ساعت کاری ۰۸:۰۰-۱۸:۰۰

شهرک علمی تحقیقاتی صفه اصفهان

31315775 – ۰۳۱ – 09174340218

خرید اپلیکیشن کارواش اینترنتی، یکی از انتخابات پیش روی کارآفرینان است که با داشتن سرمایه‌ای کم می‌توانند به سود مناسبی در سال برسند. اما چرا راه‌اندازی کارواش اینترنتی می‌تواند گزینه مناسبی برای کارآفرینان باشد؟!

نگاهی که به خیابان‌های اطراف خود بندازیم، به خوبی می‌فهمیم چقدر تعداد اتومبیل‌های تک‌سرنشین زیاد شده است. این روزها داشتن اتومبیل‌های شخصی یکی از مهم‌ترین معیارها در زندگی افراد محسوب می‌شود. انگار که اگر ماشینی نداشته باشند از پس انجام کارهای خود برنمی‌آیند و از طرفی هم نبود وقت کافی و مشغلات روزانه باعث شده است آنها زمانی برای نظافت و پاکیزگی خودروهای خود نداشته باشند.

همین افزایش تعداد خودروها در سطح زندگی شهری، سبب تزریق استارتاپ‌های زیادی درزمینه خودروها به جامعه شده است. کارواش اینترنتی، جزیی از همین استارتاپ‌هاست که این روزها طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است.

در این مقاله در مورد اینکه شما چگونه می‌توانید صاحب کارواش اینترنتی شوید، صحبت می‌کنیم. و به مواردی از جمله:

نحوه‌ی عملکرد کارواش اینترنتی چیست؟

بودجه لازم برای کارواش اینترنتی چه میزان است؟

اپلیکیشن کارواش اینترنتی چه خدماتی دارد؟

مزایای کارواش اینترنتی برای مدیران

مزایای کارواش اینترنتی برای کاربران

چه قشری می‌توانند از آن استفاده کنند؟

چگونه بعد از خرید نرم‌افزار کارواش آنلاین به سوددهی برسیم؟

مشاوره خرید نرم افزار آنلاین کارواش

سفارش و خرید نرم‌افزار کارواش اینترنتی

تصویر خرید اپلیکیشن کارواش اینترنتی

طراحی و ساخت یک اپلیکیشن کارواش اینترنتی، هزینه بسیار کمتری نسب به راه‌اندازی کارواش سنتی دارد. برای همین برای کسی که قصد راه‌اندازی یک کارواش را دارد،  بهترین گزینه برای شروع این کسب و کار، خرید اپلیکیشن کارواش اینترنتی می‌باشد.

اگر شما آن فردی هستید که به فکر راه‌اندازی کسب و کاری درزمینه کارواش اینترنتی هستید، باید ابتدا با ویژگی و امکاناتی که یک اپلیکیشن کارواش اینترنتی در اختیارتان قرار می‌دهد، به خوبی آگاه باشید و پس از بررسی‌های لازم اقدام به تهیه و خرید چنین اپلیکیشنی کنید!

اپلیکیشن کارواش اینترنتی چه خدماتی دارد؟

خدماتی که یک اپلیکیشن کارواش اینترنتی ارائه می‌دهد، می‌تواند فراتر از درخواست شست و شو خودروها باشد. اپلیکیشن کارواش اینترنتی این امکان را به کاربران می‌دهد که درخواست خود را جهت نظافت خودرو در اپلیکیشن ثبت کنند و یا از قبل آن را رزرو کرده و زمانی که مایل هستند نیروها جهت شستن خودروی آنها در محل حضور داشته باشند، را مشخص کنند. ثبت این درخواست و ارائه گزارشات کاربران  به مدیریت هر چه بهترمدیران کمک می‌کند.

چه قشری می‌تواند از این اپلیکیشن استفاده کند؟

تمامی اقشار جامعه که برای شستن خودروهای خود نیاز به کارواش دارند، می‌توانند از این اپلیکیشن استفاده کنند. معمولا طراحی و پیاده‌سازی این نرم‌افزارها به گونه‌ایست که هر فردی با هر سطحی از دانش به راحتی بتواند با آنها کار کند. البته مدیران این سامانه می‌توانند برای جامع‌تر کردن امکانات خود از پنل دیسپچر استفاده کنند تا به درخواست سنتی مشتریان خود به صورت آنلاین پاسخگو باشند.

بودجه مورد نظر برای راه‌اندازی کارواش اینترنتی

بودجه راه‌اندازی کارواش اینترنتی، بسته به نوع کارواش و امکاناتی که انتخاب می‌کنید، متفاوت است. یک کارواش اینترنتی می‌تواند به سه طریق راه اندازی شود:
کارواش اینترنتی در محل با روش سنتی
کارواش اینترنتی در محل با روش نانو
کارواش اینترنتی در محل با استفاده از دستگاه‌های بخار
بسته به اینکه برای هر کدام از چه تجهیزاتی می‌خواهید استفاده کنید، بودجه مورد نیاز برای راه‌اندازی کارواش اینترنتی متفاوت است.

