا با ویژگی و امکاناتی که یک اپلیکیشن کارواش اینترنتی در اختیارتان قرار می‌دهد، به خوبی آگاه باشید و پس از بررسی‌های لازم اقدام به تهیه و خرید چنین اپلیکیشنی کنید!

چگونه بعد از خرید نرم افزار کارواش انلاین به سوددهی برسیم؟

خرید نرم افزار و تولید محصول نرم‌افزاری تمام قضیه نیست. عده‌ای فکر می کنند برای کارآفرینی و راه‌اندازی کسب و کار آنلاین فقط باید یک نرم‌افزار داشته باشند. داشتن نرم‌افزارها فقط قسمتی کوچکی از راه اندازی کسب و کارهای انلاین محسوب می‌شود. نباید انتظار داشت که حالا با تهیه نرم‌افزار کار تمام است و شما دوران سوددهی خود را آغاز می‌کنید.

اگر قبل از تهیه و خرید برنامه کارواش سیار، نیازسنجی درستی از بازار هدف خود داشته باشید پس استراتژی درستی از آینده کارواش اینترنتی خود تهیه کرده‌اید. تهیه اپلیکیشن کارواش اینترنتی فقط ابزاریست که این استراتژی شما را پیش می‌برد. در واقع بستری است که به شما کمک می‌کند، استراتژی خود را توسط آن به مرحله اجرا برسانید.

پس کاری که شما برای سوددهی کسب و کار کارواش اینترنتی خود نیاز دارید، این است که برنامه بلند مدتی برای خود داشته باشید. خود را به بقیه معرفی کنید. با راه‌اندازی کمپین‌های مختلف مشتریان خود را از تخفیفات و امکانات جدید آشنا کنید. با اینکار هم مشتریان جدیدی برای خود پیدا می‌کنید و هم مشتریان قبلی را بار دیگر به خود علاقه‌مند می‌کنید. گاهی هم لازم است برای جلب توجه بیشتر مشتریان خود ویژگی‌های جدید دیگری را در اختیار آنها قرار دهید یعنی به عبارتی همواره باید به فکر ارتقا اپلیکیشن کارواش اینترنتی خود باشید.

10 ویژگی که یک اپلیکیشن کارواش اینترنتی حتما باید دارا باشد!

 سیستم گزارشگیری پیشرفته

قابلیت لغو سفارش

قابلیت رزرو سفارش

قابلیت مسیریابی

کاربری آسان

امکان ارسال نظرات

قابلیت اشتراک‌گذاری

قابلیت پرداخت آنلاین

مدیریت سفارشات

قابلیت بررسی سوابق کارمندان

مزایای اپلیکیشن کارواش اینترنتی

سفارش و خرید اپلیکیشن کارواش اینترنتی مزایا و فواید مناسبی را هم برای مدیران کسب و کار و هم کاربران دارد. فوایدی که بسته به نوع خدمات و امکانات اپلیکیشن می‌تواند کاملا متفاوت و منحصر به فرد باشد. در این قسمت می‌خواهیم به بررسی مهم‌ترین و اصلی‌ترین فواید راه‌اندازی استارتاپ کارواش اینترنتی بپردازیم.

