اپلیکیشن سوپرمارکت و پیک موتوری آنلاین شبیه اسنپ مارکت

طراحی اپلیکیشن سوپرمارکت آنلاین یا ساخت اپلیکیشن پیک موتوری آنلاین؟ چطوری سوپرمارکتم رو آنلاین کنم؟  اپلیکیشن سوپرمارکت و پیک موتوری آنلاین یکی از ابزارهایی است که می تواند به اندازه قابل توجهی سبک تجارت جدیدی برای کسب و کارها ایجاد کند. اگر کمی بیشتر به زندگی خود و دیگران نگاه کنید می بینید که بسیاری از کارهای مردم این روزها تنها با کلیک بر روی یک دکمه حل و فصل می شود چه برسد به اینکه آن کار رفع نیاز غذایی آنها باشد. مردم روزانه چندین بار نیاز پیدا می کنند که برای نیاز غذایی خود به سوپرمارکت ها مراجعه کنند ولی تغییر لایف استایل زندگی آنها سبب می شود که دیگر تمایلی به خرید حضوری در فروشگاه ها نداشته باشند. به همین خاطر بسیاری از فروشگاه ها به دنبال طراحی اپلیکیشن فروشگاهی هستند.

استارتاپ های زیادی این روزها پیاده سازی و اجرا شده اند که در زمینه پیک مارکت به مردم خدمات می دهند. اپلیکیشن سوپرمارکت و پیک موتوری آنلاین اسنپ یا همان اسنپ مارکت، نمونه ای از تلاش برای مجازی سازی کسب و کارها می باشد.  ماردل، اسم نرم افزار پیک مارکت شرکت دانش بنیان طاهاتک است که این امکان را به شما می دهد که سوپرمارکتتان را آنلاین کنید و با استفاده از پیک موتوری آنلاین محصولات خود را به راحتی درب منزل مشتری تحویل دهید.

اما برای اینکه بهتر بتوانید اهمیت آنلاین کردن سوپرمارکت خود را درک کرده و به ارزش یک اپلیکیشن سوپرمارکت آنلاین پی ببرید به یک مقایسه بین سوپرمارکت های سنتی و آنلاین می پردازیم:

طراحی و ساخت اپلیکیشن سوپرمارکت آنلاین
طراحی اپلیکیشن پیک موتوری آنلاین

ماردل، پیک مارکت آنلاین

ماردل، یکی از محصولات شرکت داشن بنیان طاهاتک است که این امکان را در اختیار شما قرار می دهد که پیک مارکت آنلاین را برای فروشگاه های خود فراهم آورید. در واقع ماردل، یک اپلیکیشن سوپرماکت و پیک موتوری آنلاین است.

شما با کنارهم قراردادن ماردل و سوپرمارکت خود می توانید یک سوپرمارکت آنلاین راه انداخته و گام بزرگی در جهت افزایش سود و فروش محصولات خود بردارید.

به راحتی تمامی محصولات خود را در معرض دید مشتریان قرار دهید، به راحتی با مشتریان تعامل کنید، از تاریخ انقضای محصولات به خوبی آگاه باشید و تمامی راهکارهای لازم جهت افزایش بهره وری سوپرمارکت خود بکار ببرید.

طاهاتک آماده طراحی اپلیکیشن سوپرمارکت آنلاین و ساخت اپلیکیشن پیک موتوری آنلاین در کوتاهترین زمان با بهترین کیفیت متناسب با سلیقه و امکانات مجموعه شماست. جهت آگاهی هر چه بیشتر در مورد محصول ما می توانید شماره همراه خود را با ما به اشتراک بگذارید تا دموی اصلی آن برایتان فرستاده بشه.

امکانات اپلیکیشن سوپرمارکت و پیک موتوری آنلاین ماردل

افزودن بی نهایت محصول

پنل مدیریت

نسخه پیک

نسخه ios

نسخه اندروید

پرداخت نقدی و اعتباری

افزودن به سبد خرید

 ثبت نام کاربران

اعلانات و پیام ها

امکان دسته بندی محصول

ارسال آخرین اخبار

مشاهده مسیر پیک

قابلیت اشتراک گذاری

پیشنهاد روز

طراحی سفارشی برنامه

گزارشات حسابداری

امتیازدهی و نظرسنجی

امکان اعمال تخفیف

امکان جستجوی سریع

پیگیری سفارشات

پنل مشتریان

ثبت گزارشات روزانه

درگاه اینترنتی بانکی

امکان ارتباط با پیک های آنلاین

امکان رزرو تلفنی

چرا ماردل

تست فنی

نیروهای جوان و خلاق

شتیبانی در هفت روز هفته

امنیت بالا

با مشتریان ما آشنا شوید!

نحوه ی دریافت نرم افزار ماردل

طراحی اپلیکیشن پیک موتوری

خرید اقساطی نرم افزار ماردل

ما همواره تلاش می کنیم مشتریانمان با شرایطی ایده آل به تهیه محصولات ما بپردازند. رضایت و اعتماد آنها اولویت اصلی ما می باشد. به همین خاطر در پرداخت هزینه محصول سوپرمارکت آنلاین ماردل شرایطی را برای آنها فراهم آورده ایم که به راحتی صاحب کسب و کاری آنلاین شوند.

در این طرح، مشتریان 1/3 هزینه را بعنوان پیش پرداخت، پرداخت می کنند و طی اقساط 6 ماهه مابقی هزینه رو به ما پرداخت می کنند. البته هزینه این محصول بستگی به این دارد که شما کدامین بسته را انتخاب کنید.

ماردل در 3 بسته استاندارد، ممتاز و سفارشی دز اختیار مشتریان قرار می دهد. مشتریان بر اساس امکانات مد نظر خود یکی از این بسته ها را انتخاب و آن را به ما اعلام می کنند. در ادامه با خصوصیان این بسته ها آشنا می شوید.

سفارشی

پکیج های ماردل
 • نسخه اندروید
 • پنل مدیریت
 • نسخه پیک
 • نسخه وب
 • تحویل 60روزه

ممتاز

بسته اولیه ماردل
 • نسخه اندروید
 • پنل مدیریت
 • نسخه ios
 • نسخه پیک
 • تحویل44 روزه

استاندارد

بسته اولیه ماردل
 • نسخه اندروید
 • پنل مدیریت
 • تحویل 23 روزه
 • پرداخت 15 میلیون در ابتدا
 • پرداخت 5 میلیون پس از دریافت 500 سفارش