ساعت کاری ۰۸:۰۰-۱۸:۰۰

شهرک علمی تحقیقاتی صفه اصفهان

31315775 – ۰۳۱ – 09174340218

راه اندازی و خرید برنامه فروشگاه اینترنتی

زمانی  درک شنیدن عبارت خرید برنامه فروشگاه اینترنتی برای خیلی از ماها خارج از دایره تصورات ما محسوب می شد.

این روزها افراد کارآفرین و یا کسانی که دغدغه ی راه اندازی استارتاپ و کسب و کار خود را دارند، با خرید نرم افزارهایی چون فروشگاه اینترنتی، تاکسی اینترنتی، کارواش اینترنتی و … به راه اندازی کسب و کار خود می پردازند.

تصور اینکه شما یک روز آنلاین خرید کنید، آنلاین سفر کنید، آنلاین بفروشید امری بود که روزگاری عجیب و غریب محسوب می شد اما با ورود اینترنت و گوشی های موبایل در زندگی افراد دیگر مثل گذشته ذهن ها چنین امری را محال نمی دانستند.

نرم‌افزار پیک‌مارکت آنلاین

فروشگاه های اینترنتی، هم رفته رفته چون دیگر استارتاپ ها جای خود را دل افراد جامعه باز کرد به گونه ای که اکنون نیاز جدی آنها در طول زندگی روزمره محسوب می شود.

آیا شما فکر می کردید که به سادگی و بدون خروج از منزل، تنها با چندکلیک خرید کنید و همینطور که بر مبل خانه تکیه داده اید، محصولات سفارشی خود را درب منزل تحویل بگیرید؟!

این روزها اپلیکیشن های موبایلی در میان افراد جایگاه ویژه ای پیدا کرده است. آنها دیگر تمایلی ندارند که در این شلوغی شهر و آلودگی هوا، برای رفع نیاز خود مسافت های طولانی را بپیمایند و زمان زیادی را هدر دهند.

اینکه افراد به غذای خود بیشتر از هر نیاز دیگری توجه می کنند، زمینه ای شد تا استارتاپ هایی در زمینه آنلاین کردن سوپرمارکت ها و فروشگاه ها پا به میدان بگذارند. زیرا افراد بیشتر به آن اعتماد می کنند و تمایل بیشتری به استفاده از این سامانه ها دارند.

در این راستا بسیاری از فروشگاه های سنتی برای حفظ بقا و سوددهی خود به آنلاین شدن روی آوردند و عده ای هم اصرار بر همان روش سنتی خود داشته اند.

حال می خواهیم علت نیاز به آنلاین شدن فروشگاه ها را بررسی کنیم و به بیان اهمیت مارکت دلیوری ها در زندگی شهری بپردازیم!

مزیت های راه اندازی و خرید برنامه فروشگاه اینترنتی

افزایش رو به رشد زندگی شهری، جمعیت، آلودگی هوا، پیدایش تکنولوژی و اپلیکیشن ها و مهم بودن زمان همه دلایلی برای پیدایش و رونق گرفتن سوپرمارکت های آنلاین و خرید نرم افزاهای فروشگاه اینترنتی محسوب می شد.

می توان حتی از دریچه دیگری به این قضیه نگاه کرد.

همانطور که می بینیم در سال های اخیر با بوجود آمدن انواع فروشگاه های زنجیره ای صدمات زیادی به اقتصادهای خردی از جمله سوپرمارکت ها وارد شد. چون این فروشگاه ها محصولات متنوع تر با قیمتی مناسب تر در اختیار مردم قرار می دادند.

اما آیا این ها دلایلی جهت اعلام ورشکستگی فروشگاه ها محسوب می شد؟ بسیاری از بزرگان و کارافرینان استارتاپی همیشه بر این نکته تایید می کند که هر کس در هر کاری میتواند موفق ترین باشد حتی اگر  بقول معروف در آن کار دست زیاد شده باشد. اینکه بدونی چجوری میشه در بین این بازار رقابتی جایگاه خود را ارتقا و حفظ کنی مهم است!

آنلاین کردن فروشگاه ها ویژگی ایست که با تحقق آن شاهد رونق خوبی در کسب و کارها هستیم. شما می توانید انواع محصولات را با قیمت های مناسب و تخفیف های ویژه ای بفروشید و گام مهمی در جهت جذب اعتماد و وفاداری مشتریان بردارید.

از این به بعد فروشگاه ها می توانند محصولات خود را آنلاین بفروشند. آنلاین پول دریافت کنند. آنلاین از ویژگی محصولات خود(موجودی، تاریخ انقضا، پرطرفدار بودن و …) باخبر شود و بصورت آنلاین با مشتریان تعامل داشته باشند.