کاری که شما در ابتدای راه‌اندازی کارواش اینترنتی باید انجام دهید این است که بودجه‌ای را برای خرید اپلیکیشن کارواش اینترنتی در نظر بگیرید. البته دقت کنید نرم‌افزاری که تهیه می‌کنید از کیفیت بالایی برخوردار باشد. برای هرینه کمتر کیفیت کاری خود را پایین نیاورید. پس از تخصیص دادن هزینه‌ای برای خرید نرم‌افزار و برنامه کارواش اینترنتی باید بودجه خود را برای تجهیزات و نیروهایی که لازم دارید تخصیص دهید.

نحوه ی عملکرد آن چگونه است ؟

عملکرد خرید اپلیکیشن کارواش اینترنتی

چگونه بعد از خرید نرم افزار کارواش انلاین به سوددهی برسیم؟

خرید نرم افزار و تولید محصول نرم‌افزاری تمام قضیه نیست. عده‌ای فکر می کنند برای کارآفرینی و راه‌اندازی کسب و کار آنلاین فقط باید یک نرم‌افزار داشته باشند. داشتن نرم‌افزارها فقط قسمتی کوچکی از راه اندازی کسب و کارهای انلاین محسوب می‌شود. نباید انتظار داشت که حالا با تهیه نرم‌افزار کار تمام است و شما دوران سوددهی خود را آغاز می‌کنید.

اگر قبل از تهیه برنامه و اپلیکیشن کارواش اینترنتی، نیازسنجی درستی از بازارهدف خود داشته باشید پس استراتژی درستی از آینده کارواش اینترنتی خود تهیه کرده‌اید. تهیه اپلیکیشن کارواش اینترنتی فقط ابزاریست که این استراتژی شما را پیش می‌برد.

پس کاری که شما برای سوددهی کسب و کار کارواش اینترنتی خود نیاز دارید، این است که برنامه بلند مدتی برای خود داشته باشید. خود را به بقیه معرفی کنید. با راه‌اندازی کمپین‌های مختلف مشتریان خود را از تخفیفات و امکانات جدید آشنا کنید. با اینکار هم مشتریان جدیدی برای خود پیدا می‌کنید و هم مشتریان قبلی را بار دیگر به خود علاقه‌مند می‌کنید. گاهی هم لازم است برای جلب توجه بیشتر مشتریان خود ویژگی‌های جدید دیگری را در اختیار آنها قرار دهید یعنی به عبارتی همواره باید به فکر ارتقا اپلیکیشن کارواش اینترنتی خود باشید.

10 ویژگی که یک اپلیکیشن کارواش اینترنتی حتما باید دارا باشد!

 سیستم گزارشگیری پیشرفته

قابلیت لغو سفارش

قابلیت رزرو سفارش

قابلیت مسیریابی

کاربری آسان

امکان ارسال نظرات

قابلیت اشتراک‌گذاری

قابلیت پرداخت آنلاین

مدیریت سفارشات

قابلیت بررسی سوابق کارمندان

نرم افزار کارواش اینترنتی طاهاتک

کارواش اینترنتی یکی از محصولات مهم وحرفه‌ای شرکت طاهاتک می‌باشد. ما در این سامانه سعی کرده‌ایم با طراحی و اجرای انواع امکانات و ویژگی‌ها، هر آنچه که شما برای راه‌اندازی کارواش اینترنتی خود نیاز دارید را فراهم آوریم. از انواع پنل‌هاو اپلیکشن هایی که نیاز دارید تا قابلیت‌های منحصر به فرد…

در ادامه بیشتر با امکانات و خصوصیات اپلیکیشن کارواش اینترنتی طاهاتک آشنا شوید.

امکانات ویژه اپلیکیشن کارواش اینترنتی طاهاتک

افزایش اعتبار

آدرس‌های منتخب

لیست تراکنش‌ها

ورود کاربران

ثبت‌نام کاربران

پنل کاربری

شبکه اجتماعی

لیست کارواش‌ها

اعتبار رایگان

پشتیبانی

مزایای کارواش اینترنتی

چشم‌اندازی از اپلیکیشن کارواش اینترنتی طاهاتک

دموی اپلیکیشن کارواش اینترنتی طاهاتک

مشاوره ی خرید نرم افزار کارواش انلاین

اگر برای خرید اپلیکیشن کارواش اینترنتی نیاز به مشاوره بیشتری دارید، می توانید از طریق راه‌های زیر با ما در تماس باشید:

تماس با شماره‌های زیر:

031-31315775

09032033400

و یا شماره خود را از طریق فرم زیر واسمون ارسال کنید:

Call Now Buttonهم‌اکنون با ما تماس بگیرید