 1. صرفه‌جویی در زمان: اپلیکیشن کارواش اینترنتی امکانی را در اختیار شهروندان قرار داده‌است که دیگر لازم نیست آنها در کنار مشعله‌های بسیار روزمره‌ی خود و حضور در ترافیک‌های خیابانی، جهت شستشوی خودروی خود به کارواش‌ها مراجعه کنند. کافیست تنها با چند کلیک بر روی برنامه کارواش را به درب منزل خود بیاورند. با این کار هم در زمان و هم در هزینه‌های مالی و غیر مالی خود صرفه‌جویی کرده‌اند. از طرفی هم برای کارآفرینان و صاحبین کسب و کار بستری را فراهم آورده است که در مدت زمان کمتری صاحب شغل خود شوند.
 2. صرقه‌جویی در هزینه: استفاده از کارواش انلاین برای شستشوی خودرو از هزینه‌های بسیاری برای شهروندان صرفه‌جویی می‌کند. برای مدیران استارتاپ کارواش اینترنتی هم این مسئله صدق می‌کند. اگر کمی در این رابطه حساب و کتاب خوبی داشته باشید به خوبی می‌فهمید که راه‌اندازی کارواش سنتی با آنهمه تجهیزات مکانی چقدر می‌تواند هزینه‌بر باشد.
 3. عدم نیاز به سرمایه زیاد: یکی از مزیت‌های مهم این استارتاپ عدم نیازبه سرمایه‌ی زیاد می‌باشد. برای همین این روزها طرفداران بسیاری را به سمت خود کشانده است. کارواش اینترنتی نیاز به سرمایه هنگفتی ندارد و با صرف هزینه‌ی کمتری هم قابل پیاده‌سازی و اجرا می‌باشد.
 4. توسعه خدمات اپلیکیشن: شاید در ابتدا مدیران بخواهند که خدمات خود را تنها از طریق شست‌شوی خودروهای شهروندان ارائه دهند. اما پس از مدتی که به سوددهی قابل توجهی رسیدند، می‌توانند خدمات خود را گسترش دهند و علاه بر خدمات شستشو در محل ، خدمات دیگری از جمله مکانیکی در محل، تعویض روغن در محل و … را در دایره سرویس‌های خود بگنجانند.
 5. پرداخت آسان: کاربران نرم‌افزار کارواش انلاین می‌توانند در صورت تمایل هزینه شستن خودروی خود را از طریق پرداخت درون برنامه‌ای و شارژ حساب کاربری خود پرداخت کنند. بدین صورت که کاربران با کلیک بر روی گزینه‌ی پرداخت انلاین به درگاه بانکی متصل می‌شوند و با وارد کردن اطلاعات کارت بانکی خود هزینه مربوطه را پرداخت می‌کنند.
 6. پشتیبانی آسان: یکی دیگر از فواید و مزایای چشمگیر برنامه کارواش اینترنتی پشتیبانی آسان و همه روزه‌ی آن استو کاربران این سامانه در صورت داشتن هرگونه شکایات، انتقادات و پیشنهادات خود می‌توانند از طریق اپلیکیشن با پشتیبانان در ارتباط باشند و نظرات خود را بیان نمایند.

نرم افزار کارواش اینترنتی طاهاتک

اپلیکشن کارواش اینترنتی یکی از محصولات مهم وحرفه‌ای شرکت طاهاتک می‌باشد. ما در این سامانه سعی کرده‌ایم با طراحی و اجرای انواع امکانات و ویژگی‌ها، هر آنچه که شما برای راه‌اندازی کارواش اینترنتی خود نیاز دارید را فراهم آوریم. از انواع پنل‌هاو اپلیکشن هایی که نیاز دارید تا قابلیت‌های منحصر به فرد. در ادامه بیشتر با امکانات و خصوصیات اپلیکیشن کارواش اینترنتی طاهاتک آشنا شوید.

نحوه‌ی خرید اپلیکیشن کارواش اینترنتی طاهاتک

خرید اپلیکیشن کارواش اینترنتی ما در چند مرحله امکان‌پذیر است. پس از طی این مراحل نرم‌افزار شما وارد فاز توسعه و به روز رسانی می‌شود. مراحل سفارش و  ساخت اپلیکیشن کارواش انلاین طاهاتک به این صورت است که:

 1. دریافت مشاوره: پس از تماس با مشاورین شما زمانی برای ارائه راهنمایی و مشاوره در این زمینه به مشتریان اختصاص داده می‌شود. در این مدت مشتریان می‌توانند درخواست خود را به صورت کاملا واضح و روشن برای مشاورین ما بیان کنند تا آنها بتوانند به درستی راهنمایی‌های لازم را در اختیارشان قرار دهند.
 2. امکان‌سنجی: پس از شفاف‌سازی نیاز مشتری و اخذ راهنمایی‌های لازم نوبت به امکان سنجی پروژه تاکسی انلاین پرداخته می‌شود. در این قسمت بر اساس برآوردهایی که از میزان امکانات در اختیار داریم، برنامه‌ریزی هدفمندی را برای پیشبرد اهداف در اختیار مشتریان قرار میدهیم.
 3. عقد قرارداد: بازار هدف استارتاپ تا این مرحله تا حدودی برای طرفین شفاف‌سازی شده‌است. در این مرحله برای رعایت حقوق طرفین قراردادی بین مدیران و مشتریان منعقد می‌گردد و در آن تمامی انتظارات و قوانین به صورت کاملا سازماندهی شده توصیف و رعایت می‌شوند.
 4. تعیین هویت بصری: هر کسب و کاری در مرحله‌ی ابتدایی راه‌اندازی خود نیاز به یک هویت سازی برای برند خود دارند. اینکه افراد با یادآوری برند شما یاد چه بیفتند. پس از عقد قراردادهای لازم، پروژه شما وارد بخش تعیین هویت بصری ما شده و خدماتی از جمله نعیین رنگ برند، لوگو، سایت و تعیین شعاری که خدمات شما را در یک جمله بیان کند، در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد.
 5. پیاده‌سازی اپلیکیشن: پس از مشخص کردن هویت کسب و کار و شفاف‌سازی امکانات و ویژگی‌های آن پروژه وارد بخش فنی ما می‌شود. در این بخش اپلیکیشن با توجه به امکانات درخواستی مشتری با استفاده از بالاترین متدهای برنامه نویسی توسط برنامه‌نویسان ما طراحی و پیاده‌سازی می‌شود.
 6. انتشار در مارکت‌ها: با اتمام روند پیاده‌سازی اپلیکیشن، حالا باید این نرم‌افزار در مارکت‌ها قرار بگیرند تا کاربران بتوانند به راحتی از طریق این مارکت‌ها اپلیکیشن را نصب و از خدمات و سرویس‌های آن استفاده نمایند. کلیه روند انتشار در مارکت‌ها نیز در این قسمت توسط ما انجام می‌شود.
 7. پشتیبانی: پس از انتشار در مارکت و تحویل نرم‌افزار به مشتریان حالا پروژه وارد بخش پشتیبانی ما شده تا روند کاری مشتریان با ما پس از تحویل برنامه به صورت کاملا حرفه‌ای مدیریت شود. مشتریان کلیه درخواست‌ها را به واحد پشتیبانی اعلام می‌نمایند. پشتیبانان پس از بررسی‌های لازم زمان پاسخ به این درخواست‌ها را به مشتریان اعلام می‌نماید و کار را تحویل می‌دهند.