مشتریان هم بصورت آنلاین خریداری می کنند و از طریق پیک موتوری رایگان، محصولات سفارشی خود را درب منزل تحویل می گیرند، بدون آنکه از خانه های خود خارج شوند!

 

از جمله مزیت های مهم یک فروشگاه اینترنتی:

کسب رضایت و اعتماد مشتریان

دسترسی آسان

تعامل بیشتر با مشتریان

سودبیشتر

فروش بیشتر

آگاهی از برندهای پرطرفدار

دسترسی آسان

پیگیری آسان گزارشات

ارائه انواع تخفیف

اطلاع رسانی قوی

خرید آسان

آگاهی از موجودیت انبار

جذب مشتری

کاهش خطا در محاسبه قیمت کالاها

فروش آسان

تصویر استراتژی ارتباط با طاهاتک

ماردل، سامانه مارکت دلیوری

طاهاتک، شرکت دانش بنیانی است که در زمینه هوشمندسازی شهرها فعالیت می کند.  ماردل(مارکت دلیوری) یکی از محصولات شرکت ماست که در زمینه هوشمندسازی سوپرمارکت ها و ایجاد فروشگاه اینترنتی طراحی و پیاده سازی شده است.

هنگامی که افراد جهت خرید برنامه فروشگاه اینترنتی (ماردل) به طاهاتک مراجعه می کنند، مشاورین ما طی جلساتی،  چشم اندازی از تمامی مسیر راه اندازی برنامه فروشگاه اینترنتی را در اختیار شما قرار می دهند و آموزش های لازم را به شما ارئه می دهند. پس از عقد قراردادهای لازم پروژه ی شما جهت تعیین هویت بصری و برندسازی وارد واحد دیجیتال مارکتینگ ما می شود.

پس از تعیین هویت کسب و کار شما، پروژه جهت اجرا و پیاده سازی وارد بخش فنی ما می شود. پروژه پس از پیاده سازی تست می شود و در نهایت در اختیار مشتریان قرار می گیرد.

پس از تحویل به مشتریان، پشتیبانان ما آماده ی ارائه خدمات پشتیبانی به شما هستند که در صورت داشتن هر گونه سوال و مشکلی با ما در ارتباط باشید.

اما اکنون می خواهیم کمی بیشتر در مورد برنامه فروشگاه اینترنتی طاهاتک بدانیم. اینکه این سامانه هوشمندسازی فروشگاه ها  چه امکانات و ویژگی هایی دارد؟ و مزیت رقابتی ما نسبت به دیگر رقبا چیست؟

چشم اندازی از برنامه فروشگاه اینترنتی طاهاتک(ماردل)

پلتفرم های ماردل

سامانه مارکت دلیوری یا همان ماردل دارای چندین پلتفرم است که ما بر اساس نیاز و سفارش مشتریان در اختیار آنها قرار می دهیم.

افراد با خرید برنامه فروشگاه اینترنتی طاهاتک، قادر هستند از بین بسته های پیشنهادی ما یکی را به سلیقه خود انتخاب کنند.

3 بسته ی استاندارد، ممتاز و سفارشی با امکانات و هزینه های متفاوت در اختیار مشتریان قرار می گیرد. سپس تصمیم انتخاب آن ها به مشتری سپرده می شود که بر اساس نیاز خود یکی از آنها را انتخاب کند.

  •  در بسته استاندارد، ما پلتفرم هایی چون نسخه اندروید، پیک و پنل مدیریت را در اختیار مشتریان قرار می دهیم.
  • در بسته ممتاز، علاوه بر پلتفرم های نسخه استاندارد، نسخه ios اپلیکیشن هم در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.
  • در بسته سفارشی، هم علاوه بر امکانات دو بسته استاندارد و ممتاز امکان سفارشی سازی محصول و ایجاد نمایندگی در اختیار مشتریان قرار می گیرد.
تصویر پلتفرم های فروشگاه اینترنتی

برای آشنایی هرچه بیشتر در مورد ماردل میتونی روی دکمه زیر لینک کنی تا با یکی از نمونه‌های آن در زمینه سوپرمارکت آنلاین به همراه پیک آشنا بشی.

جهت دریافت مشاوره رایگان و دریافت دمو میتونید شماره همراهتونو واسمون ارسال کنید تا مشاورین ما با شما تماس بگیرند:

دیدگاه خود را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonهم‌اکنون با ما تماس بگیرید