امکانات ویژه اپلیکیشن کارواش اینترنتی طاهاتک

افزایش اعتبار

آدرس‌های منتخب

لیست تراکنش‌ها

ورود کاربران

ثبت‌نام کاربران

پنل کاربری

شبکه اجتماعی

لیست کارواش‌ها

اعتبار رایگان

پشتیبانی

ارسال نوتیفیکیشن

ارسال کدهای تخفیف

لیست کارواش‌ها

تماس درون‌برنامه‌ای

تخمین زمان لازم

چشم‌اندازی از اپلیکیشن کارواش اینترنتی طاهاتک

دموی اپلیکیشن کارواش اینترنتی طاهاتک

هزینه خرید اپلیکیشن کارواش اینترنتی طاهاتک

شرکت دانش‌بنیان طاهاتک تمامی محصولات نرم‌افزار خود اعم از نرم‌افزار تاکسی اینترنتی ، کاوراش انلاین، بازیافت هوشمند و … را در 3 پکیج استاندارد، ویژه و ممتاز ارائه می‌دهد. در واقع ما توسط این بسته‌ها امکانی را در اختیار مشتریان خود قرار دهیم که بر حسب تمایلات و میزان بودجه‌ی خود در ابتدا یکی از این 3 بسته را انتخاب کنند و پس از کسب سود لازم از استارتاپ خود اگر به فکر توسعه‌ی کسب و کار خود افتادند، نسخه‌های دیگر آن را از ما تهیه نمایند. اما بسته‌های فروش اپلیکیشن کارواش اینترنتی طاهاتک:

سفارشی

60 روز کاری
 • نسخه اندروید و ios
 • پنل مدیریت
 • پنل سازمانی و پنل دیسپچر

ویژه

30 روز کاری
 • نسخه اندروید مشتری و کارمندان
 • نسخه ios مشتری و کارمندان
 • پنل مدیریت

استاندارد

15 روز کاری
 • نسخه اندروید کاربران
 • نسخه اندروید کارمندان
 • پنل مدیریت

نحوه پرداخت هزینه راه‌اندازی کارواش انلاین

همواره رضایت و اعتماد مشتریانمان برای ما در اولویت بوده‌است. بنابراین سعی کرده‌ایم خدمات خود را از همان ابتدای عقد قرارداد تا تحویل و پشتیبانی نرم‌افزار به بهترین صورت در اختیار مشتریان خود قرار دهیم. شرکت دانش ‌بنیان طاهاتک هزینه‌ی فروش نرم‌افزارهای خود را در 4 مرحله دریافت می‌کند که البته باز هم بسته به شرایط مشتری می‌تواند تغییر کند. به عنوان مثال ما برای بعضی از مشتریانمان استراتژی‌ای را به کار برده‌ایم که مبلغی از خرید اپلیکیشن کارواش اینترنتی خود را پس از رسیدن به یک سوددهی معقول به ما پرداخت کنند. اما شرایط اصلی پرداخت هزینه‌های اپلیکیشن ما چیست؟

نحوه‌ی پرداخت و خرید اپلیکیشن کارواش اینترنتی

سوالات متداول نرم‌افزار کارواش اینترنتی

برای آشنایی بیشتر با نرم‌افزار کارواش اینترنتی ما می‌توانید از طریق ارسال پیام به واتس‌اپ شماره 09032033400 دموی برنامه‌‌ی ما را دریافت نمایید و با خدمات آن بیشتر آشنا شوید.

برای خرید نرم‌افزار کارواش اینترنتی ما باید در ابتدا با مشاورین ما در این زمینه صحبت کنید. مشاورین ما باید ابتدا نیازسنجی درستی از درخواست شما داشته باشند. برای ارتباط با مشاورین ما می‌توانید با شماره‌های زیر تماس بگیرید:

021-28426362

031-31315775

09032033400

خیر، پس از آماده‌سازی اپلیکیشن، نحوه‌ی نصب و استفاده از  نرم افزار به صورت کاملا رایگان به شما آموزش داده می‌شود.

پس از تحویل اپلیکیشن، برنامه شما وارد بخش پشتیبانی ما می‌شود. در صورت بروز هر گونه مشکلی می‌توانید با پشتیبانان ما در ارتباط باشید. پشتیبانان کلیه‌ی درخواست شما را به واحد فنی اعلام می‌کنند.

ما برای تمامی اپلیکیشن‌های خود به مدت 6 ماه پس از آماده‌سازی به صورت رایگان خدمات پشتیبانی را ارائه می‌دهیم. پس از ان بسته به نوع درخواست مشتریان و مدت زمان اجرایی درخواست آنها، هزینه‌ای را برآورد و به آنها اعلام می‌نماییم.

مشتریان ما جهت توسعه نرم‌افزارهای خود طی تماس با پشتیبانی کلیه امکانات و ویژگی‌های جدیدی را که می‌خواهند اضافه نمایند را اعلام می‌نمایند. واحد فنی پس از بررسی و امکان سنجی از روند پیاده‌سازی ویژگی جدید امکان پیاده‌سازی آن را به همراه مدت زمان اجرایی به واحد مدیریت اعلام می‌نمایند. پس از آن تمامی گزارشات موجود در اختیار مشتری قرار گرفته و برنامه او در دست توسعه قرار می‌گیرد.

همانطور که در معرفی پکیج‌های طاهاتک در قسمت بالا بیان کردیم، میتوانید جهت خرید اپلیکیشن کارواش اینترنتی ما بسته به نوع نیاز خود یکی از این بسته‌ها را انتخاب نمایید. تحویل نرم‌افزار ما با توجه به انتخابتان، بین 15 تا 60 روز کاری در اختیارتان قرار می‌گیرد.

مشاوره ی خرید نرم افزار کارواش انلاین

اگر برای خرید اپلیکیشن کارواش اینترنتی نیاز به مشاوره بیشتری دارید و یا برای راه‌اندازی این استارتاپ نیاز به راهنمایی دارید، می توانید از طریق راه‌های زیر با مشاورین ما در تماس باشید:

تماس با شماره‌های زیر:

02128426362

03131315775

09032033400

و یا شماره خود را از طریق فرم زیر واسمون ارسال کنید:

4 دیدگاه در “همه چیز در مورد خرید اپلیکیشن کارواش اینترنتی

 • کیوان گفت:

  توی بخشی از متن گفته شده فقط داشتن یک اپ کافی نیست. در مورد برنامه ریزی و … چیکار میتونیم انجام بدیم؟. من خیلی وقته تو فکر راه اندازی همچین چیزیم ولی از اینکه شکست بخورم و ضرر کنم میترسم.

  • farahnaz sheykhan گفت:

   سلام و درود:)
   ببینید دوست عزیز این موضوع که شما ترس از شکست داشته باشین کاملا عادیه. آدما هر وقت که بخوان یک کاری رو واسه بار اول انجام بدن، معمولا استرس و نگرانی‌ هایی در موردش دارند. اما راهکاری که هست اینه که با افراد متخصص و کسایی که این راه رو میدونن مشورت کنید. بعدش میبینید اونقدر هم نگرانی‌هاتون جدی نبوده. اگه فکر میکنید رد این مورد نیاز به مشاوره دارید، بهتره با شماره‌های زیر تماس بگیرین:
   03131315775
   09032033400

   • کیوان گفت:

    بله درسته خیلی ممنون یعنی شما در زمینه ی بازاریابی و اینکه چجوری کسب و کارمون موفق بشه هم مشاوره میدید؟

    • farahnaz sheykhan گفت:

     بله حتما، یکی از کارهای اصلی و مهمه شرکت ما همینه. طی تماسی که با مشاورین ما بگیرین تمومی مراحل واستون توضیح داده میشه.

دیدگاه خود را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.